Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2007, 00:03

kasik- to cudownie!! Widzisz, wszystko powoli, ale się układa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Życzę Wam dalszych sukcesów :ico_brawa_01:

Ale się zaczytałam.. przyszłam tylko kompa wyłączyć i oczywiście musiałam zerknąć na Tt.
A teraz to już autentycznie DOBRANOC

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

12 wrz 2007, 11:26

kasik jak ja sie ciesze ze z mala duzo lepiej poprostu super

dziewczyny jak u was ze spaniem maluszkow?? oczywiscie nie pytam rybki bo jej Jedrula to dzielny chlopaczek i spi mamie cala nocke moja mala myszka budzi sie teraz ze trzy razy i spi tak czujnie ze jak ja odkladam do lozeczka to sie buntuje i steka najlepiej z mama kurde niewiem co mam robic moze ona sie nie najada ??a z butli nic nie idzie kurde

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 wrz 2007, 11:39

kamelek1, -moj tez sie budzi, regularnie co trzy godziny.Mleko z piersi jest szybciej trawione i dlatego nasze maluchy sie budza.A dzis budzil sie co 1-1,5 godzin, chyba zeby, bo pchal piastki do buzi i marudzil.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

12 wrz 2007, 13:07

Katrin dzieki za pociesenie bo myslalam ze to tylko moja laseczka taka sie zrobila a tak bylo cudnie jeden raz a teraz , kiedys czytalam w jakiejs gazecie ze dzieci po 3 miesiacu budza sie czesciej w nocy te na cycu rzecz jasna , ze potrzebuja tłuszczyku z naszego nocnego mleczka no i moze taka prawda bo moja dupsko ma coraz ciezsze :-D jutro szczepienie to sie dowiemy ile przybylo

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 wrz 2007, 14:37

Kolka może faktycznie zastanowię sie nad basenem, w koncu figura nie najważniejsz, tylko żeby mały miał radochę!!!!!!!!
Tobie też zyczę dużo słoneczka :-D

Agi mam nadzieję że chrzest będzie udany i oczywiście wklej zdjęcia!!!!!!

kari co u was z tymi choróbskami!!!!!!!

Syla dobrze że jesteś :-D :-D , Martnka śliczna, a ty juz dajesz chrupki, też się zastanawiałam, ale myślałam że jeszcze za wcześnie!!!!!!
Bidulka że ja tak te pleśniawki łapią! Z tym sterylizowaniem to chyba prawda!!!!!!
Ja szczerze mówiąc już dawno nie wygotowuje po każdym posiłku butelek i smoczków, tylko płuczę pod ciepła wodą z kranu!!!!!

Kasi.k to dobrze że jest już lepiej z córunią, oby tak dalej, ale z niej już duża pannica :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamelek mój smyk śpi do 6-tej, ale już pisałm wcześniej, że budzi się w zależności od nocy 1-3 razy, nei otwiera oczków, tylko wierzga i postękuje!!!!!!!
Daj znać jak na szczepieniu poszło!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2007, 15:04

Julka przesypia całą noc- budzi sie ok 6,30. Potem sobie razem śpimy do ok 9,30 :ico_wstydzioch: Ale śpi tak odkąd jest na mleczku modyfikowanym.
Ja też daję małej chrupki- kupuję jej te pałeczki kukurydziane bo łatwo wziąć do rączki a ona sobie je ćlamie :-D No, ale to szorstkie to fajnie jej dziąsełka masuje- normalnie ma ulgę w oczach. Bo te górne ząbki to chyba tak bez bólu nie wyjdą.

A dziś moja mała zjadła 400 ml obiadku... :ico_szoking: I to takiego konkretnego... marchew,ziemniak, groszek, cielęcinka i inne warzywka

Lecę, bo oboje z R mi płaczą :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

12 wrz 2007, 20:30

KASIK cieszę sie ze jest poprawa oby tak dalej trzymamy za was kciuki bedzie dobrze napewno
CARO daję jej chrupki i biszkopty danonki też bardzo je lubi
a co do nocy to czasami sie obudzi o 4 a czasami dopiero o 6 ale śpi już od 19-20rgrr

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 wrz 2007, 20:31

Eryk od zawsze śpi cała noc, a ja karmie piersia- wiec nieprawda, ze dzieci na piersi musza sie budzic!!! usypia miedzu 20-21 a wstaje 6-7 dostaje cyca i śpi dalej!!!

kasik to super ze jest lepiej-cieszymy sie bardzo!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

caro idz na basen-wiesz jaka to radocha dla Małego :-D

[ Dodano: 2007-09-12, 20:32 ]
a ja sie zastanawiam gdzie sie podziala Dagles z Jagódka mojego Eryczka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2007, 21:52

No właśnie: gdzie jest Dagles?
caro- idź na ten basen i nawet się nie zastanawiaj!

Byliśmy dziś u teściów.. Niecałe dwie minuty... Mała jak tylko ich zobaczyła to rozwyła się jakby obdzierali ją ze skóry. Moja krew :-D
A mój mąż sprzątał dziś swój nowy śliczny samochodzik i opiekował się dzieckiem...
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-12 ]
i teraz mi powiedzcie kochane: czy to jest mądry naród?? Ci faceci? :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 wrz 2007, 21:55

Mróweczka, jasne,ze dzieci na piersi nie musza sie w nocy budzic, ale generalnie te wlasnie dzieci budza sie w nocy duzo czesciej niz butelkowe.Ty jestes szczesciara, ze trafil Ci sie wyjatek :-) Tak jak i niektore butelkowe smyki nie przesypiaja calej nocy, bo jesli chodzi o dzieci to nie ma regul.Ostatnio moja siostra mnie "pocieszyla"ze nareszcie przespala cala noc a jej "maly" skonczyl 5 lat.Pil z butli najpierw mleczko a potem herbatki czy wode noca i tak mu dopiero teraz sie odwidzialo. :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-12, 21:56 ]
teraz mi powiedzcie kochane: czy to jest mądry naród?? Ci faceci?
_________________

hihihi, pewnie tatus zamierza synkowi auto kupic....a ze chwilowo synek bez prawa jazdy to tatus bedzie uzytkowal

[ Dodano: 2007-09-12, 21:57 ]
nie doczytalam-tatus juz kupil synkowi samochod :-D
No i na dobre pomieszalam, myslalm, ze ogladam zdjecie Mroweczki syna i tak mi sie wszystko pokrecilo, a teraz widze, ze tatus Julce autko kupil

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość