ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 wrz 2007, 20:29

Mili dzis skosztowała soku z jabłka z dodatkiem marchewki i mowiac szczerze chyba samo jabłko bardziej jej podchodziło, dzis jakos bardziej sie krzywiła, jutro zno wbedzie proba i zobaczymy, a wydawało mi sie ze z ta marchewka słodsze było...

Właśnie skonczyłam ogladac " Rocky Balboa " i musze powiedziec ze S. Stalonne jak na takiego staruszka bardzo dobrze sie trzyma, dobry film...

Czekam az dzicie sie obudzi i zrobimy kapanko, jakos znow mnie zmeczenie powala...
Moze jeszcze tu zajrze...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 wrz 2007, 20:30

zborra gratuluję wyjazdu mężulka-zastrzyk gotówki zawsze jest mile widziany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko ta tęsknota jest okropna ale na pewno sobie poradzisz :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 20:33

A mój maż porwał Miłosza i pojechali do dziadków... :ico_noniewiem: czyli nocka z Ulą :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: może w końcu sie wyśpię .... hyhyhhhyyyy bo nie będę musiała pilnować planu siusiania MIłosza :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 wrz 2007, 20:33

Jej a mój niuniek zna smak tylko mojego mleczka...Może powinnam już mu podać jakiś soczek...Już sama nie wiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 20:34

kamizela, a gdzie nowe zdjęcia mojego zięcia ??? :-D :-D ale rymuje na dobranoc haaa :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-12, 20:35 ]
kamizela, przecież nasze maluchy jeszcze nie skończyły 4 miesiąca !!! Więc spokojnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 wrz 2007, 20:45

massumi muszę wypożyczyć aparat od kumpeli i wtedy porobię trochę aktualnych fotek :-D :-D :-D Masz rację, przyjdzie jeszcze czas na nowości w diecie naszych maluchów. Ale jak się tak naczytam jak inne amuśki szaleją to mam mętlik w głowie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 20:52

Wiem wiem też to mam, ale staram się jakoś rozsądnie wszystko sobie poukładac i się tego trzymac !!! A ty plany miałaś 1 klasa, więc tak trzymaj !!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-12, 20:58 ]
To wszystko przed nami !!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=onjf_kjUvOw :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 wrz 2007, 21:18

:-D dobre to! wszytsko przed nami...

Spoko z tymi nowościami. Niby takie maluszki powinny już jeść...ale jakoś nie widzę Hani, jakby miała teraz wcinać zupę? :ico_szoking: słaby pomysł chyba. Taaaaaaa....i 180ml mleka!!! :-D :-D :-D chyba podane dożylnie, bo ona wypija 90! :-D

No...ok,dziś to nie wiem, jak ja spać bedę...jestem podekscytowana tym wyjazdem J...dobrze, że jeszcze 1,5miesiaca, to się oswoję z tą myślą na spokojnie. Ale jestem niesamowicie szczęśliwa...wreszcie troszkę staniemy na nogi! :ico_brawa_01: I jakoś mnie na razie wizja rozłąki nie przeraża...Może dlatego, że i tak myśleliśmy o jego wyjeździe...no i mam rodziców, więc na pastwę losu nie zostanę...

Dobra, wyginam...śmiało ciało!
pa!

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 wrz 2007, 21:19

massumi, :ico_olaboga: :ico_smiechbig:

kamizela, ja też jak czytam co dziewczyny wypisują to głupieję ale weź pod uwagę, że jak dziecko jest karmione sztucznym mlekiem to można szybciej dietę rozszerzać a na piersi to polecają do 6 miesiąca czekać-więc spoko :-)
ja dałam Iguśce zaledwie dwa razy spróbować marchewki i to wszystko
i w sumie to mam wrażenie że to jeszcze za wcześnie bo ona zupełnie nie była tą marchewką zainteresowana... a wyczytałam gdzieś, że nowe pokarmy stałe to się wprowadza jak dziecko zaczyna siedzieć i samo się interesuje innym jedzeniem np. sięga po nasze jedzenie, obserwuje jak jemy itp. no nie wiem.......
ja chcę troszkę przyspieszyć bo od 20 listopada do pracy.........

wiecie co - ostatnio zaczęłam kąpać Igę przed 20 - bo wcześniej to czekałam z kąpielą na R i tak koło 22 a czasem nawet 23 nam wychodziło :ico_olaboga: - a teraz jest SUPER, nareszcie mam wolne wieczorami :ico_brawa_01: bo tak to ledwie ją wykąpałam i sama musiałam iść spać a teraz to można sobie odsapnąć - fajnie :-D
hheheheh chyba Amerykę w konserwie odkryłam :ico_puknij:

Glizdunia trzymaj się :ico_pocieszyciel: i jeszcze Ci te palce nie przeszły :ico_szoking: współczuję - mnie jakoś odpuściły :ico_oczko:

Zbora no to chyba dobre wieści :ico_brawa_01: ale ja to sobie nie wyobrażam zostać bez R :ico_olaboga: Ty masz rodziców pod ręką to lepiej
my to jacyś uzależnieni od siebie jesteśmy; jeszcze się nigdy na dłużej niż tydzień nie rozstawaliśmy; a na tydzień tylko raz i ryczałam jak głupia :ico_puknij:

no dobra bo się rozpisałam sorki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 wrz 2007, 21:28

Anza...ja tez taka steskniona ciagle za moim A. i tez tylko max tydzien jestem w stanie wytrzymac....a palce...no coz tamte chore sa juz zdrowe,ale zachorowal inny....

Zborra ...no to gratuluje!dobrze ze cos sie dzieje...zawsze to jakas nowa inna perspektywa na przyszlosc!!! :ico_brawa_01:

Massumi...wielgachne dzieki za linka....bardzo fajny tekst...i jaki pocieszający...z niego wynika ze niepotrzebnie sie stresuje tymi kupami....czyli jak przestanie ulewac to wszystko bedzie oki...no bo zadnych dziwnych objawow nie ma...dzis tylko ulewa ale to nie jest przewlekle...pocieszylas mnie na dobranoc...dzieki :ico_sorki:

Teraz moja dziewczynka spi slodko...a ja wpadne tutaj jutro...dobranoc wszystkim..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość