Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 wrz 2007, 10:37

kamizela, no jestem mamusią też i chłopca :-D ale tak szybko to on nie dojrzewa :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2007, 10:42

Dzień dobry, cześć i czołem!!!

Obrazek
dla naszych kochanych solenizantów! niech ten 5miesiąc przynosi nowe umiejętności i ogrom cudnych bezzębnych uśmieszków na Waszych malutkich buźkach!!!

Ale Mili zajada pyszności! :-D

Massumi pojawiasz się i znikasz...i znikasz...i znikasz...mam na Twym punkcie bzika... :-D

U nas noc...3.30, 6.20...więc luzik. Niestety gile jeszcze nie odleciały :-D Młoda ma dzień towarzyski...na macie?ok,ale z mamą...niby zmęczona...ale wcale nie usypia, tylko leży ze smoczkiem i coś tam marudzi...Ja znów sama...Rodzice pojechali na zakupy, bo jutro 60urodziny wujka...J w pracy, ma wrócić wcześniej i robimy porządki.
No i niedługo moje urodziny... :ico_olaboga: znowu???

Kamizela włoski? :ico_szoking: ja pitolę...szybko chyba?czy to jakaś zmyła??? :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 wrz 2007, 10:48

zbora a jak to w koncu wyszło z ta praca dla J. w Niemczech??

kamizela mi sie tez ywdaje ze to jakos szybko, chyba cos tu jest nie tak.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 wrz 2007, 10:49

Ej no naprawdę ma !!! I to dość długie !!! :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2007, 11:02

No to rośnie Ci macho :-D

A z pracą wyszło tak...jedzie ok.20.10 chyba na miesiąc! będzie tam zbierał kapuchę, dosłownie i w przenośni :-D Wyjazd kosztuje 250zł, musi zabrać jedzenie. Mieszkać tam będą na jakiejś farmie, 5Polaków w 1pokoju. To są wszystko zaufani ludzie, znajomi znajomego mojego ojca, więc się nie boję. Wszyscy to prawie ok.50faceci. Praca jest legalna, co też jest super! no i praca jest po ok.8-10godzin dziennie, ale jak ktoś chce, to zasuwa też w weekendy. Boję się, że Jacek fizycznie może nie wytrzymać, bo przecież to szczypiorek...No i mam nadzieję, że jakoś da radę. Zacznę go tu już chyba faszerować jakimiś witaminami, co by mi żywy wrócił.

I przyszłam się pochwalić moją Groszką :-D wczoraj i dziś się obróciła z brzuszka na plecy!! :ico_brawa_01: niestety nie była tak miła, żeby pozować do aparatu, więc muszę polować dalej. Na szczęście wczoraj ten wyczyn widział J, więc ktoś mi uwierzy...

Lecę...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 11:03

witam :-D
dla Igi , KArolka, i Damianka
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort:

co do włosków - mój ma ale malutko i takie jasne i nie na jajeczkach tylko wyżej :-D - ale on ma tez na nogach :ico_szoking: :-D
aaa mam pytanie co do tych kup - zielonkawe z zółtym i odrobiną sluzu ..to co??? znaczy ...???

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 wrz 2007, 11:03

To iść do lekarza ???

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 11:05

aaa znalazłam to - z forum specjalistycznego- lekarze pisza

Zielona barwa stolców często niepokoi rodziców, ale zazwyczaj nie jest to żaden stan patologiczny. Najczęściej jest to zjawisko wtórne do (fizjologicznego u dzieci!) przyspieszenia pasażu jelitowego, połączonego ze zmianą diety (np. wprowadzenie nowego pokarmu). Może to być również następstwem leczenia antybiotykiem. Zwykle zmianie barwy towarzyszy również zmiana zapachu takiego stolca - jest to oczywisty skutek zmiany zawartości w kale poszczególnych metabolitów bilirubiny. W żadnym wypadku zmiana zabarwienia lub zapachu stolca nie powinna być podstawą do rozpoznania alergii pokarmowej i do prób odstawiania nowo wprowadzonych pokarmów. Także niewielkie rozluźnienie konsystencji zielonych stolców, występujące po wprowadzeniu u dziecka niektórych nowych pokarmów, jest zjawiskiem zrozumiałym i normalnym. Wizyty u lekarza wymagają dzieci, u których zielonym stolcom towarzyszą inne ewidentne objawy sugerujące chorobę przewodu pokarmowego, takie jak na przykład: brak przyrostu lub zahamowanie przyrostu masy ciała i wzrostu, przewlekła biegunka (3 lub więcej luźnych stolców przez ponad 2 tygodnie - oczywiście za wyjątkiem dzieci karmionych piersią, u których stolce normalnie mogą mieć konsystencję rzadkiej jajecznicy), wymioty, gorączka lub stany podgorączkowe i wiele innych.

ale ten śluz ???

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

14 wrz 2007, 11:13

dzieńdoberek :-D

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!
I STAWIAMY DLA KAŻDEGO
Obrazek
Obrazek

no i całusy ogromniaste dla Karolka i Damianka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

U nas nocka ok, jak ostatnimi czasy Iga idzie spać ok 20 i budzi się o 5 na jedzonko, więc nie jest źle :-) tylko potem budzi się ok 8 i koniec spania i nawet zjeść spokojnie śniadania mi nie da bo nudno samej z zabawkami, nie? :ico_oczko:

to lecę bo coś gada
a spała ponad pół godz.
ech kiedyś to były czasy, jak zasypiała na 3 godz. :ico_haha_02:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2007, 11:21

Gosia A, a dawałaś małemu sztuczne mleko??? moja pani doktor powiedziala ze u malenstw takie kupki moga byc wlasnie od sztucznego mleka, od kiedy karmie malą sztucznym mlekiem, nie widziałam u niej żóltej kupki... tylko zielono-zolte, to od skladnikow tego mleczka i nie nalezy sie tym przejmowac :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości