Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 wrz 2007, 18:21

SIEMANDERO Avisku jestem z Siemianowic Sl to kolo Katowic :-D Asiulka kochana witaj :ico_oczko: ALINKO gratuluje budowy domku ale fajowo ja tez chce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 wrz 2007, 18:44

Zostawic was na caly dzien a tu 3 strony :ico_szoking:
Przeczytalam ale nie pamietam co kto napisal :ico_wstydzioch: to co zapamietalam
Alinko bardzo mi przykro ze tak sie wam uklada ale jak pisza dziewczyny to przez rozlake musicie wytrzymac :ico_oczko:
Kamilko moj Marcinke robi raz kupe dziennie lub dwa w nocy tez nie robi a cdo do pierdzenia tez pierdzi i glosno i smierdzaco ale nie tak bardzo :-D :-D
JUli ty sie nie ociagaj tylko pisz prace :-D :-D
Aviske gratulacje z okazji 3 miesiaca Laury :ico_brawa_01:

zaraz wkleje fotki z wypadu do prababci akurat spotkalismy Marcinka kluzynke roczna Patrycje :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-05, 19:02 ]
Marcinek z moja tesciowa kochana (czyt. żartowalam ) :D
Obrazek

Tutaj z roczna kuzynka Patrycja :)
Obrazek

A tutaj po zabawie dzieci grzecznie zasnely :D:D:D:D:D Zabawa polegala na tym ze ona ciagla Marcinkowi noge i krzyczala "GUGUGUGU" lub "GOGOGO" a on w niebogłosy sie smiał bylamn w szoku :)
Obrazek

a tutaj pokazuje jej super niebieskie oczy
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-05, 19:08 ]
a tu z prababcia zdjecie nie z dzisiaj :ico_oczko:
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-05, 19:09 ]
lece kapac synka odezwe sie pozniej :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 wrz 2007, 19:36

moja sie calkowicie (jak by to powiedziala JULI) "zepsula sie" - rozregulowala :-( dawno powinna byc po wieczornym myciu i karmieniu a ona sie przebudzila zjadla cyca i dalej spi... nie wiem czy ja budzic?
dziwne

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 wrz 2007, 19:55

Przeczytałam, ale na raty, więc piszę co zapamiętałam :-)
Madzia, zdjęcia Marcinka super, a Jego kuzynka ma śliczne oczki. Zabawa maluchów musiała być czadowa :-) :-)
Madziorka, foty jak zwykle zarąbiste :ico_brawa_01: Dla Leosia :ico_tort: z okazji 8 tygodni. W takim razie Helenka ma dziś 9, bo ona równo tydzień od Leonka starsza. Kurcze, ale za mnie matka, zapomniałam :ico_olaboga: Jakoś zaczynam liczyć miesiące, wczoraj były 2 więc jeszcze przeżywam hihi.
Avisku, dla Laury :ico_tort: z okazji 3 miesięcy i oczywiście dla Waneski Alinki :ico_tort: . Alinko, fajnie że budujecie dom. Co do sprzeczek z Karolem, to ja też myślę, że to przez odległość... Całkiem możliwe, że K. jest trochę zazdrosny o córeczkę, bo tak jak napisała chyba Kamilka - wcześniej miał Cię tylko dla siebie, a teraz musi się Tobą dzielić z taką malutką, bezbronną, ale wymagającą Istotką. Ze swojego doświadczenia wiem, że podstawą zaradzenia takiej sytuacji jest szczera rozmowa. Jeśli nie wystarczy to kolejna ... Współczuję Wam tego rozstania, ale przynajmniej cel jest wspaniały, bo z tego co zrozumiałam, K. pracuje i buduje Wasz DOM. Pocieszę Cię, że mój Krzyś wyjeżdża na 10 tygodni na szkolenie, później czeka go następne (jeszcze nie wiadomo jak długie i dokładnie kiedy) a jak się skończą to jako wysoko wykwalifikowany pracownik będzie miał więcej pracy :ico_placzek: :ico_placzek: Ale jakoś damy radę; już 2 długie rozłąki przetrwaliśmy i to nie było możliwości spotykać się w weekendy...
Juli, czadowe foty Twojego Dużego Krzysia i jego zdobyczy. Jesteście super pozytywnie zakręceni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pisania pracy o św. Augustynie nie zazdroszczę :ico_olaboga:
Kamilko, Helenka robi tak z jednego kupala na dobę, ale popiarduje oczywiście częściej - dziś bardzo śmierdząco :ico_wstydzioch: Ale ogólnie to nie śmierdząco hehe. Za to czasem jak sobie bąka puści to my z Krzysiem w śmiech; początkowo byliśmy tak zdziwieni, że takie maleństwo takie bąki sadzi, że podejrzewaliśmy o to siebie na wzajem :-D

[ Dodano: 2007-09-05, 19:59 ]
Ach, zapomniałam się pochwalić, że moje dziecko już się naprawia hihi. Wczoraj zasnęła sama w łóżeczku o 21.30, zbudziła się na amciu o 2 i 5.30, zjadła, zmieniłam Jej pieluchę i odłożyłam do łóżeczka gdzie pogadała sobie trochę do pluszaków po czym zasnęła i spała do 7.30. Matko, dla mnie to szok, bo ona od 6 nigdy nie spała, a w nocy budziła się co najmniej 2 razy (ostatnio nawet częściej). Niech Jej tak zostanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-05, 20:01 ]
Avisek, my budzimy na kąpielkę zawsze... I tak po kąpieli je cyca i usypia.
Oki, spadam oglądać MjakM hehe.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 wrz 2007, 20:30

[size=200]wszystkiego najlepszego dla Laury ,Waneski i Leosia [/size] Kamilko moj tez robi teraz kupki co 2 dzien ,a ja glupia sie martwilam ,i raz 3 dni nie robil to mu dalam specjalna herbatke dla dzieci na przeczyszczenie (taka na trawienie hippa) ...no a ta pediatra powiedziala,ze on moze nawet i tydzien nie robic i ze to jest ok :) jak ma miekki brzuszek i puszcza te swoje baki he he takze juz sie nie martwie kupkami :-D mojego na szczescie nie smierdza,ale slychac jakby z armaty walil he he wszystkie fotki fantastyczne :ico_brawa_01: najbardziej usmialam sie z Marcinkowych i jego plany na przyszlosc kim zostanie :ico_oczko: madziorka super foty,ja tez tam nigdy nie bylam ,musze sie przejechac,bo foty bomba...a ile bilety kosztuja,bo ja nawet nie wiem he he
juli jak napisalas o tej chemii to az mi sie slabo zrobilo,ale dobrze ,ze juz ok i ze teraz inaczej na swiat patrzysz ....
alinko bedzie dobrze,ja tez sie ostatnio klocilam o tomka rodzinke,bo sie wtracaja i chcialam do polski wracac :ico_puknij: bo ja to jestem nerwus i nie dam sobie nic powiedziec,nie umiem popuscic i jakby Tomek nie przepraszal,to chyba bylby koniec :ico_placzek: taki mam wredny charakter,ale on kiedys mi powiedzial,ze on lubi,ze mam swoje zdanie.tylko czasami przesadzam :([/b]

[ Dodano: 2007-09-05, 20:38 ]
a moj sie tak pieknie juz sam bawi,ma jakies zabawki zawieszone i ja sobie moge posiedziec na TT ,ale najbardziej mu sie podoba ochraniacz na lozeczko,bo jest zielony,a on uwielbia wszystko co zielone :ico_szoking: patrzy sie na te misie namalowane i slysze jak sie smieje w glos do tych misiow,az polecialam zobaczyc ,bo normalnie to tylko do mnie sie tak smial jak go zaczepialam hi hi teraz zasnal i wlasnie przesypia swoja kapiel...ale dzis bylismy 5 h na spacerze,bo piekna pogoda :ico_brawa_01: u nas ludzie chodza w krotkich rekawkach,ja tez,bo bym sie ugotowala ,a slonce takie,ze i opalic sie mozna hi hi

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 wrz 2007, 21:22

wciaz pada, a mi sie spac nie chce choc mala dzis przespala pore kapieli w ogole i chyba poszla juz spac na dobre przed 18...
nie mam serca jej budzic, nawet pampers niezmieniony

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

05 wrz 2007, 22:48

jeździłam na konisku, pierwszy raz od kwietnia i było czaaaaaaaaaaadowo!!

Pozostaje mi tylko znaleźć kogoś kto mi sie zajmie małym podczas jazd :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

WILD WEST

Obrazek



Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2007, 22:56 przez Karla, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 wrz 2007, 22:50

Widzę że dziś dzień przesypiania kąpieli hihi...
My też wyszlismy późno na dwór bo musiałam na pocztę iść paczkę wysłać i mały zasnął w drodze powrotnej. Chciał go położyć do łóżeczka, ale przy przebieraniu w piżamkę sie przebudził. No i nie wiedziałam czy kąpać czy usypiać. Ale ja nie mogę jakoś tak źle się czuję jak go nie wykąpię. Mam wrażenie, że mu źle się śpi bez kąpieli. Zresztą on tak bardzo uwielbia sie pluskać (jak pomyślę ile było przy tym ryku na poczatku to się aż dziwię) to nie chcę tego opuszczać. Tomek pływa w wannie jak stary hihi... tylko wanienka za mała się robi i wkrótce musze zmienić na większą.

[ Dodano: 2007-09-05, 22:51 ]
Eee zapomniałam napisać, ze mam problem MjakM rozwiązany bo Tomi ogląda razem ze mną hehe.

Karla to gratuluję!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 wrz 2007, 23:38

moj sie przed 20 obudzil,wykapalam go i do tej pory marudzi :ico_szoking: ale mi tez to pasi ,bo ja pozno chodze spac he he a on chodzi ze mna,ale teraz to juz przegina,bo mu musze co minute smoczka wsadzac ....T wrocil z pracy,to niech mu wklada,bo ja nue mam juz sil he he karla widze,ze maly jezdziec Ci rosnie,po mamusi :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 wrz 2007, 00:35

hej dziewczyny


no a ja dzis wyszlam na high street tylko do zakladu fotogr zeby zrobic fotki dla leosia do paszportu hihi ale potrwalo to 2,5 godziny
spotkalam znajoma z pracy, brazylijke,. smieszna babka.. nie kumplujemy sie ale jakos lubimy no i dala mi 20f i kazala isc do nexta i kupic leosiowi :ico_szoking: glupio mi bylo ale ona z tych twradych i nieugietych i co? musialam wziac hihi
no wiec poszlysmy tam od razu zeby kaski nie przewalic :ico_oczko: no i w drodze leos zaczal marudzic plakac itd wiec wstapilysmy do baby roomu zeby go nakarmic, a tam w pokoiku siedzi sobie babka z dwojja dzieci i mezem rozwaleni na kanapach, wkurzylam sie.. no ale leos przestal plakac wiec tylko go przebralam i mysle sobie ze jakos wytrzyma, i poszlysmy do nexta , tam kupilam mu sliczne spodnie z szelkami zajebista koszule ze stojka..
no ale leos zaczal marudzic na nowo wiec wzielam go na rece, a on zafascynowany shoppingiem jakos ucichl i rozgladal sie wokol hihi, a za chwile poczulam znajomy smrodek i jakies ciepelko na bluzce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no wiec moj syn po raz pierwszy mnie osral na maxa...uciekalam stamtad szybko hihi i pedem do change roomu po raz drugi
wlaze a tam znow ta rodzinka... k.. co oni tam tyle robili???
no i kupsko wielkie przebralam.. i przystawilam do cyca i poszlam na sofe do nich a co.. a oni zaczeli sie juz nagle zwijac hihi no i dobrze, bo nie chce zeby jakis chlop mi patrzyl na cyca hihi
podczas karmienie poszly kolejne kupska hihi
no i na koniec odebralysmty fotki, potem znow spotkalam znajoma z agencji, dla ktorej pracowalam no i kolejna gadka podziwianie leosia po raz pierwszy itd
i jeszcze dwie kumpele, tym razem polki.... no i niecala godzinka przerodzila sie w kilka godzin hihi
w domu przebralam sie tylko i poslzysmy do parku, co by pokazac siostrze ze u nas tez sa drzewa, a nie tylko sklepy hihi
powrot 19.30 i kolejny dzien za nami
leos od wczoraj ma wieczorami problemy z brzuszkiem
spina sie i placze
na szcescie nie trwa to dlugo i nie jest takie straszne
ale szkoda mi go
napewno nie z powodu jedzenia choc sobie pozwalam na wiele. ale akuray w ciagu dnia nie jem nic takiego ciezkiego
daje mu herbatke hippa
a on ciagle nie spi ale lezy teraz spokojnie w lozeczku tak slodko hihi

karla no super, ze na konia wskoczylas.. niezle tak pobrykac co? ja bylam kiedys na obozie jezdzieckim... i tez mialam okazje sprobowac jazdy konnej hiih i pamietam ze dlugo po tym bylam zafascynowana konmi... hihi sa piekne...
a wild west zarabisty!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy my bukowalismy bilety przez neta sa tansze, wyszlo 20.50 a normalnie ok 27f

my tez kapiemy codziennie. w sumie nie mamy stalej pory. kiedys bylo to o 19.30 ale jednak za wczesnie bo o tej godzinie zwykle wracamy,jemy itd hihi a on spac i tak chodzi pozno....

a mowilam wam, ze w niedziele przyjezdza adama tato? do pracy do londynu, taki nagly nieplanowany wyjazd wiec pierwszy dziadek zobaczy leonka hihi fajnie i bedziemy go widywal az do grudnia hihi

kamilko nasz leos tez coraz dluzszy i wanienka robi sie ciasna, on tak kocha kapiel hihi wyciaga sie w wanniece i robi takie slodkie blogie minki hihi

koncze bo piwko sie leje wiec i ja lyka skradne i poplotkujemy w czworeczke
buziaki
do jutra

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość