Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 wrz 2007, 00:15

kamilko no rzeczywiscie super komplecik wynalazlas.. szkoda, ze alinki nie bylo..
my tez nie mamy tu nikogo do opieki nad leosiem.. no tak jest pelno znajomych ale przeciez nie do nianczenia leosia hihi :ico_oczko:
mama to mama no nie? :ico_noniewiem:

asiula chyba wszystkie maluchy tak purtaja hihi fajnie o jak nam sie zdarzy przypadkiem to zawsze mozna na dzieciaczka zwalic hihi :ico_brawa_01:

frydza gratuluje zakupkow.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

czesc zborra hihi

juli no rzeczywiscie krzys wie jak cie podejsc .. sama bym zmiekla hihi to czemu na te zakupki nie poszlas??? :ico_nienie:
zdaj relacje jak powrot o studenckiego lajtowego zycia hihi

[ Dodano: 2007-09-15, 00:16 ]
Alineczq pisze:aha i dostałam od moderatorów OPR za profil

a co takiego zrobilas?
ja tez raz dostalam, ze niby za duze zdjecia umieszczam w podpisie.. :ico_szoking:
ale wszyscy tak maja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-15, 00:27 ]
a ja, ze dzien rozpoczelam jak zwykle za pozno to i zanim wyszlam z domu i powrocilam to minelo sporo czasu hiihi
poszlam najpierw zapytac co z moim maternity, ale powiedziei mi tyle co juz wiedzialam, ze jest specjalna infolinia i tylko tam moge uzyskac informacje.
no a ten numer jest wiecznie okupowany... i jeszcze pobieraja oplate za polaczenie wiec nie chce myslec ile zabule.. bo z darmowych minut nie sciagaja .. masakra
i dzwonie codziennie kilkakrotnie i slucham automatycznej sekretary nudziary hehe
no ale trudno... mowili tez, ze ponc teraz to tak dlugo trwa wiec trzeba sie uzbroci w cierpliwosc

no a potem jeszce kilka sklepow zaliczylam hihi i do domu szybko , bo czekal na mnie juz "szwagier" i mielismy jechac do tesco zanim adas wroci..
bo adam teraz pozniej konczy prace i do tego wraca zmeczony na maxa i chcielismy zlatwic jego nielubiane zakupy przed powrotem hihi
no ale sie nie udalo. bo karmilam jadlam itd
ale adas mowi, ze padniety i pojechalismy sami.. leos zostal z adamem hihi
no w tesco nam troche zeszlo jak zwykle miala byc godzinka a zrobily sie ponad 2 hihi
przed sama kasa oswiecilo mnie ze nie wzielam karty
tomek mial tylko gotowke i nie bylismy pewni czy wystarczy hihi wiec kicha
myslimy co tu zrobic... no i ja nie zostane z koszykiem , bo leos juz glodny i lada chwila wpadnie w szal hihi
z koleji adas z leosiem nie mogli dowiezc nam karty bo adam wlasnie wykapal malego(pierwszy raz sam hihi ale jemu to super sprawnie idzie hihi ja sie boje trzymac leosia hihi) no i pomysl przyszedl do glowy. poszlam do obslugi klienta zapytac czy mozemy zostawic koszyk i wrocic za 20min hihi
babka powiedziala, ze popilnuje koszyka i juz hihi
adas pojechal z tomkiem hiihi
aha a wracamy do domu, a leos w wozku hihi
adas go wozi, a katem oka widze na kompie odpalona fifa hihi niezly.. gral w fife i leoska do wozka wsadzil hihi
ale wybaczam mu, bo ja tez czesto karmie i na tt pisze hihi
oj taki los dzieciakow, ktorzy maja rodzicow nalogowcow i maniakow hihi

[ Dodano: 2007-09-15, 01:08 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 wrz 2007, 07:35

Witam w sobotni deszczowy zimny dzien :ico_zly: :ico_zly:
Moje dzieciatko konczy dzisiaj 3 miesiace stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: oraz :ico_zdrowko: Życze Tobie oraz Krzysiowi duzo pogodnych dni
Wczoraj kapiel 19.30 butelka i po 20 lulu i obudzil sie o 3.10 nastepnie o 7.00 prosze tak o wiecej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja z P moglam posiedziec wypic piwko :-D :-D
Mam nadzieje ze sie rozpogodzi bo chcemy isc na Jasne Blonie na dni Pampersa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 wrz 2007, 09:54

cześć wam, co za paskudna pogoda :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wczoraj było tak ślicznie i cieplutko a dziś leje paskudnie.

Alinko no to się biedna wymęczyłaś z tym wózkiem

Madziorka no ja nie rozumie dlaczego nie udzielili ci informacji osobiście tylko kazali dzwonić :ico_noniewiem:
Madziu super że nocka przespana, ja też dziś wyspana :-D Emi po ciężkim wieczorze zasnęła przed 23ą i spała do 5ej a potem zasnęła i obódziła się o 9ej także super, teraz próbuje zasnąć ale brzuchol jej dokucza :ico_zly:
Ja piję kawusię i staram się nie dopuszczać do zaległości na TT :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

15 wrz 2007, 10:12

sorki dziewczyny ze sie nieodzywam, nie mam nawet czasu was czytac, mam sprzatajace dni oraz dni rozw wszelkich problemow. zaraz zmykam bo musze obiad nastawic a za chwile musze byc gotowa do wyjscia

co do tycvh podpisow alineczka - bo tyle jakos mi sie przeczytalo - to moderatorzy poniekad maja racje... nie obrazcie sie... ale jest cos takiego jak netykieta i wlasnie miedzy innymi jest tam o tym zeby nie dawac zbyt obszernych podpisw bo wtedy forum sie dlugo czyta i oglada wciaz niepotrzebnie te same zdjecia

moze zalozymy sobie konta na fotosiku i tam wrzucajmy wszelkie zdjecia, a tu dajmy tylko link., wtedy nie trzeba bedzie przerwacac tylu niepotrzebnych stron zeby cos poczytac
mozemy w podpisach zostawiac tylko suwaczki
co wy na to>

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2007, 11:34

Siemanko :-D MADZIU dla Marcinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Alinka wspolczuje perypeti z wozkiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja na szczescie mam tylko 4 schodki na wniesienie wozka takze luzik :-D zmykam sprzatac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 wrz 2007, 11:37

Madziu sto latek dla Marcinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

15 wrz 2007, 11:47

:ico_tort: DLA MARCINKA

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 wrz 2007, 11:52

DLA MARCINKA I KRZYSIA!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 wrz 2007, 11:57

Dla Marcinka i Krzysia 100 lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Co zaś do profilu , moderatoro m chodziło o brak entera między zdjęciami - poprawiłam i juz nie ma problemu. Moderatorzy tez mają zdjęcia w podpisach, więc ja Wanesskę zostawię. Lubię miec jej jakies fikuśne zdjęcie ;) Zresztą oglądac czyjes dzieciaczki tez wielka przyjkeność zwłaszcza, ze crusz djęcie się zmienia izastępuje go nowa zabawna minka :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 wrz 2007, 13:19

Ja tez sie przylanczam do zyczonek dla Marcinka i Krzysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiecie co mnie spotkalo wczoraj?? ja zyje teraz za angielskie macierzynskie i mam konto w angielskim banku, gdzie to macierzynskie mi przysylai i sobie w bankomacie karta wybiealam kasieorke. wczoraj ide do sciany placzu, a tu hlup i karte mi zjadlo, a na ekranku komunikat, ze karta zostala zniszczona na zadanie mojego banku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: zadzwonilam do mojego banku i sie okazalo, ze zablokowali moja karte, bo moje wyciagi bankowe, ktore wysylali na moj ostatni adres w Anglii wracaly do nich ( nie wiem co za debil mieszka teraz w tym mieszkaniu, ze zaczol to odsylac, a nie po prostu wyrzucac do kosza tak jak sie to tam praktykuje) i nie mogac sie ze mna skontaktowac na moj angielski nr tel msleli, ze mi sie cos stalo i ze ktos inny korzysta z mojej kasy i zablokowali :ico_noniewiem: :ico_olaboga: teraz musze do UK jechac, zeby nowa karte dostac :ico_noniewiem: a ja dopiero w styczniu jade, a poki co bedziemy zyc za 1500 zl wyplaty mojego meza :ico_olaboga: w wynajmowanym mieszkaniu :ico_noniewiem: z malym dzieckiem, ktore sporo kosztuje....
Alineczq, tez jestem za pozostawieniem zdjec w podpisach, bo ja poznaje kto posta napisal po jego podpisie, a nie po nicku pod avatarkiem. zreszta to forum jest po to, zeby sie dzieciaczkami chwalkic w calej okazalosci, a nie tylko ich wiekiem na suwaczku :ico_oczko:
no to sie chwale:
niestety moje dziecko ylko na tyle stac w kwestii podnoszenia glowki
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
I jeszcze fotka padnietego furmana :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość