Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 wrz 2007, 14:11

No właśnie...Muszę jednak poczytać o tych szczepieniach...

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

09 wrz 2007, 14:17

ladybird dokładnie 12 dni...
a czemu - to sama nie wiem?? pediatra powiedziała że taki już urok dzieci cyckwoych i jeśli kupa nie jest zbita i nie przypomina króliczych bobków to to nie jest zatwardzenie

[shadow=red]alusiu[/shadow] i ja się dołączam do życzeń - dużo mleczka - i jescze więcej uśmiechów :)

kamizela bardziej niż szczepienie niebezpieczne są hcoroby przed którymi chronią! poza tym gdyby więcej dzieci było nieszczepionych to znowu by wróciły epidemie gruzlicy, polio itd

glizdunia ja antka tez kapię w duzej wannie - zaczęło się jak rodzice wyjechali i nie chciało mi się tachać wanienki - a teraz tak zostało bo wygodniej a i mały jest w siódmym niebie bo może chlapać do woli

ja też w nocy cyca daję :) zwykle 21-24-2-4--6 potem co ch wilę byle utrzymac dziecięcie w stanie snu ;)

chora jestem :( gardło boli okrutnie i boję się że zarażę antka niby przeciwciała w mleku ale czy oby na penwo to działa...?

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 wrz 2007, 14:22

ej a nie wysiada Wam kręgosłup od kąpania w wannie bo ja próbowałam ale nie dałam rady tak się nachylać i stwierdziłam że chyba poczekam jak ona będzie siedzieć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

09 wrz 2007, 14:37

anza ja sobie klękam przed wanną :) i jest mi o niebo wygodniej niż w wanience (bo w moim gigantycznym pokoju :P musialam ją stawiac na łóżku i taka wysokość ni w pięć ni w dziesięć - wtedy to dopiero plecy bolały...)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 wrz 2007, 14:56

zaraz mi sie zwala goscie...najpierw jedni zadzwonili ze sie wybieraja..to oki..ale w miedzyczasie drudzy na gg napisali to samo...i to juz cala gromadka...a mieszkanko malutkie...hmmmdamy rade..do wieczora!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 wrz 2007, 16:25

glizdunia miłej zabawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 wrz 2007, 16:29

a ja jeszcze na nich czekam jadą i jadą ... wrrrrrr ........
juz mi sie ich odechciało ......

Anza daj jeszcze rasz maila to obrobicie mi to zdjecie w koncu bo chyba juz wybrałam hihihi :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 wrz 2007, 16:30

KUlka, :-D HIHIHI
troszkę Ci czasu zajęło to wybieranie hehehe
annazakrzewska@autograf.pl

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 wrz 2007, 16:56

a witam i na dzień dobry dla Aluni !!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent:

u nas nocka jakaś dziwna ... Zbora - ja tez wstake w nocy ..przeważnie 1-2 , 4-5 i 7 -8 i pobudka ..a dzis o 12 .... potem 5 i potem juz takie nonono spanie co pół godziny budzenie ..ee i o 7.30 pobudka ... więć czemu ty narzekasz??? ja codziennie mam pobudke ok 7 i nonono więcej nie ma spania :-D i potem juz 4 pół godzinne i juz ! :-D hyhyh
masz dziecko anioła więć nie narzekaj ..co do przesypiania całych nocy ..ja myslę , że jak szkraby będą miały ok 6 m-czny to należy je uczyc przesypiania całych nocy - bo juz ich organizmy spokojnie mogą calą nocke przetrzymać ... ja miałm tydzie spania całej nocki ..m-c temu .... było .. :-D
u nas leje tez....okropnie .. zaraz bede miała kuzyna z zona - Duzego

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 wrz 2007, 17:24

u nas jeszcze nie przestało padać... od rana...

a ja słyszałam od mamusiek starszych dzieci że właśnie starsze częściej się w nocy budzą na jedzenie bo mają większe zapotrzebowanie :ico_noniewiem:
i wszystkie mówią mi: teraz to masz fajnie bo potem to nie pośpisz...
a podobno jak wrócę do pracy to też się mogę spodziewać częstego budzenia - bo dziecko stęsknione... rety...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość