Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 wrz 2007, 23:03

Acha...zrobiłam sobie dziś paznokcie żelowe :-D no w końcu za 2 tygodnie idę na wesele brata...no i starościnką będę ... muszę się jakoś prezentować ...!
No a tak poza tym, to w niedziele byłam na giełdzie i poszalałm- aż mam wyrzuty sumienia bo strasznej kasy poszło ... i to dosłownie...bo aż ponad 300 zł ! Kupiłam sobie sukienkę, żakiecik, torebeczkę wieczorową- pierwszy, bluzkę i spodnie na drugi dzień wesela ! Istne szaleństwo ... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-12, 23:45 ]
Dobranoc !

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

13 wrz 2007, 08:07

Iwona77 ja jak juz wczesniej pisalam jetsem bardzo zadowolona z mojej spacerowki. rozklada sie calkiem na plaski, bude mozna miec normalnie ale i przelozyc do przodu jak wieje wiatr, dodatkowo- super sprawa kosz na zakupy jest opuszczany, wiec jak Tymek spi nie musze sie gimnastykowac zeby wlozyc zakupy.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 wrz 2007, 08:27

Małgorzatka ale fajne rzeczy sobie pokupowałaś :ico_brawa_01: aż ci zazdroszczę tego szleństwa :ico_oczko:

Iwona ja mam inglesinę magnum i jestem z niej super zadowolona, z godnolki przerabia się na spacerówkę i można zupełnie płasko opuścić do spania. :-)

A Joasia dziś nareszcie zjadła na śniadanie całą porcję kaszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to pierwszy raz jej się zdarzyło. Ale nie wiem co ona teraz taka głodna, bo wczoraj to 2 godziny ją usypiałam :ico_szoking: a ona ciągle się budziła i chciała mleczka, a w nocy to koszmar, bo w ogóle jej nie odłożyłam do łóżeczka, bo prawie cały czas mi wisiała przy cycku, wyssała ze mnie wszystkie soki no i tą kaszkę na śniadanie wciągnęła . Pewnie wreszcie zgłodniała po tylu dniach życia tylko herbatką. A pije jej ok 300 ml dziennie :-D
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2007, 08:38 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

13 wrz 2007, 08:35

wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim duuuzo zdrowka dla Tobiaszka ML

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

13 wrz 2007, 08:36

KarolasDzięki za zdjęcia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: kochana jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
IwonaNo właśnie nie wiem jaki cymbał to projektował piszą dwie budy letnia i zimowa więc powinny pasować i do gondoli i do spacerówki. :ico_zly: W zimowe dni nie wyobrażam sobie jeździć bez ocieplacza nawet w śpiworku i z tą budą z siatką :ico_zly: U mnie na bank postanowione sprzedaję! :ico_zly:
HekkateDzięki że pokazałaś smyka - kurcze będzie laski rwał że ho ho! :-D A te spodenki na zdjęciu to ogrodniczki czy bojówki.? Ja kupiłam Łukaszowi ogrodniczki ( rozmiar 68) a teraz ma już na 74 a te jeszcze za duże :ico_noniewiem:
KellyFajny twój wózek ale jak dla mnie za ciężki , ja mam 12 kg i nie daję rady wtachać go na 3 piętro.
Małgosia I masz rację dziewczyno trzeba w siebie inwestować i dbać o swój wygląd inaczej chłop jak pies zacznie szukać czegoś innego :-D oczywiście żartuję:) No tylko mi tym razem proszę wkleić zdjęcia z weselicha - trzeba się pokazać jak się już tak odstawisz :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-13, 08:39 ]
MlNajserdeczniejsze życzenia pełne słoneczka i uśmiechu, i mnóstwo zdrowia dla małego Tobiaszka :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 wrz 2007, 08:44

ja też składam życzonka Tobiaszkowi :ico_tort:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

13 wrz 2007, 08:44

MagdzinkaMam pytanie dość osobiste jeśli chcesz nie odpowiadaj - w jakiej fimie będziecie zamawiali swój dom? (wykonawca i projektant). Ja znalazłam projekt z tego samego biura projektowego i zakochałam się. Napisałam o koszt a oni mi odpisali, że to nie ich projekt tylko innej firmy i dadzą mi namiar po popisaniu wykonawstwa z nimi, ale oni chcą 2200 za metr kwadratowy powierzchni użytkowej więc wychodzi całość drogo jak na dom z bali oczywiście

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

13 wrz 2007, 08:53

asiam_26 no rzeczywiscie wozek do najlzejszych nie nalezy a jeszce jak dojdzie dziecko i zakupy.... a jak masz to jeszcze wtaszczyc na 3 pietro to nonono za przeproszeniem. my mamy wozkarnie zaraz przy drzwiach do klatki. super sprawa

[ Dodano: 2007-09-13, 08:57 ]
asiam_26 byc moze moj maz ma namiary na firme stawiajaca domy z bali bo on z tej branzy. wraca w piatek w nocy wiec jak co postaram sie w sobote cos o tym napisac.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

13 wrz 2007, 08:58

KellyZazdroszczę. ja niestety wszystko razem tacham, wózka też nie mogę nawet przypiętego zostawić bo zaraz zniszczą, sąsiadce petami popalili :ico_zly: Więc ledwo żyję normalnie po spacerach ( niestety windy też brak - zresztą u nas tylko w budynkach użyteczności publicznej są bo wszędzie budynki najwyżej 4 piętrowe ze względu na dużą ilość kredy w podłożu)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 wrz 2007, 09:24

wszystkiego najlepszego dla Tobiaszka!!! :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości