Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

07 wrz 2007, 21:25

kilolek pisze:został ale nie odzywa się do mnie, a teraz poszedł spać

skądś to znam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

07 wrz 2007, 21:27

a w zeszlym tygodniu moja kolezanka internetowa urodzila synka wazy 4100 i ma 61 cm duzy prawda:)) wszystkie ciuszki na 56 sa za małe...dobrze, ze nie miala ich duzo.
Ja bardzo jestem ciekawa jaka moja córcia będzie.... usg mam dopiero 17 wrzesnia - wiec moze dowiem sie czy rosnie szybko, ile wazy itd. no i ktoremu tyg. odpowiada.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

07 wrz 2007, 21:46

agata27 to sporu ten synek koleżanki :ico_oczko: a z ciuszkami na 56 bywa różnie, ja też miałam a Zuzka urodziła się i miała 55 cm, więc niektórych wcale nie założyłam, bo nawet ciężko byłoby je ubrać.

kilolek co do męża to podziwiam :-) mój jakby był umowiony to nie ma zmiłuj się. . . nawet by moje łzy go nie zatrzymały.

Dziewczyny wózeczki przepiękne, jejku jak się napatrzyłam to też chcę taki nowiutki dla mojej kruszynki :ico_oczko:

W poniedziałek idę do mojego doktorka, i dowiem się jak rozwarcie i skrócona szyjka.

pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

07 wrz 2007, 22:35

ania 25 no to trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze u doktorka... ja rozwarcia nie mam, ale za to pojawily mi sie przedwczesne skurcze i teraz jestem na luteinie :ico_puknij: a do wizyty daleko ---- bo dopiero 17 wrzesnia. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 wrz 2007, 22:51

Agata27 pisze:kilolek Twoj synus to chyba bedzie duzy :)

No właśnie wszyscy się dziwią, że taki duży, nawet położna i nikt nie wierzy, że wytrzymam do 2 listopada :ico_noniewiem:
Cały wieczór prasowałam ubranka Kubusia a zdążyłam tylko te na 56! Jestem wykończona! Mam tego zdecydowanie za dużo! Poskładam już jutro. Od rzu chcę sobie powybierać co zabiorę do szpitala, a co odłożę na wyjście.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

08 wrz 2007, 08:47

dzisiaj jade do reala po proszek do prania dla małej jest w promocji 1,8 za 14,95 zł i od poniedzałku wielkie pranie musze zaczac bo termin mi sie zmienił z 2 listopada na 23 pazdziernika 2007 :-) fajnie bedzie schło bo grzejniki juz grzeja i w realu jest tez fajny spiworek zobacze na zywo i mi sie spodoba to kupie. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 wrz 2007, 09:29

Wiecie co dziewczyny jak tak czytam że wy wszystkie jesteście już tak daleko ze wszystkim to aż mi się płakać chce. Ja nie dość że nie mam wszystkiego dla małego to jeszcze mój mąż nie ma kiedy zrobić remontu :ico_placzek: Teraz nie daj boże coś się stanie i położą mnie do szpitala i koniec :ico_olaboga:

Dziś miał być taki fajny dzień, mieliśmy jechać do mojej babci na imieniny a tu mój mąż w pracy i nie jedzie :ico_zly: wkurzona jestem strasznie i już mi się wszystkiego odechciało :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 wrz 2007, 10:01

ania25 pisze:W poniedziałek idę do mojego doktorka, i dowiem się jak rozwarcie i skrócona szyjka.
Ja dopiero 19.09 idę do gina też jestem ciekawa jak tam moje rozwarcie i skrócona szyjka mam nadzieję że dobrze bo ost mam coraz częstsze skurcze :ico_olaboga: :ico_placzek:
myszka105, ja też muszę kupić proszek ale jutro jadę do Oszołoma to zrobię sobie zakupy :ico_oczko:
Evik.kp, wcale niedaleko ja nadal łóżeczka nie mam :ico_puknij: wózek przyjdzie w tygodniu i jedyne co mam gotowe to rzeczy dla mnie do szpitala (papucie,pidżamkę ,szlafroczek,bieliznę i dalej nie pamiętam a kosmetyki )Też bym chciała tak jak kilolek, mieć wszystko gotowe bo pokoik dla małego rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 wrz 2007, 10:37

Evik.kp, jestem w podobnej sytuacji. Mam tylko ubranka, a i tak pewnie nie wszystkie i wózek (ale to wszystko jeszcze nie w domu bo przesądna teściowa nie pozwoli zabrać), o mam jeszcze wanienke i 10 pieluszek tetrowych. No i zrobiłam liste co trzeba kupić :-D teraz od wtorku sprzątamy, zwijamy kable i chowamy części komputerowe do szafek. Boje się, że sama nie dam rady bo M. od 17 nie będzie całymi dniami w domu, bo zaczyna kurs, potem tylko tydzien i zaczynaja sie zajecia- mam tylko nadzieje, ze do tej pory zalatwie wolne i wyciagne moja kumpele, ktora sporwadza sie do Krakowa na jakis rajd po sklepach :ico_oczko: obym zdażyla...

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 wrz 2007, 11:04

No mi też 29 zaczyna się szkoła. Wprawdzie to ostatni semestr ale muszę pisać pracę a wcale mi się nie chce do tego nie mam książek i muszę trochę pojeździć i poszukać :ico_olaboga: Męczą mnie takie dni ż mam wrażenie że to już koniec świata.
Na dodatek wszystkiego zrobiło mi sie jakieś zwarcie i nie mam prądu w połowie mieszkania :ico_placzek: . mam nadzieję że mąż zdąży z pracy zanim cała lodówka się rozmrozi :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość