Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 wrz 2007, 13:00

QUNICK no tak kurcze taka prawda, ja sie staram go kurować,podleczyłam, wydaje siano na leki i nawet gdybym go na mksa wyleczyła to trwałoby z dwa tygodnie jak nie lepiej bo on tak długo sie kuruje to zobacz ile by nie chodzil a sianko trzeba jednak płacić :(
ASIA_26 wiesz co rozmiar tych bucikow to najmniejsze jakie robia czyli nr.19 od takiego sie zaczynaja buciki numerku hi hi. :) troszke ma luzu w nich jeszcze ale to za miesiąc moze 1,5ms. bedzie juz oki
Wiesz co fajna ta spacerowka co wybrałaś, moja tez polecam a szczególnie ze wzgledu na tą tackę co jest zamiast pałączka z przodu bo amelak lubi w nia stukac rączkami ma na niej zabawki a pałączek dzeci czesto slinia ale kwestia gustu :), no i z mojego jestem mega zadowolona, zwrotne kółka lekki, wygodny itp. polecam
ROZMIAR BUCIKOW dziewczyny rozmiar ich to 19 bo od takiej numeracji sie zaczynaja,mniejszych nie robia ale nasze dzieci i tak juz 18 pewnie maja jak nie wiecej niektore hi hi mela ma 18 napewno
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2007, 13:12 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 wrz 2007, 13:02

asiam_26, wiesz co musze sprobowac to wszystko zmontowac tzn zimowa bude i pokrowiec i pałak,zobacze i napisze.Ale kupiec dobry ci sie trafił.Wiesz w deszcze jechalam to jakos nie padalo no i folie oczywiscier mialam. A poza tym myslalam zeby inna folie kupic na caly wozek.
No wlasnie ja jak bede chciala zmienic na trojkolowke to pewnie zaplace pobobnie, bo one od 1000 wzwyz kosztuja.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 wrz 2007, 13:11

KarolasMuszę jeszcze zobaczyć w takiej hurtowni bo ten Twój wózek bardzo mi się podobał niestety nigdzie go nie widziałam, kupić mogę na allegro ale najpierw chciałabym go zobaczyć i pojeździć po sklepie. :-D
Iwona No to spróbuj zmontować to wszystko może ja jakaś debilowata jestem

[ Dodano: 2007-09-12, 13:18 ]
KarolasTy masz Baby Desing model Sprint czy tak? Ale ja na allegro znalazłam tylko one też mają pałąk a nie tackę może coś po chrzaniłam?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 wrz 2007, 13:50

Wózek ja mam trójkołówkę spacerową - to jest baby welt tyle że nie wiem jaki model i rama jest aluminiowa to jest dość lekki ale nie ważyłam

[ Dodano: 2007-09-12, 13:56 ]
tak wyglada tyle że muszę rozkładać rożek bo nie ma takich fajnych ochraniaczy jak ma Iza w swoim
Obrazek

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

12 wrz 2007, 14:06

A my po wizycie kontrolnej u lekarza. Niestety Tobiasz dalej chory - kaszle. Antybiotyk, oklepywanie, syrop na kaszel. :ico_olaboga:
Znowu L4 do przyszłego tygodnia :ico_olaboga:

Ach te choróbska

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 wrz 2007, 14:11

MLŻyczę Tobiaszkowi dużo zdrówka :ico_buziaczki_big:
LutówkiJa podaję Cebion ( to witamina C uodparnia troszkę).

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 wrz 2007, 14:14

Asiam dzieki, ale niestety niema tam takiego rozmiaru 100x70, gdzie ja tylko nie szukalam, na allegro taki producent materaców, ja mu napisalam czy niemaja taki rozmiar i zeby wystawil aukcje, a on ze wystawi jak mu zaliczke 50 zl. wplace, :ico_puknij: no trocha sie boje

Ja tez mam trójkolowke, gondolka teraz przelozylam na spacerówke, kola pompowane i duze, ale nie dobrze ze w spacerówce nie calkie oparcie mozna opuscic, no i cena duza :ico_noniewiem: firmy quinny Y2K. w polsce takich nie widzialam, bo maz w Belgii kupowal, co prawda tez nie jest nowy model sprzez 2ch lat, a co tam. byla w sklepie wyprzedaz, to dal 500euro , ciekawa jestem przed wyprzedazą ile kosztowal

Karolas mierzylam Fillipkowi nózke, to ma 14cm, to jaki rozmiar? 14?

A tu Fillipka wozek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-12, 14:17 ]
ML, duzo zdrowka dla Tobiaszka

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

12 wrz 2007, 14:17

No właśnie: te choróbska. Ja Alusię z trudem położyłam drugi raz. W południe spała może 15 min. Ten katar tak ją dusi, bidulkę. Teraz też ciężko oddycha. Mnie gardło boli na maxa...
Właśnie miałam telefon od szefowej (byłej prawie), żebym się zgłosiła do firmy bo są jakieś nieścisłości i w związku z moim zwolnieniem trzeba to pouzupełniać. A wcześniej zadzwoniłam ja do nich bo czeka na mnie rozwiązanie umowy za porozminiem stron. A dowiedziałam się ze w takim wypadku nie mam prawa do zasiłku (tzn mam ale po 3 miesiącach bodajże i na 3 miesiące, a tak to jest pół roku). I powiedziałam ze ja za porozumieniem stron nie podpiszę. To oni mnie w końcu zwalniają dziady jedne. A to pewnie chodzi o to że nie mają powodu zeby zwalniać kobietę po macierzyńskim... Ochh, ciekawa jestem co ta franca wymyśli.... Jutro się dowiem. :ico_zly:

Karolas, śliczne te buciczki, a ile dałaś? Ja właśnie też się rozglądam, bo Alutka do chodzenia się rwie, a nózie się krzywią... Naprawdę juz stawia nóżkę za nóżką... A raczkować nie potrafi, za ciężką ma pupkę by ją podnieść w górę :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 wrz 2007, 14:35

ASIAM_26 nie wiesz co ja mam model inny tzn taki: baby dreams model "walker"
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=239365021 to jest link ale jeszcze ci fote naszego wkleje :) ale teraz nie mam czasu moze pozniej tego naszego ci wkelje papaapa

[ Dodano: 2007-09-12, 14:39 ]
LULU81 WIESZ CO NIEROBIA BUCIKOW O NUMERZE 14 TYLKO 18LUB 19 JAK JA AMELCE PRZYMIERZYłAM PAPTKI NR.18 TO BYłY JEJ DOBRE A NIE MA DUZEJ STOPKI HI HI
MAMA KASIA buciki jej kupiłam w CCC i kosztowały 45zł no sztywne są i dobrze własnie kostki trzymaja bo amelka tez stio i zaczyna sie brac za chodzenie i jej tak sie wykrzywiały nozki :)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 wrz 2007, 15:25

qunick,lulufajne wasze wozeczki

A ja znalazlam cos takiego dla chlopcow

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=240430971

asiamzobacz jaki leciutki,ciekawe jaka to firma bo nie pisza

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=240827478

[ Dodano: 2007-09-12, 15:43 ]
małgosiaa propos picia to moj Patryk tez sila wypije moze 20 ml ale ostatnio czytalam ze dzieci do 10kg powinny pic 100ml na kazdy kg czyli moj cos 700ml i troszke i policzylam kaszki i zupki to mi wyszlo akurat wiec moze twojemu tez wystarcza plyny w posilkach bo przeciez kaszki i zupki na wodzie sa.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość