Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 wrz 2007, 16:24

No ja też myślę, że to od hormonów, bo karmię mojego smerfa piersią...Koleżanka ma wizytę dziś o 18 u naszej pani doktor-wspomni jej o moim problemie, jeśli ta będzie chciała zobaczyć małego to pobiegnę na wizytę. Jeju, mam nadzieję, że to nic poważnego.

Ja też jeszcze nie mam @ i jestem z tego powodu bardzo zadowolona ! Oponka prawie zeszła ha ha.

Tak-ten mord na koledze z klasy wstrząsnął całą Złotoryją. Był nawet reportaż w programie "Interwencja" na Polsacie. A w tym miesiącu powiesiła się dyrektorka szkoły, do której chodził ten chłopak...Masakra !!!

Ok muszę napić się kawki bo padam z nóg. Pogoda u nas fajowa więc korzystałam i byłam z małym na dłuższym spacerku.

Gosia to fajowy taki żłobek z monitoringiem.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2007, 16:29

ja wpadam na chwilke..mam gorączke taką slabą 37,3...czuje sie fatalnie i to od piersi...bo prawa boli jak chol...ale guzow nie ma!i jeszcze glowa mi peka,juz wzielam paracetamol...i czekam...A. wziol Maye na spacer ja mialam lezec ale nosi mnie strasznie!!!!

Ja tez jeszcze bez@ i zamierzam dluuugo jeszcze nie miec!!!biore te tabletki dla karmiacych i karmie cycem a to sprzyja niepojawieniu sie@

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 wrz 2007, 17:04

Dziewczyny oto mój synek :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2007, 18:32

Śliczny ten Wiktorek!!!!! bardzo! wyglada na sporego chłopca!

[ Dodano: 2007-09-14, 18:34 ]
Glizdunia no to nieciekawie...ale co się stało? kurczę...pisz jak tam!

A ja zapomniałam się wyżalić, że J sobie znów pojechał na tenisa...niby się umówił już dawno...i zapomniał i koleś po niego dzwoni, że czeka już na korcie...ech..no i znów same jesteśmy...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

14 wrz 2007, 18:38

kamizela, no przystojniacha :ico_brawa_01: :-D

ja raz miałam coś podobnego do okresu ale nie wiem bo już się nie powtórzyło :ico_noniewiem: karmię piersią więc...

GLIZDUNIA, no to kuruj się! współczuję :ico_pocieszyciel:

Gosia qrcze rozumiem Twój dylemat - ja też niewiedziałabym co zrobić... może jednak praca? u nas to nie często zdażają się takie okazje więc poważnie bym się zastanowiła nad pracą, ale może w W-wie to nie problem znaleźć posadę później?

my po dłuższym spacerku i sprzątaniu uffffff

Massumi zazdroszczę wypadu - mój R to ciągle coś ... nawet jak ma wolne :ico_olaboga: :ico_zly: i przez to nawet na spacer to ostatnio z nami nie chodzi a co dopiero jakiś wyjazd... wypocznij sobie - jak się uda hihihih

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 wrz 2007, 18:38

Zbora my też same zostałyśmy. Szwagierka stwierdziła ze musi jechać do kogoś tam i podróż tramwajem za długo jej zajmie więc Mariusz ma ją natychmiast zawieść. No to Mariusz wsiadł w fiestke i pojechali.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 wrz 2007, 18:40

A ja sama bo mały z babcią na spacerku :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

14 wrz 2007, 18:42

nooooo ja tez sama 3 dzień R wraca ok 21.30

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 wrz 2007, 18:47

ewcik wez ty udus ta szwierke,albo twojego chłopa, za to ze na kazde jej skinienie lata :ico_zly:

kamizela no twoj synek juz bardzo duzy i wyglada na to ze bedziesz miała przystojniaka!!

glizdunia byle cie tylko nie wezmie zapalenie piersi, bo to ponoc katorga...wspolczuje..

A moj A. poszedł juz chyba z pol godz temu do piwnicy zrobic ogien i jeszcze go nie ma, ja nie wiem co on se tam urzadza?? :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2007, 18:48

No to załóżmy kółko samotnych matek...
Ja właśnie klikam z Hanią na kolanach...i chyba poczułam lekką kupę...no to wstajemy...

A! i kolejna moja kumpela :ico_ciezarowka: hehehe...ale super! co prawda za dużego kontaktu z nią nie miałam, ale ja jakiś mam sentyment do :ico_ciezarowka: i może się rozkręci?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość