Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 wrz 2007, 20:05

ML, Julcia tez nie pije w ciagu dnia tyle co mleczko ( rano ok 180 ml, w ciagu dnia ok 200 ml i wieczorkiem i na noc 350 ml w dwogodzinnej przerwie ) a tak to nic innego nie pije, czasem wody troszke. widocznie woda z mleczka wystarczy

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

13 wrz 2007, 20:08

O kurcze co ja narobiłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

13 wrz 2007, 20:47

WITAM wszystkie lutówki dawno mnie tu nie było bo miałam zepsuty komp a kupienie nowego troszkę trwało :). mam nadzieje ze przyjmiecie mnie z powrotem do swojego grona . U nas wszystko ok tylko Dominika troszkę marudna szczególnie przy zasypianiu. Podejrzewam że zaczęły jej rosnąć ząbki i to dlatego. Składam wszystkim jubilatą życzonka.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 wrz 2007, 21:00

KAJUNIA25 dobrze robisz moim skromnym zdaniem tez ze podajesz 4 razy to mleczko, widocznie mała tyle potrzebuje wiec jak wam taki rytm pasuje to tak trzymaj ja tez mam swój rytm i sie go trzymam juz dosyc długo, oczywiscie sa nieraz niewielkie odchylenia ale tez mam 3-4razy mleczko 4 razy bo karmienie w nocy tez mamy niestety tyle tylko ze w nocy cycus :). A co do chodzika to własnie ja specjalnie Amelce kupiłam sztywne butki zeby dobrze kostki trzymały zeby nie wyginała nozek jak w samych skarpetusiach,trzeba dzieci od początku pilnowac i o stópki dbać ;), jak maz dostanie na takiej giełdzie w niedziele chodzic to juz ją tez zacznę wsadzac, synka tak samo wkładac zaczełam czyli 7,5 miesiaca.Mała jesli chodzi o rozwoj ruchowy rozwija sie rewelacyjnie ale ząbeczkow brak hi hi hi cos za cos, ząbkuje ale przebić sie nie moze :)
MYSZKA_F witaj witaj fajnie ze udało ci sie wrócic i nawet nie pytaj czy cie przyjmniemy spowrotem bo ty poprostu jestes z nami cały czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-13, 21:07 ]
MAGDZINKAno wąłsnie mnie tez ciekawi z jakiej firmy albo moze inaczej zapytam czy mogłabys podać linka stronki tej firmy ktorej wkleiłas wasz domek wymarzony? mi sie podobaja na stelarzu drewnianym albo własnie te z bali i nawet nie wiem czy czasem nie ogladałam juz gdzies tych waszych ale nie moge znalezc wiec jak mozesz to napisz mi tez buziaczki :)
KELLY no mnie tez ciekawią takie domy na stelarzu drewnianym lub z bali, jakie to koszty budowy takiego domu,ile za metr czy cos jak bedziesz mogła popytaj meza :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 wrz 2007, 21:28

myszka_f Witaj, fajnie, że znów jesteś z nami!

Smoczek Dziś się zawzięłam i powiedziałam sobie, że muszę być konsekwentna w tym co robie bo to dla dobra małego! Jest ciężko Wojtuś nie chce go za chiny ludowe ale dla spokoju schowałam stary smok i uczę go ssać tego ... Po ciężkich godzinnych bojach Wojtulek zasnął z nowym smokiem ale zaraz potem go wypluł ale śpi :ico_sorki: Boję się, że ta noc będzie ciężka z tego powodu- mam nadzieje, że się nie poddam i nie zapodam starego smoka :ico_noniewiem: bo już przed chwilką szłam po niego jak mały płakał i wypluwał melka ale jednak stwierdziłam, że jak już zaczęłam to tak ma być i pozostać ... i kropka :ico_szoking: Uda się czy nie?!

Chory Wiktorek Jutro z rana jak tylko mąż z pracy wróci, to wpłacamy na konto ..Mam nadzieje, że te parę groszy coś pomoże!

Kajunia25 Kochana, to co piszą na opakowaniach mleka to tylko startstyka- bo każde dziecko inne jest i inaczej potrzebuje jedzonka! Dobrze podajesz mleczko, nic się nie martw!

Zakupy- znów szalałam Miałam już dość ciągłego pożyczania mikasera od mamy i miksowania małemu jedzonka troszkę juz "zużytym" ostrzem. Mama nawet nie miałam blendera tylko taki pojemnik z ostrzem był ok ale już nie rozdrabiał tak fajnie! No więc kupiłam sobie w Savi Zelmera + blender! Super!

Paznokcie Matko, jak można mieć coś takiego na paznokciach na stałe :ico_szoking: Okropnie uczucie i nie mogę nic zrobić. Nie potrafię kroić, pisać- bo te cholerstwo mi przeszkadza nie wspominając o przewijaniu, kremowaniu i przebieraniu małego :ico_placzek: ładne są ... ale w moim przypadku są nie praktyczne- no chyba, że się przyzwyczaje, na razie wielka lipa i rozczarowanie- pięknie rozczarowanie bo bardzo mi się podobają!

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

13 wrz 2007, 21:44

Magdzinka Karolas maz sie zdziwi jak mu powiem ze na niego czekalyscie:)

Malgorzatka jak ponosisz paznokcie te dwa tygodnie albo dluzej to potem sie bedziesz zastanawiac jak w ogole mozna zyc bez paznokci. tak wszystkie moje klientki maja. fakt pierwsze dni sa hmmm... dziwne, ale jak juz sie przyzwyczaisz bedzie ok. zbieralas juz drobne z blatu?:) a i jaki smoczek testujesz Wojtkowi. czy po prostu nowy?

myszka_f witaj. napisz nam wiecej jak tam Dominisia. i moze wklej jakies fotki aktualne

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 wrz 2007, 22:13

kelly Zbierałam drobne z blatu :-D i po prostu miałam :ico_zly: bo nie potrafiłam ich dziabnąć palcami :ico_smiechbig: Oj. mam nadzieje, że się przyzwyczaję!

NUK'a 2 mu testuje ... bo 1 jest już za mała i boje się wad zgryzu!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 wrz 2007, 22:18

myszka_f, witaj

Kajunia nie przejmuj sie , ja tez tyle razy podaje, czasami i 5 razy na dobe , jak dwa razy w nocy sie obudzi, wątpie zeby mleczko zaszkodzilo, a jak dziecko chce, no to niech ma :ico_haha_02:

MamciaKochana dziekuje za wyslanie ksiazeczek, jestes naprawde kochana, buzka

Malgosiu przyzwyczaisz sie do paznokci,
ja do porodu 5 lat nosilam, coprawda akrylowe, no i znowu niedlugo zaloze,
bardzo fajne jest ze lakier niesamowicie dlugo sie trzyma, hihi, a na swoich niema szans, trzeba codziennie malowac, a na to nie zawsze jest czas.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

13 wrz 2007, 22:19

Malgorzatka ja tez kupilam Tymkowi wieksze smoczki. nie za bardzo je lubi, wiec na razie jeden ma na spacery i jest ok, ale do spania woli mniejszy.poczekam jeszcze chwile az sie przyzwyczai.

Lutówki w czym teraz spia wasze dzieci.

zalacze wam smieszna fotke jak Tymek wstydzi sie za swojego tate:
Obrazek

i jak ujezdza swoje krzeselko:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

13 wrz 2007, 22:20

U nas o dziwo Mirelka toleruje nowe smoczki zmieniam jej raz w miesiącu.

Ja tez nie radze sobie z paznokciami przy Mirelce miałam raz zalozone a po dwóch dniach spiłowałam bo mi strasznie przeszkadzały nie mogłam nawet guzika zapiac.

Ale robiłam ostatni mojej mamie zele i to dość długie i radzi sobie całkiem nieźle.

Kelly ty tez robisz zele?Chyba pisałaś kiedyś ze robisz pazurki?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość