Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

06 wrz 2007, 16:55

jasnie pani, u mnie mala tez nie za bardzo dzwiga glowe ale lekarz zwrocil uwage mi na to juz miesiac temu i niezezwolil na szczepienie dal skierowanie do neurologa...

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

06 wrz 2007, 17:44

jasnie pani
pan bułka ma 8 tyg i głowe dzwiga ze hej!

jak taki piesek na tylnej szybie auta

ale to duże i silne dziecko jest, głowe przekręca na boki podczas spania, unosi sie na łapkach na dodatek jak leży na wznak i go za rączki unoszę to już głowe trzyma - jeszcze nie tak dobrze, ale trzyma

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 wrz 2007, 18:11

hej laski
ja na szybko
potem wads poczytam
tylko daje znak ze zyje hihi
wlasnie wychodzimy na shopping bo dzis czwartek i sklepy do 21 u nas hiih
pozno wstalam i jakos tak sie nie wyrobilam szybciej hihi\
standard
a nic konkretnego nie robilam
no ale ugotowalysmy obiad dla naszych mezczyzn co by nie narzekali jak wroca
ziemniaki w mundurkach faszerowane boczkiem i serem i zapiekane hihi
i zupke pomidorowa hihi
i wlasnie ruszamy
mam nadzieje ze wieczorem znajde chwile dla was
bo wroce pozno a jutro wczesna pobudka
bo na 11 mussze byc w ambasadzie w londynie zlozyc wniosek o paspzort
no i wszyscy jedziemy hihi a jak pogoda dopisze to potem jeszzce polazimy po centrum hihi co by leosiowi big bena pokazac hihi
takze czeka nas godzinna podroz metrem i jeszzce jakies przesiadki
nawet nie wiem bo jeszcze polaczen nie sprawdzilam
dobra mykam
jak poczytam wasze posty to odpisze hihi
milego dzionka
u nas sloneczko i cieplutko
jak milo

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 wrz 2007, 18:19

a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994 :evilbat:

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 wrz 2007, 19:10

KULKA zrobione :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

06 wrz 2007, 22:03

cześć wieczorem,
wiecie co ten mój mały zdrajca woli butle :ico_placzek: .Dałam jej cyca a ona się ze mną kłóciła , nie chciała ssać zrobiłam butlę i darła się jak oparzona jak jej próbowałam zabrać.Faktycznie po butli jest spokojniejsza, ale ja bardzo bym chciała co drugie karmienie dawać jej cyca a w nocy tylko cyca a tu .....nonono jak by powiedziała Juli.

Avisku ,lekarz powiedział mi że powinna przybierać ok 700g na miesiąc a u niej to było niecałe 600g.

Juli pewnie kupiłaś te huggisy czerwono niebieskie? Lipa nie pieluszki , już happy są lepsze niż te.Ja teraz też używam puchatkowych , bo udało mi się okazyjnie kupić :-D a tak to kupuję tylko pampersa.

Czy wasze maluchy marzną w nocy?Bo ja małej zakładam bawełniany pajac, przykrywam kołderką a ona i tak ma ręce jak lody , kupiłam jej dzisiaj na allegro śpiworek do spania .Chyba jak ją w niego wrzucę i przykryję kołderką to będzie jej cieplutko co? W domu mamciepło , bo wieczorami już palę w piecu , sama nie wiem :ico_noniewiem: .Muszę jej też kupić pościel z flaneli , bo nie mam pojęcia co to będzie jak na dworze temp spadnie do minus 20 :ico_szoking:

http://www.allegro.pl/item239246765_kub ... a_h_m.html
to nasz śpiworek


Spokojnej nocki mamuśki

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

06 wrz 2007, 22:49

AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Acia OSZALAŁAM.. tez CHCEM taki!!!
:ico_noniewiem:A co do huggiesow- Tiaa... te huggiesy wlasnie zakupiłam. Mega szajs po prostu. I na te pieeeeekne ceratowe gowniane pieluchy wydałam 48zł -w ukochanym Bomi - cholera najdrozsze delikatesy na swiecie . Masakra.
Ja zalatana. I kamyki mi sie cholera odezwały. Jak zbyt intensywnie zaczynam zyc,to one mnie mobilizuja i kaza zwolnic.. No i zwalniam - tak, ze do łazienki dreptam tiptopkami, zgieta w pol. Suuuper.
Ale bylam na miescie, sama..Ubralam sie ladnie, pomalowalam,ubralam muchy, mp3 na uszy.. szlam w rytm muzyki i bylo mi super. I kupilam Miskowi suuuperowe butkiw H&Mie - takie eskimoskie worki hihihi.. Sama bym sobie takie kupila! A sobie kupilam czapke i szalik -oczywiscie na dziale dzieciecym. W kolorowe paski. BOMBA! Takie pozytywne- na zimne szare dni. Krzys sie ze mnie smieje a ja człapie po domu w czapce - zgarbiona przez kamyki :ico_haha_01:
Jutro sie biore za zdjecia i mierzenie ciuchow, no i wystawiam na allegro kolejna partie. Bo ostatnio idzie wszystko jak ciepłe buły inie nadazam pracowac. Ale to dobrze :-)
Padam na twarz. Wzielam pyralgine, popilam herbatka z cytryna i mnie muli. Nie wiem czy to z boluczy z nadmiaru wrazen - w koncu zafundowalam sobie dzis wypad do cyilizacji! Cale trzy godziny bylam miedzy ludzmi - i nic ze niektorzy podpici,albo smierdzacy.. to nic - dostalam zdrowa dawke spalin ismrodow miasta na kolejne kilka dni.
A teraz szoruje
bo Krzys wrocil z pracy i zaraz dostane kopa w tylek.. bo jego kolej na cyber-pudło. Ibedzie grał i skakał na krzesle. Bo on intensywnie gra w piłke - hehe.. tak ze tyłkiem wytarł krzesło! I całe skrzypi. A piłke to on ma - na brzuchu. hihi
Idzie. Zmykam

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

06 wrz 2007, 23:16

Aciu, super śpiworek :ico_brawa_01: Moja Helenka też w nocy marzła ( to znaczy miała zimne rączki), ale teraz już jest ok - śpi w ciepłym pajacu pod kocykiem i kołderką. I rączki ciepłe.
Juli, Twoje posty poprawiają humor nieziemsko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A tych kamieni współczuję...
Ja dziś z rańca miałam taki napad bólu głowy, że prawie wyłam. Więc Krzyś zapakował mnie do łóżka i kazał spać, a Helenkę zabrał. Tylko raz ją przyniósł na karmienie, a ja spałam prawi do 13 :ico_szoking: Chyba pobiłam rekord Madziorki :ico_oczko:
Wstałam w lepszej kondycji, a że pogoda się poprawiła, zabraliśmy Helenkę na spacer. Przy okazji kupiliśmy jej 2 pary śpiochów i kilka drobiazgów dla siebie. A po spacerku obejrzeliśmy film :-)

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

07 wrz 2007, 08:09

Jestem wściekła!!
licytowałam na allegro kombinezonik, i krtoś mi go sprzatnał sprzed nosa!!
Normalnie masakra = a był jedyny jaki mi odpowiadał wrrrrrrrrrr

Nastepnym razem wpiszę cenę z księżyca i niech sie bujają!
Ogromnie mi zależało na nim ...
Teraz są wszędzie już ZIMOWE a ja chce jeszcze jesienny cieńszy :ico_puknij:

ania1980 - nie zazdroszcze migreny - dobrze, ze udało sie Ci "sprzedać" dziecko na chwilkę

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 wrz 2007, 08:39

hej dziewczyny
tak tak to JA o tej porze na nogach
hihi
i nawet wyspana i na lajcie sie czuje hihi
ale mus to mus
poszlam spac o polnocy (szybko jak na mnie co?) i o 5.30 obudzil mnie leos na jedzonko, i tak sobie lezelismy,on cmokal cycka walil kupki hihi i z adasiem gawedzilismy o poranku (moj maz o takiej porze jest najbradziej kumaty-czyt niezmeczony i w miare wyspany) no i potem zrobilo sie juz po 6...malego odlozylam do lozeczka a sama poszlam do salonu pozegnac mezullka choc raz hihi no i jakos zglodnialam wiec pomyslalam ze spac juz nie ma sensu bo budzik na 7 ustawiony, a o 7.30 pobudka. tyle ze ja musze miec polgodziny zeby sie dobudzic.. i potem drzemkami w komie sie mecze hihi
no wiec juz sie nie polozylam. zobaczylam jeszcze wlaczony komp to juz calkie.. uzaleznienie wzielo gore nad snem hihi a co mi tam hihi
no i jestem
ale juz uciekac powinnam hihi

juli gratuluje zakupkow... a co do pilki moj adas ma to samo/.. fifa i fifa hihi teraz jakas nowa sciagnal.. to calkiem wariuje. dla mnie to samo... jedna pilka i 11 frajerow biegajacych za nia.. a on twierdzi ze wielkie zmiany i jest SUPer
jak to mowisz Czubek z niego hihi :ico_puknij:
i a propos pilki jeszcze...znajomi zaprosili nas na grilla w sobote ale moja adas przeprosil i odmowil, bo w sb wieczorem jest bardzo wazny mecz dla niego POLSKA-PoRTUGLIA hihi :ico_olaboga: i graja pozno wiec spedzamy wieczor w domu.. ale oczywiscie wpada banda i grill bedzie jak co sobote
a w dzien planujemy jechac nad morze hih
ooo sobota juz jutro... SZOK :ico_szoking:

no to sie zbieram powoli, bo za 1,5 godzinki musimy opuscic dom

aha leos ma zawsze zimne raczki w nocy... ale na karku cieply i w ogole to przykryty jest
ja tak lubie te jego zimne raczki.. zawsze tak je tlamsze przy karmieniu ze potem sa juz gorace hihi taki moj schiz
u nas zawsze jest okno otwarte czy to noc czy dzien
ale cieplo jest, i dla dziecka taka temp w sam raz
polecaja 18st a u nas i tak cieplej
wspoclzuje wam pogody
tutaj ok 21 st ...lato

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości