astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

05 wrz 2007, 13:26

witam, jak mnie to TT wnerwia, normlanie nie moge wejsc. wrrr.
Alinko oj oj nie dobrze, ze sie mu tak poddajesz ja bym ruszyla na niego a cierpliwie wysluchiwala tego co ma mi do powiedzenia, jakby przyjechal to bym wyszla i zostawila ich samych a potem bym wrocila i sie nadarla dlaczego np w sklepie nie byl. Bedziesz tak miala jak sie nie przeciwstawisz.

Madziorka- fotki super, zreszta twoje jakos moje oko przykuwaja poza tym tak na marginesie to Leonek ma zdrowe oczka moj jest fotografem a ja troche od niego zgapiam i widac po zdeciach ze napewno zdrowiutkie ma.

Juli- dobrze ze juz jest ok, pewnie inaczej na zycie patrzysz. zreszta to widac po postach.

Madziorka twoj m tylko kilka par dlugich a ja wczoraj bylam kurtki ogladac u mnie w domu bylo dzisiaj 17 stopni.

Juli a na jakiej pedagogice jestes bo ja skonczylam pracy socjalnej a teraz robie mgr bo wczesniej brak kaski byl, niestety przez to wszystko tez zawalilam egza miny i rowniez tak jak Ty mnostwo jakis prac do napisania ale jakich to dowiem sie w przyszlym tygodniu.

A u mnie ok mlody wczoraj dostal sloiczek marchewki z gerbera i sie poryczal bo sie skonczyl heh.
Nocka ok, wyspana jestem bo juz wypilam 2 kawy hehe

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 wrz 2007, 13:51

alinka gdzie wy sie budujecie? a co z praca karola jak jest na budowie? ja tez zycze wam wszystkiego dobrego i przylaczam sie do dobrych rad coci madzi - swiete slowa.. zapomnialabym o zyczonkach dla Wanessy - ucałuj ją od nas

kamila
co do pierdów - to puszcza, ale nie smierdza! a kupe robi co dzien... teraz np spala od 12, przebudzila sie po 1,5 h zjadla, pierdła, bekła i poszła dalej spac.... FAJNA Z NIEJ DAMA ;-)

frydza a ty skad jestes?

AAAaa i jeszcze dziewczyny na ktorym jest ten cholerny BIG BROTHER???

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 wrz 2007, 14:19

Avisku na 4 :)

Karol sam sobie jest szefem.. interes ma tam... więc ...
a ja tu echhh

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 wrz 2007, 14:22

co to jest na 4? TV4?

a miejsca budowy nie chcesz zdradzic rozumiem?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 wrz 2007, 14:42

Kochane

Ja chciałam tylko dać znać że żyję, ale niestety kompletny brak czasu, nawet kompa nie załączam ostatnimi czasy. Emi jest strasznie zmierzła, brzuch dokucza jej paskudnie, przy cycu jest co godzinę.
Dziś to nawet poszliśmy do lekarza sprawdzić czy aby nic jej nie ma, bo albo płacze albo jest przy cycu. No i jest zdrowa tylko ten brzuch jej tak dokucza. No i że średnio przybrała na wadze to bede jej raz dziennie podawać bebilon, żeby sprawdzić czy wtedy będzie spokojniejsza, Jesli tak tzn. że poza brzuszkiem dodatkowo nie dojada.
NOrmalnie nie mam nawet kiedy posprzatć chaty bo ona ciągle nie śpi.

Jak tylko moje zycie się unormuje to was odwiedzę. pozdrawiam was papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 wrz 2007, 15:10

no a ja mialam wczesniej wstac hihi i prawie sie udalo...leos jednak nie chcial gadac po przebudzeniu ..tylko spac hihi wiec zasnelismy razem no i obudzilismy sie po 13 hihi
no taki spioch z niego... ale rozumiem skoro poszedl spc po 23 hihi wariatek maly hihi

astrid no to skoro masz meza foitografa to zalaczaj nam tu wiecej fotek hihi i po czym poznajesz zdrowe oczka??? :ico_szoking:

alinko no to super ze domek budujecie.. to byla jakas tajemnica? :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-05, 15:14 ]
asiulka witaj...mam nadzieje ze bebilon pomoze i mala bedzie spokojniejsza a ty czesciej bedziesz do nas klikac
trzymam kciuki i pozdrawiam

kamilko nie wiem jak to sie stalo ale ja nie widzialam twojego posta tego pierwszego-dlugiego :ico_sorki: :ico_sorki: dopiero teraz przypadkiem go przeczytalam :ico_sorki:
tomek tak rzadko kupki robi? i nie meczy sie i nie placze?
leos codziennie kilka razy... ale w nocy juz nie

zmykam bo karmie wlasnie i zaraz idziemy zrobic leosiowi zdjecia do p[aszportu hihi
a potem do parku hihi
buziole

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 wrz 2007, 15:54

Madziorka Tomek jak był w Leosia wieku (hihi jak to zabrzmiało, jakby był z 5 lat starszy :-D ) to robił kupkę przy każdym jedzeniu. A od jakiegos czasu to się zmieniło i robi co kilka dni. Ale normalnie, nie ma zatwardzenia. To dobrze, bo znaczy, ze mam dobre mleko a jego układ trawienny działa jak trzeba. Matka daje w swoim mleczku to co najlepsze więc dzieci rzadko kupki robia bo nie mają co wydalać. Tak to jest. Ale się nawymądrzałam hehe.

Asiula trzymaj się dzielnie. Ciężkie to macierzyństwo nie ma co.

A moje dziecko wczoraj i dziś znów kochany bąbelek. Próbuję mu ustawić jakoś dzień, bo może mądre książki prawdę mówią i dziecko potrzebuje stabilizacji.

No i zaczyna ładnie się sobą zajmować. Trzyma zabawki ok 5-10 sekund i pcha je do buzi oczywiście. A radoche ma przy tym co nie miara. Dziś go tak wyczułam, ze po intensywnej zabawie fik go do łóżeczka i zasnął normalnie w dwie minutki. Ale super tak bez płaczu. Oby moje instynkty trwały juz zawsze.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 wrz 2007, 16:02

Madziorka to nie byla tajemnica, ale nie chciałm się ogłaszać dopóki nie rozkręci się na dobre :-D ziwna jestem...

Avisek budujemy niedaleko Gdańska. yhhh moze z Juli będziemy sie widywać czas od czasu hehe :-D

Kamilko zyczę Ci zeby takie wyczucie pozostało juz na zawsze, wsyztskim mamusom tez :-D

Asiula uściskaj Emi, oby jej szybko przeszlo wsztsko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-05, 16:03 ]
Madziorka to nie byla tajemnica, ale nie chciałm się ogłaszać dopóki nie rozkręci się na dobre :-D dziwna jestem...

Avisek budujemy niedaleko Gdańska. yhhh moze z Juli będziemy sie widywać czas od czasu hehe :-D

Kamilko zyczę Ci zeby takie wyczucie pozostało juz na zawsze, wsyztskim mamusom tez :-D

Asiula uściskaj Emi, oby jej szybko przeszlo wsztsko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 wrz 2007, 16:50

alinka to jak to sie stalo ze wyladowaliscie w warszawie skoro on pracuje w gdansku - nie chce byc wscibska :-)

kamila - racja wielka, moja mala tez robila bardzo czesto, po kazdym karmieniu a od jakiegos czasu 1 raz na dzien, a od wczoraj w ogole nic nie zrobila.,.. czasem ma 1 dzien przerwy

ale mi sie nudzi samej w domku :-( i jeszcze ta aura przeokropna... wrrrrrrr

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 wrz 2007, 17:26

Hej hej!
Napisałam wczoraj posta i szlag trafił forum - znowu ten błąd :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale posta skopiowałam, więc teraz wklejam (choć trochę nieaktualny hihi) i pędzę czytać co u Was :-) Odezwę się później jeśli Helena Zofia pozwoli :ico_oczko:
Uffff - dziecko wykąpane i kima, mama wykąpana i myk na TT, a tatuś jeszcze nie wykąpny czyści akwarium hihi. Dziś postanowiliśmy, że uczymy Helenkę samodzielnego zasypiania w łóżeczku, bo dotychczas usypiała na rękach i wtedy ją odkładaliśmy do łóżeczka. A że nasze dziewczątko robi się coraz cięższe to trzeba to zmienić - zwłaszcza że od 17 zostajemy same :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Helenka dziękuje za komplementy :-D :-D .
Madzia, zdjęcia już chwaliłam, bo widziałam jak poprzednio weszłam na TT, ale teraz wyczytałam, że Marcinek waży już ponad 7 kg - gratulacje. Super, że rośnie zdrowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Alineczko, cieszę się, że lekarka Cię uspokoiła. Co do spacerów to my też chodzimy chyba że pada deszcz. A Helenkę ubieram ciepło, ale nie za ciepło, bo co będzie zimną? Dziś np. była w spodniach+koszulka+bluza polarowa i oczywiście czapa. Nakryłam ją 2 kocykami i zasunęłam gondolkę, bo był bardzo zimny wiatr. Karczek miała ciepły, rączki też i przekimała cały spacer.
Avisek, literówki się zdarzają każdemu :ico_oczko: Co do opłaty za chrzest, to u nas był "odgórny" cennik - 60 zł więc ok. W innym kościele znajomy, któremu ksiądz powiedział "co łaska" dał 50 zł i też było w porządku.
Kamilko, gratuluję kupna samochodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aga, superaśnie,że Wikusia tak ładnie śpi. Moja Niunia coś się ostatnio trochę rozregulowała, a szło ku dobremu (czytaj przespane noce). Ale możliwe, że to z powodu naszych wojaży. Teraz siedzimy już w domku, no jeszcze tylko wyjazd na wesele 15 września i na razie koniec :ico_placzek:
Juli, uśmiałam się z Twojej kolejnej wyprawy :-)
Ach, ja też lubię M jak miłość, choć wczorajszy odcinek rzeczywiście jakiś smętny był. A wiecie, że jutro też jest? Teściowa mi powiedziała :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości