Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 wrz 2007, 11:49

No ja mam dużo rzeczy po Julci :-) ,musze dokupić jedynie wózek,fotelik do autka i takie podstawowe rzeczy jak kosmetyki,smoczki itp.


Mnie od wczoraj wieczora strasznie pobolewa brzuszek zaczynam sie tym strasznie martwić :ico_olaboga: :ico_noniewiem: .....Za 2godz ide do mojej gin i sie dowiem co i jak mam nadzieję,ze bedzie wszystko wporzadku...odezwe sie jak wróce

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 wrz 2007, 13:53

Wlasnie wrocilam z sklepu mialam isc tylko poogladac ale sie nie dalo :ico_haha_01: musialam cos kupic jestem do przodu o kombinezon i dwie czapeczki postanowilam ze juz wiecej ubranek nie bede kupowac dopiero jak sie urodzi maja, mam troche ubranek od moich siostr no ale cos swojego tez musialam sobie kupic a te ubranka sa przekochane siostry twierdza ze powinno mi to wystarczyc na poczatek mam nadzieje :ico_duzepranko: teraz zostaje mi tylko wyprac i bede cierpliwie czekac na moje malenstwo

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 wrz 2007, 19:37

iwona83 :ico_brawa_01: znam to oj znam :-D

A ja wróciłam od gina i dowiedziałam sie,że mam skurcze i dostalam leki :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ...musze lezec :ico_placzek: martwie sie okropnie,ale mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok...A wogole synuś zmienił swe położenie i ułozyl sie poprzecznie-jesli tak zostanie czeka mnie cesarka :ico_olaboga: ...Jutro jade do mamy na dwa dni,kochana mamusia zajmie sie Julcia a ja poleze wiec jakis czas mnie nie bedzie-no chyba,ze na chwilke...pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 wrz 2007, 09:32

Jola nie martw się ja też cały czas leże tylko ,że mi zostało troch więcej do tego leżenia bo aż do końca. :ico_placzek: Ale czego nie robimy dla naszych maleństw. Co do zakupów ja narazie kupiłam łóżeczko i wszystko do , pościel kupiłam kremową w misiaczki niestety nie wiemy co będziemy mieli więc na tym koniec zakupów. A zamówiłam sobie tylko jeszcze wózeczek ale zapłace i odbieram go w grudniu. zamówiłam sobie Bratine Clasik Jędrocha. Też już z chęcią pokupowała bym reszte, no ale cóż musimy poczekać. Buziaki idę leżakować. :ico_haha_02: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 wrz 2007, 14:23

czesc ja bylam dzisiaj poogladac wozki i lozeczka dowiedzialam sie ze musze lozeczko juz zamowic poniewaz moge czekac nawet do dwoch miesiecy a wozek chyba wybiore firmy nurse nie wiem czy w polsce tez jest ta firma jezeli jest to czy ktos moglby mi doradzic czy jest dobry lub firmy chicco mysle ze sie oplaca bo sklada sie z gondolki wkladu na wozek sportowy i fotelika do auta do 13kg
posciel, rozek wanienka butelki i smoczki kupilam juz dawno jak bylam w polsce wiec przynajmniej juz tego nie mam na glowie co do koloru poscieli i rozka musialam wybrac neutralny poniewaz wtedy jeszcze nie wiedzialam kogo nosze w brzuchu

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 wrz 2007, 15:42

Hej !! Co do tej pierwszej firmy to niestety nie słyszałam nic , ale firma Chicco jest znana u nas i to dobra firma , ma dobre wózki , jednak zależy kto co lubi, ja osobiście oglondałam 3 kołowca TRIO 3s i przerazila mnie trudnośc prowadzenia go , bo ma on sprzodu jedno kolo, co prawda są też wózki z czteroma kolami ale one skolei mają te małe kuleczka co przy spcerówkach takie podwujne.Więc dla mnie odpada, nie wyobrarzam sobie siłowania się z nim w zimie w śniegu.Ale jak powiedziałam zalezy co kto lubi i co komu sie podoba . Firma Chicco ok . Buziaki.
Co do zakupów ja mam jeszcze kupiony Laktator Avent ISIS i podgrzewacz do buteleczek i słoikow, Laktator jest w komplecie z 2 butelkami 125ml. wiec narazie butelki też mam , jezeli bedzie córeczka to mnustwo ładniutkich ciuszków dostane od szwagierki bo on w zeszłym roku urodzila córeczke i narazie trzyma dla mnie ciuszki. no ale kto to wie?!Trzymaj sie Cieplutko papa :ico_haha_02: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 wrz 2007, 18:31

no u mnie problemu z wozeniem w sniegu nie bedzie mieszkam w hiszpanii ale wlasnie te trzy kolowe wozki mi sie nie podobaja, no a w tych drugich jest problem kolami moja siostra miala taki i wiem ze byl maly klopot bo kola sie przekrecaly we wszystkie strony
w sumie zostalo mi jeszcze 11 tygodni i chyba musze sie troche pospieszyc bo czas ucieka
pozdrawiam i dzieki za wiadomosc

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

12 wrz 2007, 12:35

Witam was kochane...Czuję,się juz duzo lepiej moze dzieki temu,ze solidnie wypoczelam.Dzieki wielkie za to mojej mamie poniewaz w domku o takim odpoczynku moge sobie pomarzyc.Przy Julci się nie da :ico_haha_01: ....Czekam jeszcze tylko na kolejna wizyte,ktora mam w poniedzialek-zobaczymy czy maluszek sie przekrecil,a jak nie to w niedziele jade do kliniki do Katowic i tam zapewne dowiem sie wszystkiego co i jak.Pozdrawiam gorąco ide sie połozyc buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 wrz 2007, 13:37

czesc ciesze sie ze sobie odpoczelas i miejmy nadzieje ze dzieciaczek sie obrocil ja narazie nie wiem jak tam moje malenstwo wizyte u ginekologa mam dopiero w pazdzierniku i juz nie moge sie doczekac bo chce zobaczyc moja coreczke mam nadzieje ze jest wszystko ok ostatnio na wizycie byla bardzo nisko ale podobno mialam sie tym nie przejmowac
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

12 wrz 2007, 14:51

Cześć Iwonka daj znać co za wózek kupiłaś no i jak tam maluszek.
Jola to dobrze że odpoczełaś , a maluszek napewno się obruci, trzymam kciuki, Buziaki :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość