Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 wrz 2007, 22:23

EMKA :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a co Szanowna Pania admina skusilo na ten watek??? bezrobocie ??? :ico_szoking:
Widzisz, my tutaj duzo psioczymy nawet na moderatorow. Bo sa w wiekszosci :-D No to zeby malo bylo, to jeszcze admin na watek zawital, hehehheheeh :-D A tak swoja droga, szukasz pracy czy masz problemy na placu boju ???? :ico_oczko:
Nika, skoro sama Pani Admin rzucila nazwe Doda, to nazwij Elektroda :ico_haha_01: A ze lubisz skroty, wyjdzie... D- Oda :ico_haha_01: :-D
Odbija mi dzisiaj, ruskim browarem sie spilam :ico_haha_01: Szkoda, ze to sunia, browar fajne imie :ico_oczko: Ale KAFFKA to tez jest to... Bo przeciez mocniejszym trunkiem juz nie poczestujesz psa???

[ Dodano: 8 Wrzesień 07, 22:24 ]
D-nika pisze:Tequila lara, Carmen... troche jak fajki

:ico_szoking: No to zes mi dowalila :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 wrz 2007, 09:47

D-nika napisał/a:
Tequila lara, Carmen... troche jak fajki

No to zes mi dowalila
_________________


haha dobre.ale nika chyba nieswiadomnie głupstwo walneła haha.a zresztą czemy głupstwo tak sie jej kojazy imie Carmen.nika- córka osity tak sie nazywa haha :ico_haha_01: ale sie usmiałam.
ja miałam jednago psa w domu ale to nie była suka wiec nazywał sie dzeki.pomysłów nie mam.to moze nika,nikola ją nazwij :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 wrz 2007, 17:43

nika nie podlizuj juz sie :-D Nawet nie wiedzialam, ze sa fajki Carmen... :ico_noniewiem: Ale nie przejmuj sie, rozumiem ze to imie troche niepopularne w Polsce :ico_oczko: :ico_haha_01:
edi pisze:ale sie usmiałam

ja w sumie tez, heheheheee :-D
D-nika pisze:ja jak bede miała corke nazwe ją victoria

a w tym przypadku to nazwa piwa z Malagi :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
edi pisze:to moze nika,nikola ją nazwij :ico_oczko:

to na wyrownanie strat moralnych, nazwij ja swoim nickiem :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 wrz 2007, 18:19

ja córke bym gabriela nazwała.ale ja juz dzieci nie bede miała wiec moze w innym wcieleniu :ico_oczko:
nika a jak masz na imie? ja w angli znałam nikole i mimo ze 17 latka juz pracowała w fabryce a ja z nia i było mi jej szkoda to jej troszke nie lubiałam.ale imie bardzo mi sie podoba Nikola.moja kolezanka w angli nazwała syna nikodem-po dyzmie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 wrz 2007, 18:30

hahahahahahahahaha co mi się podoba to emce sie ni epodoba albo Pk bo niestety co za duzo głow to kiszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_placzek: a pies dalej nie ma imienia a moze aisza albo sama juz nie wiem marzyłam zeby ja nazwac tequila ale im sie nie podoba i d blada :ico_placzek:

a co oni maja do tego :ico_szoking: ??? czy ja juz cos przegapilam???? :ico_szoking:
tequila tez dobra... ale bez soli, tylko cytrynka zagryzc :-D Cytrynka ja nazwij :-D :ico_brawa_01:
a na forum byl chyba D-nik albo D-nika i ja wlasnie wolalam Dominik czy Dominika i to nie tak bylo :ico_olaboga:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 wrz 2007, 18:39

nika czy emka to twoja siostra?
a wiesz ze niedomysliłabym sie ze ty Dominika.ładne imie. :-)
u nas na podwórku jest tequilla to juz lepiej gandzia brzmi :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 wrz 2007, 18:48

co sie tak slini i ma farfocle

a ma? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 wrz 2007, 19:14

aaaaaaaaaa, teraz mi gra, czyli emka i pk to para, a ty jestes siostra emki... to dlatego wczoraj tutaj sie pojawila :-D a ja juz nie wiedzialam czy mam zwidy alkoholowe czy to rzeczywistosc wirtualna :ico_haha_01:
roxi... no, tez byc moze. latwiej by nam bylo gdybys pokazala tego klapoucha :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 wrz 2007, 21:04

no fakt nic nie widac :ico_oczko:
a humor ci sie polepszył?mam nadzieje ze tak.praca sie znajdzie. ja tez na to licze.w domu juz wariuje.karol daje w piec trzeba z nim do psychologa isc.juz nie wiem co mam robic.
a co robi kasia????????????? browce popija i w karty gra :ico_nienie:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 wrz 2007, 22:57

hehhehehe, nika, ale szczurka :-D fajne te pchelki takie :-D nazwij ja z hiszpanska (albo raczej z euskera, czyli z kraju baskow) KUKUXUMUCHU (czyt. kukuczumuczu), czyli pocalunek pchly :-D to taka trudna do wymowienia firma produkujaca zarabiste koszulki :-D , szczegolnie znane z San Fermin :ico_oczko:
[swf width= height=]Obrazek[/swf]
http://www.kukuxumusu.com/catalog2/psan ... ec&nolog=1

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość