ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 wrz 2007, 12:21

U nas tez problem ze spaniem w łóżeczku. Maja zasypia z nami na łóżku a potem ja przenosimy ale jak sie obudzi i zobaczy ze jest w łóżeczku od razu histeria i trzeba ja przeniesc do nas, po czym za chwile usypia i ja ją znowu przenosze do łóżeczka, KOSZMAR.....

Dzis ja prztrzymalam i nie zerwalam sie jak tylko zaczela plakac ale nie dała za wygrana i w koncu ja ustapilam, głupia matka ze mnie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

05 wrz 2007, 14:33

hej,a ja juz mam takiego nerwa ze cho cho cho :ico_placzek: co noc ryczy krzyczy rzuca sie :ico_olaboga: :ico_placzek: nie wiem co mam juz zrobic maz do niego nie moze podchodzic bo jeszcze bardziej placze i ciagnie do nas do lozka a jak go wezmiemy to sie wybudza i chce sie bawic :ico_puknij: a w lozeczku spac nie chce po wybudzeniu,Jak zje mlako i go poloze to zasnie sam bez problemu ale gorzej jak sie przebudzi w nocy kaplica :ico_placzek: :ico_placzek: moze zeby nastepne ida bo rece bierze do buzi nie wiem :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

05 wrz 2007, 17:33

bozenka wspolczuje, w czworke sobie nie wyobrazam takiego spania. W trojke jest ciasno na wielkim lozku.
Myslalam ze tylko u nas jest taki problem ze usypianiem ale widze ze to standard u wiekszosci

No coz nasze dzici rzadza :) jak pytam kto rzadzi to mowi: "niania" no i najgorsze ze chyba ma racje :ico_puknij:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 wrz 2007, 19:23

Marzena25, u nas tylko tak jest jak się obudzi w nocy, wieczorem nie ma problemów z zasnięciem. Wypija kaszkę i grzecznie po chwilowym przytulanku zasypia w swoim łóżeczku, tylko koniecznie muszą lecieć kołysanki z płyty i to jeszcze przez jakiś czas po zaśnięciu.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 wrz 2007, 19:33

witam :ico_haha_01:
ja ostatnio mało co zagladam na TT bo czas mi na to nie pozwala ale mam nadziejeże jak sie uporam ze wszystkim to będe miała więcej czasu
pozdrowionka i buziaki dla wszystkich mamuś i dzieciaczków.

[ Dodano: 2007-09-05, 19:34 ]
acha zapomiałam napisać i sie pochwalić że Ada juz chodzi dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 wrz 2007, 20:03

:ico_brawa_01: dla Ady

dzis byłam w pracy,nieźle było,jedna rozmowa z gagatkiem,a tak spokój :-D

cały dzień przesiedzielismy potem w domku,bo zimnica okropna i padał deczsz,ale fajnie sie bawiliśmy i nie marudził w ogóle :ico_brawa_01: tylko z jedzeniem problem ,nie chce śniadania,nie chce kolacji ani zupy,troche drugiego zje,wypije jogurt ,jakies owoce i tyle :ico_olaboga:

my nie mamy problemu z zasypianiem ,sam zasypia po przeczytaniu bajki,a w nocy nigdy go nie biorę do siebie,nawet jak czasem nie śpi dłużej,współczuje Wam,ale troche stanowczosci i konsekwencji i napewno da sie oduczyć,trzeba duużo cierpliwości :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 wrz 2007, 20:09

Cześć dziewczynki.
Antol ostatnio ładnie spi, tylko gorzej je...obiadów nie chce jeść, dzisiaj wyjatkowo zjadł "naszą" zupke pomidorową...no a jak u Was, dzieciaczki jedza już to co Wy, czy gtujecie im osobno...ja cały czas gotuje, od czasu do czasu dostaje słoiczek...(na które juz wogóle patrze ć nie może :/ )

U nas jest tak samo ze spaniem w nocy. Mała w ogóle jest usypiana na łóżku, bo włożona do łózeczka zaczyna histerie. Usypiamy ją wiec na łózku i jak dobrze zaśnie to przekładamy do łózeczka. Ale raczej nie ma nocy, żeby się nie przebudziła, i wtedy ląduje w naszym łózku i już śpi w nim do rana

A co do spania , to u mnie jest bardzo podobnie jak pisze mama_emilki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a ja niestety w nozy jestem tak maksymalnie nieprzytomn a, że nie potrafię być konsekwetna...wiem że to żle....musze sie wiecej stara ć w nocy :ico_olaboga:

Ala :ico_brawa_01: gromniaste...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla ADUSI naszej dzielnej dziewusi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 wrz 2007, 20:13

Maggie nieżle rymujesz :-D

Maggie Ada jak jestem w domku to je to co my ,chyba że mamy na obiadek coś takiego co ona nie bardzo moze wtedy coś jej ugotuje osobno a jak mam ranek i zostaje z nia opiekunka to wtedy kupuje słoiczek.
Ada z chęcia zjada wszyustkie obiadki :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 wrz 2007, 20:20

ojojoj co jest ze snem naszych szkrabów:) nasz mati juz w nocy nie szantażuje bo wie, że nie zostanie wzięty, ale budzi sie nadal i meliska chyba niewiele pomaga. Dziś drugi dzionek na antybiotyku. Wczoraj nam cały zwymiotował i o 21 robiłam pranie bo dziś jechaliśmy 140 km do rodziców. ja też jakaś niewyraźna. tyl głowy mnie ćmi, kaszel troche a pogoda nas nie rozpieszcza....

kasiekk fajnie, że praca ci sie podoba. a powiedz kontroluje cie tam ktos? bo jak idziesz na 3 godziny, a rozmawialas z 1 dzieckiem to co potem robisz?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 wrz 2007, 20:20

justyna25 pisze:Maggie nieżle rymujesz :-D

:ico_respekt: :ico_respekt: :-D

No własnie a mój chudzielec cos ostatnio gardzi obiadkiem, ale owoców za to zjada mnóóóóóóóostwo :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość