lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 wrz 2007, 17:06

my tez juz po szczepieniu ,ale maly marudzi,ze szok :ico_olaboga: na szczescie mam calpol,bo ostatnim razem zakupilam .....asiula jejku,ale sie porobilo.zal mi malenkiej,ale bedzie dobrze .trzymam kciuki.
kamilko u nas identycze kupki,takze chyba ok :-D
frydzadawaj foty :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 17:44

LEOS MA JEDNO UDO LEKKO CZERWONE I WYDAJE SIE SPUCHNIETE. CZ TO NORMA PO SZCZEPIENIU??????????

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

10 wrz 2007, 18:56

MAdziorka- zdjecia super..
A co do szczepionki - no u mnie był ryk.. ale tylko po zastrzykach.. a potem.. tak Miska zmuliło ze padł pamietam o 9,a wstał na jedzonko o 14.. Spał i spał - jakby chciał przespac ten cały stres.. I fajnie. Ja nie miałam ani opuchlizny ani marudzenia..Ale nie martw sie na zapas - przeciez to dla dobra naszych bobasow!
Indigo.. nie martw sie kupkami. Jamowilam ze jak cuchna to jestzle- ale na butelce. Nie na piersi. NApewno masz super mleczko a ze smierdzi.. no coz- nasze tez fiołkami nie pachna :): hihi
Frydza- Witaj!

Ja powyprawie na poczte. Mam 3 kmw dol no i 3 km w gore. Spacer w deszczu to nie jest dobre rozwiazanie. Zwlaszcza pod gore. Wszystko mialam mokre, wozek ciezki jak cholera, slisko.. A Misiek spał sobie w najlepsze w swej karoccy :): CFaniak moj mały hehe :):
A jesli chodzi ospanie - to moj pobija ostatnio wszelkie rekordy.. JEgo drzemki zwykle trwaja tak ok 2h.. Wstaje, je, bawi sie - mata, mama- lezaczek- mama i spać. Ispi -2 h.. Wstaje o znow to samo. Hehe.. Czasami to az sie nudze :-) Jak jest aktywny - to macha konczynami, pokrzykuje, hihra sie.. a jak spi - to jak kamien. I nawet odkurzaczem go nie rusze:-)
Teraz wlasnie po jedzonku - zjadł 180 ml :ico_szoking: chwile pobawił sie znow na macie i padł. I chapie sobie w najlepsze. Obym zdazyla obejzec M jak Milosc :ico_sorki:
A swoja droga- wrocilo moje dzieckowraz z zazegnaniem kupkowych ekscesow- znow je duzo i ma apetycik! :ico_brawa_01: kamien z serca...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 wrz 2007, 19:47

Madziorka napewno Leosiowi nic niejest, poprostu tak zareagował na szczepionkę moze, albo jakaś pasukuda zębata go ugryzła :ico_zly: A zdjęcia rewelacja!!!!! Ładną macie pogodę, zazdroszczę trochę :ico_wstydzioch:
Sen.. Moja Waneska wogóle praktycznie nie śpi w dzień. czasem uśnie jedząc, ale jak ją odłozę do łózeczka, budzi się po 2 minutach, no i tak musze się nią zajmować cały dzień, czasem bawi ją karuzelka albo na macie się zapomina i szczerzy do siebie w lustereczku dziąsła :ico_oczko: ale generalnie moje dziecko jest egzemplarzem nieśpiącym :ico_noniewiem:
Kamilko ja pamiętam jak pisałaś o kupach, kurde ja juz nie wiem co mam myśleć. Mała przeciez co drugioe karmienie dpo staje butlę, więc niedobrz , ze ma cuchnące :ico_noniewiem: i takie gęste i ciemne.. zaczekam do następnej kupy i zadzwponię do przychodni :ico_olaboga:

Własnie wyszła ode mnie kolezanka caaały dzień na plotach super :ico_brawa_01: nastrój mi się poprawił i do sfianlizowania fajnego dnia brakuje mi Mjak Miłość, który mam nadzieję uda mi się obvejrzeć :ico_oczko: Poprzedniego odcinka nie oglądałam, bo karola siostra włączyła Zone Romantica i oglądfała beazylianę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: mimo, ze jej mówiłam, ze czekam na SWÓJ SERIAL!!!!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

10 wrz 2007, 19:57

Asia - TRZYMAMY KCIUKI, na pewno wszystko sie uda... nie martw sie na zapas...

co do glowki, to ona ja dzwiga ale jej opada czesto i jak trzymam ja pionowo to opada w dol, a jak lezy na brzuchu i podnosi glowe to wykrzywia ja tak w jedna strone... mimo to lekarz skierowal nas na rehabilitacje - jutro USg glowki i pierwsze rehabilitacje, trzymajcie kciuki...

[ Dodano: 2007-09-10, 20:06 ]
madziorka zdjecia REWELKA

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 wrz 2007, 20:07

Dzisiejsze zdjątka :-D

Tu mio się bardzo jej minka podoba :-D
Obrazek

Zdjęcie pt, MAMUSIA W CIĄZY MIAŁA ZGAGĘ :-D :-D :-D
Obrazek Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 20:47

alineczka sliczne foteczki ... juz wiadomo skad te nasze maluszki czerwcowe takie ladne.. po mamusiach hihi
a ta fotke z dlugimi wloskami koniecznie zamiesc na watku najsmieszniejsze zdjecia nszych pociech czy jakos tak hihi dziewczyny sie uciesza (czyt posmieja hihi)

avisek
trzymam kciuki. napewno wszystko pojdzie ok!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

julie ale mialas wyprawe. z cyklu moich ulubionych :ico_brawa_01:

pocieszylas mnie. bo juz sie balam ze leos za dlugo spi. normalnie uspokoil sie i spalismy tak razem chyba 3 godz, lezalam z nim bo wtedy byl sppkojniejszy i jak sie przebudzal to interweniowalam tzn przytulalam i zasypial na nowo bez placzu ufff a teraz jak wrocil adas to mnie zmienil bo juz myslalam ze sie posikam hihi a nie moglam go zostawic bo spal mi na kolanach i tak mi bylo zal go i balam sie ze zacznie plakal
a naprawde strasznie dzis plakal .. biedaczek
dalam mu po przebudzeniu calpol i znow spi. oj zeby juz bylo dobrze...

dziekujemy za mile slowa
ciesze sie ze fotki sie podobaja
leos wygladal uroczo.. hihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 wrz 2007, 21:17

Faktycznie Madziorka Leoś uroczy.
Alinko a twoje zdjęcia rewelacja. No to z włosami wygrywa hehe.

Frydza witaj witaj.

Juli mam pytanko do Ciebie. Jak wstawiasz zdjęcia na allegro? Bo widzę, że nie standardowoą płatną metodą... Ja też chciałam, ale nie mam pojęcia jak to zrobić??

Lucy no to dobrze, że mamy takie same te kupale hehe. Już się nie martwię. A w przyszły poniedziałek idę na szczepienie to zapytam jeszcze dla pewności lekarki.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 wrz 2007, 21:30

dziękuję Wam za wsparcie kochane jesteście

Emilka miała nawet spokojny dzień, poza kilkoma napadami ładnie pospała bo od 10tej do 12.30 a potem od 16tej to 19tej. No i teraz wzięło ją na zabawę, więc pewnie szybko spać nie pójdziemy. Oby tylko jej już dziś nic nie dokuczało to bawić się mogę.

Madziorka zdjęcia twojego szkraba mnie powalają. A co do szczepienia to Emi po szczepieniu była tak niespokojna że nawet uścisku jakim trzymałam ją na rękach nie mogłam popuścić bo ud razu był ogromny płacz a raczej wyk. A co do zaczerwienionej nóżki to mi lekarz kazał smarowac miejsce ukłucia altacetem w żelu.

Frydza :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: witaj

Alinko moja położna mówiła że przy sztucznym karmieniu trzeba obowiążkowo dziecko dopajać, może picie sprawi że kupki będą żadsze.

Emi bawi się z tatą to ja biegnę pod prysznic
papa mam nadzieję że do jutra.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 wrz 2007, 21:39

HOP HOP ALINKA zdjecia rewelacja Waneska z wloskami czadowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niemam fotek z wypadu :ico_zly: bo pogoda beznadziejna i jakos nie bylo weny tworczej ale zaraz wkleje aktualne fotki :-D Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości