julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 wrz 2007, 18:52

witajcie
ja juz spakowana
czekam na jutro!!!!!!!!!
kasik baRDZO WAM WSPOOLCZUJE... DUZO ZDROWKA dla vikusi a dla ciebie sily....
wklejam wam pare fotek ... na jednym natusiowe pierwsze kroki sprzed tygodnia i uzebienie :ico_oczko: dolne
za tydzienmam nadzieje ze bede miec jakies ciekawe zdjecia dla was
zegnam sie do przyszlej niedzieli
buziaki :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

06 wrz 2007, 18:52

Jasnie Pani:) a Ty nas nie czaruj,ze Lusia tak Cie absorbuje i nie masz czasu na TT,pewnie z mezulkiem figlujecie na maxa :-D

[ Dodano: 2007-09-06, 18:54 ]
Julie super wypoczynku i pogody Wam zyczymy,odpocznij sobie,bo Ci sie nalezy,wiecznie w biegu zapracowana mamusko!!!!Caluski dla Nathanka,pewnie poderwie jakies Hiszpanki na plazy...fotki super!!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 wrz 2007, 19:13

ilonakk9 pisze:masz szczescie,ze cos wkleilas sama od siebie,bo juz chyba czas na moj pas dla niektorych

no właśnie dla NIEKTÓRYCH !!!!!!!
ilonakk9 pisze:a Tobie w niebieskim bardzo ladnie!!!

dziekuje kochana, na Ciebie zawsze mogłam liczyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

06 wrz 2007, 19:57

czesc dziewczyny długo sie nie odzywalam bo czuje sie strasznie wszystko mnie boli i jestem taka zmeczona ze nie wiem jak żyje :( juz bym chciala byc na maciezyńskim. Mam juz zainstalowany od nowa system na laptopie wiec jestem happy :-D. Dopiero czytam to co pisalyscie i niedlugo Was dogonie :-D .

Bylam we wtorek w szpitalu powiedzieli mi ze z malutkim wszystko dobrze i ze ma juz 1,6 kg (30tydz) :-D i ze ma długie nóżki wiec bedzie wysoki :ico_brawa_01: . . Potem poszlam na 3d scan i powiem Wam ze filmik nie wyszedl taki jak sobie wymarzylam ale mam dosc fajne zdjecia z tym ze tylko na wydruku sprobuje zrobic zdjecie zdjeciu i wrzucic na forum.

Te zdjecia ktore wkleiłam (mam nadzieje ze sie pokaza sa z poprzednich i tych wakacji. postaram sie wrzucic tez zdjecia z brzuszkiem :-D bo nie mam ich jeszcze na kompie. Wogóle mam mało takich bo bardzo długo nie bylo po mnie widac a teraz poprostu słonica :ico_szoking:

Acha chcialam zapytac czy ktoraś z Was ma moze do sprzedania jakies ubranka dla chłopczyka? Albo jakies dziecinne rzeczy typu bujak albo chusta do noszenia maluszka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 wrz 2007, 20:37

Agnisia radze sie wybrac w niedziele na targ ( nowe i uzywane ciuszki, ale jak nowe dla dzieci i nie tylko ) jakbys chciała szczegóły to podam, polecam bo ja tam małego tez ubieram i Sandrusia mozna upolowac fajne ciuchy, sprzęty typu bujak i przebierak itp za tanie pieniądze :ico_brawa_01: fotki super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-06, 20:39 ]
a Jasnie Pani dzis bara bara bo jej nie ma hihiihihiihiih

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 wrz 2007, 21:47

Kochane,
slicznie dziękuję za wsparcie :ico_sorki: na was zawsze moge liczyc...

Obiecuję, ze jak pozbieram się psychicznie (i fizycznie też) to poodpisuję ładnie na wszystkie posty. Pochwalę sie tylko, że mimo takich problemów z trawieniem Vikulla waży równe 7kg i mierzy 67cm :ico_brawa_01: czyli jest w normie, ufffffff...

A teraz ogromnie was proszę doradźcie mi:
Lekarz który teraz leczy Vikule powiedział mi, ze szczepionka na pneumokoki i meningokoki ma bardzo dużą zawartośc rtęci :ico_szoking: :ico_olaboga: i nie powinnam szczepić małej bo rtęc uszkadza móżg i moze powodowac autyzm :ico_olaboga: Vikula już dostała w UK po jednej dawce każdej z tych szczepionek i teraz powinna dostac dawkę przypominającą. I co ja mam zrobic?? Nie dać jej??
Mój mąz kategorycznie zabronił mi szczepić Vikulkę, ale ja sobie myslę że jak nic jej nie było po pierwszych dawkach to i moze teraz będzie ok. A z drugiej strony strasznie się boję, ze jednak...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 wrz 2007, 23:01

kasik nie wiem czy ci to pomoze,bo ja na pneumokoki szczepilam,ale wiesz,ze w uk jest to obowiazkowe ,ale mama ma znajomego lekarza i dziecko rozwijalo sie dobrze,dopoki nie zaszczepil na jakas dodatkowa szczepionke...od tej pory dziecko jakby stanelo i ma ,,swoj swiat,,...ja sie bardzo balam tego...w pon mamy szczepienie i ja mam straszna treme przed tymi szczepieniami...po tej bylo ok ...a lekarz ci tak wprost powiedzial? to chyba spoko,bo normalnie tego nie mowia,bo maja kaske z tego ...sama wiesz jak jest...kazda dzidzia inna,ale moze nic jej nie bedzie...ja bym chyba zaszczepila tylko na pneumokoki,ale ja sie tak bardzo nuie znam :(

[ Dodano: 2007-09-06, 23:31 ]
jasnie pani za dobrze Ci z Lucja :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

06 wrz 2007, 23:54

witam ponownie hi hi wiec tak po pierwsze marta :ico_nerwusek: ty tu agnieszce targ polecasz jak ja mam caly sklep w domu cale kartony ubranek kolyski i inne duperele wszystko dla chlopca i miszkam nie daleko nie ladnie dawac innym zarobic a mi sie tu zeczy marnuja w domu :ico_nienie: a pozatym tez sade ze ladnie ci w niebieskim :-D
tak wiec agnieszko jak juz pisalam mam wszystko hi hi gdy bys byla zainteresowana pisz na moje gg 4567017 :-D bylo by fajnie bo gdybys sie zdecydowala cos odkupic to musialy bysmy sie spotkac :ico_brawa_01: a fotki super kolejna laseczka :ico_brawa_01:
julie twoj synus jest nie samowity brawa dla niego za tak szybkie chodzenie :ico_brawa_01: zycze wam milego wypoczynku

co do mojego dentysty to bylo super hi hi tak mnie znieczulil ze nawet mi oko zdretwialo hi hi ale nie poczulam nic :ico_brawa_01: a dziura byla spora za to mam jeszcze tylko 2 zabki do zrobienia i to na nastepnej wizycie zrobimy i spokoj :ico_brawa_01: pytalam sie tez o wybielanie ale powiedzial ze drogo jakies 200 f i dodal ze mam ladne zabki i nie potrzeba hi hi to sie ucieszylam :-D
a puzniej wypad z kumpelami na misto ale cholerka nic znow nie kupilam torebke kolejna :ico_puknij: planuje w weekend do belfastu na zakupy sie wybrac bo tu nic nie ma :ico_placzek: no a jutro moze jakies male piwko znow z tymi dwiema wariatkami co tak nas ostatnio ciagnie do siebie hi hi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 wrz 2007, 00:36

dziewczyny ta kolezanka co mnie tak wykorzystuje wlasnie dzwonila :ico_szoking: tomek sie wkurzyl na maxa,bo oglada film ,a ja glosno gadam i mowie jej,ze tomek oglada film ,wiec nie pogadamy,a ona ,,to niech zalozy sluchawki :ico_szoking: ,,zatkalo mnie ...a tomek to uslyszal i sie zdenerwowal :ico_haha_01: jutro spotykamy sie na miescie i ona mowi,ze bedzie autem ,ale ze 2 wozki sie nie zmieszcza, aja mialam do niej jechac pozniej,to ona do mnie ,ze wsadzi mnie w autobus i po mnie wyjdzie,a oni autem pojada i Tomek nie kazal mi jechac i tluc sie autobusem,bo jak my gosci zapraszamy to ich tomcio odwozi i jak nie maja transportu to po nich jedzie i on uwaza ,ze oni powinni po mnie przyjechac ,a nie taka chamowa ,ze oni autem,a ja autobusem....dziewczyny ja juz zglupialam,czy tomek ma racje ??????kuzwa ja juz zwariowalam,ona tak mnie okrecila ha ha i chce do mnie na neta wpasc ,bo ma zdjecia wrzucic ,a jej sie komp zepsul i mowi,ze jej syn mi chata zdemoluje :ico_szoking: bo on rozrabia...to to juz chyba przesada...dobrze ,ze mi to powiedziala to jej nie wpuszcze :ico_oczko: dziewczyny jak ja mam sie uwolnic...czemu ja jestem taka nonono wolowa,ze nie umiem nic odmawiac ,a potem jestem na siebie wsciekla...ja nawet nie mam ochoty do niej jechac,a juz tym bardziej autobusem :ico_placzek: a o asertywnosci nie raz czytalam i guzik mi te ksiazki daly :ico_placzek: to chyba w genach,bo moja mama taka sama ....i wszyscy ja wykorzystuja ...a ja w polsce mialam cudowne przyjaciolki i one mnie nigdy nie wykorzystywaly i ja teraz nie gotowa na takie starcie z rzeczywistoscia :ico_oczko:
marta ale z Ciebie lasencja,sliczny kolor oczu

[ Dodano: 2007-09-07, 01:16 ]
madziorka a Ty wiesz ,ze ja na Ciebie tu czekam ,bo Ty zawsze tak pozno wchodzisz.,ale chyba dzis nie chcesz siostrze przeszkadzac :ico_oczko: to zmywam sie spac :-D jeszcze jest szansa ,ze Ilonka wejdzie he he

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 wrz 2007, 08:04

Kasik kochana ja nie wiem co Ci doradzić bo sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, ale skoro Ci tak Viki teraz choruje to nie mozna poczekać z tą szczepionką????
Lucy dziekuje kochana za komplementy :ico_buziaczki_big: a co do tej kolezanki to Tomek ma racje, przestan dawac sie wykorzystywac bo tak prawdziwe kolezanki nie postępują, :ico_nienie: skoro ona nic ni erozumie a ty nie umiesz jej odmówić to bądź dla niej w sposób " żartobliwy" złośliwa powiedz np" skoro dwa wózki sie nie zmieszczą do Twojego auta to kupcie sobie większe bo ja z małym nie będę sie tłukła autobusem, skoro Ty mnie zapraszasz do siebie", kochana nie daj sobą manipulować to nie fair, :ico_olaboga:
Sandrusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: przepraszam kochana :ico_sorki: wybacz, ale myślałam ze juz wiekszość ciuchów sprzedałaś, a nie zostawiasz sobie ciuszków na drugie maleństwo????
ja dzis nocka sajgon, jak nie kaszel to kupka bo to chyba nie jest normalne ze robi 1 kupke na 24 h co? a wygina mi sie przy tym i pręży strasznie, żal mi go, bo nie moge tu kupic herbatek dla dzieci, a mam w domu koperkową ale mi nie pije :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość