Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 wrz 2007, 21:58

Dobranoc!!!!! życzę Wam i sobie spania...

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

05 wrz 2007, 22:05

no tak jak ja jestem to wszystkie wcięło... straszę czy co??? i tak jak mówiłam T zobaczył dziecko jak ja je usypiałm....nie wyobrażam sobie siebie na jego miejscy... nie potrafię teraz żyć bez Mateuszka...a on....
Ewcik Mateuszek rzeczywiście jest drobny...tylko 5700 n oale rodzice też nie wielkoludy.. ja 165 a T 170 no i obydwoje byliśmy suchelcami w młodości...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 wrz 2007, 22:07

no hejka...
dzieki za komplementy....te dla Mayi oczywiscie.....no i tez chce powiedziec ze kochane jestescie a tak na marginesie i w tajemnicy Wam powiem ze wlasciwie juz nie mam tu innych kolezanek niz WY...kontakty sie pourywaly a Wy zawsze jestescie choc tak daleko :ico_placzek:

Mala spi...a ja pochlaniam kanapeczki i zapijam mleczkiem....
Massumi..dawaj foty a ja 3 mam kciukasy za Miloszka!
Zborra...w sprawie lekow niestety nie pomoge..nie znam sie i jeszcze nic malej nie podawalam...choc dzis tez bylo 6 kup...zadne biegnące...ale ilosc niepodobna do niej...juz tak 3 dzien...ale pije normalnie wiec nie panikje...wpadamy ze skrajnosci w skrajnosc z tymi kupami....
Gosia A...winko powiadasz...ale mam ochote na jakies slodziutkie....mmmm....
Kulka...no nareszcie jestes.....widzisz-nie ma odpoczynku od tt!!!!zaraz Cie musial ktos pogonic!!

Powiem Wam cos...postanowilam od dzis robic brzuszki...bo chyba mi sie falda brzuszna powiekszyla :ico_szoking: no i musze cos z tym zrobic bo wszedzie w miare chuda jestem ale brzuszek z daleka widac....a ciagle w czarnym chodzic to glupota...no a z kolei na ciezarna tez nie chce wygladac...bo taki brzucholek to w 4-5 miesiacu mialam...jak stoje to troche wciagam ale jak usiade to koszmar....glupio mi w miejscach publicznych siadac normalnie......................ale w podsumowaniu powiem ze mi sie straaaasznie nie chce tych brzuszkow robic!i chyba na jutro przeloze....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 wrz 2007, 22:09

ja tez myslałam o brzuszkach ale nie mam sily

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 wrz 2007, 22:13

Kate...my tez tacy drobni ...ja 1,60 a A. 1,70...i Maya tez taka bedzie drobinka bo juz widac roznice przy innych bobaskach w jej wieku....wazy ok.6,5 bo na naszej wadze wazona wiec jakas drobna roznica moze byc....
Mykam pod prysznic i jakby co to DOBRANOC

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

05 wrz 2007, 22:29

ja już po kąpieli, zaraz zmykam lulu.

pora na dobranoc bo już księżyc świeci, dzieci lubią misie, misie lubią dzieci
Obrazek

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

05 wrz 2007, 22:51

czyżbym gasiła światło??? no to dobranoc dziewczynki

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 wrz 2007, 07:16

Dzieńdoberek

Ja nigdy nie nadrobie tych zaległości... ale nic na to nie poradze ze moj komp nie dziala... :(

nie wiem co mam Wam napisać bo nie wiem co u Was... :(

Wczoraj miałam nalot teściów i rodziców(ale moi rodzice przyszli dopiero jak tescie wychodzili - sam na sam z tesciami, bo mezulek spoznil sie z pracy)! Jak ja ich nie cierpie. Kinga chyba za nimi też nie przepada :P teściówka wzieła ją na rece i sie smiala, za drugim razem jak ją wziela to mała w ryk, a jak tylko spojrzała teścia to też ryk! Zna sie na ludziach :P

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 wrz 2007, 09:17

Hallo !!! wstawac hehe

[ Dodano: 2007-09-06, 09:26 ]
Massumi na noc mu zakładam ... dzieci mogą sie moczyc w nocy do 5 czasem 6 roku zycia wiec spokojnie ... i to normalne ze raz zapomni . moj nie zapominał ostatnie 2 tygodnie a wczoraj zapomniał na cały dzien ......... wzloty i upadki ......

Doris odpisałam juz na PW ... i ja tesciow tez nie trawie i to tak ostro ........ krew i piora hehe

moje jedno spi zaraz drugie i chyba ja tez hehe

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 wrz 2007, 09:34

witam witam z rana
mialam dzisiaj pobudki o 1 5 i 8 rano wiec moje dziecie sie cofa :P
ale dzieki ze zasypia od razu po jedzonku to jej sie chwali

u nas strasznie zimno musze troszke dogrzewac pokoj bo mala jest przywyczajona do ciapla w domu bo to bardzo sloneczny pokoj a teraz............
ale za to pogódka na dworze jak najbardziej jej odpowiada
ona lubi spac jak jest wlasnie tak chlodno
tylko mamusia lubi troszke mniej bo marzne okropnie ale co mam zrobic

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości