Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

15 wrz 2007, 23:10

moja Ami 2 tygodnie temu ważyła 8.15 kg jest drobniutka niewiem gdzie ona ta mase ma :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 wrz 2007, 06:41

Witajcie o poranku :-D
miniowa, ale masz uroczego synka śliczny chłopiec ile juz waży bo jest taki fajniutki okraglutki ale beda dziewczyny za nim szaleć :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Witam nowa marcóweczke Tosia_84 czekamy z utesknieniem na zdjęcia
moja Juleczka waży 8,750 hihi i też nie wyglada na taka wage
powiedzcie mi mozna juz dawać dzieciaczkom chrupki
beatris75 tu mnie zaskoczyłaś z tą kaszką pszennana bo na opakowaniu piszą ze dopiero od 9 miesiąca można a ty dajesz juz teraz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

16 wrz 2007, 08:22

Witajcie dziewczyny
Miniowa super ,że wreszcie do nas dotarłaś. Twój Michałek świetny maluszek, a jakie ma duże oczka. Niejedna laska będzie wylewała łzy przez niego :-D

Chyba podam dziś mojej Majeczce pierwszy raz marchewkę. Trochę się boję, ale muszę być dobrej myśli.

Gozdzik co do chrupek kukurydzianych to gdzieś czytałam, że kaszę kukurydzianą podaje się od 8 miesiąca, więc chrupki chyba też. Muszę się przyznać, że dałam raz Majce flipsa. Wzięła do buźki ( jak wszystko), troszkę się wykrzywiła, ale spróbowała jeszcze raz i nawet troszkę ugryzła. Pociumkała i zjadła. Nic jej nie było :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 wrz 2007, 10:22

gozdzik a widzisz i tu cie zagne :-) kochana kaszka mleczno-pszenna HIPP od 5 miesiaca juz można dawać nawet jest od 5 msca mleczno-wielozbożawa,ja akurat dałam BOBOVITA od 9 uwiez nic dziecku nie bedzie pisze id 9 bo jest z kawałkami jabłek i to tylko to a niczym innym sie nie rózni( jabka jej wybieram ) aż tak dużej uwagi to ja nie zwracam na opakowania ,że tak piszą (nie wiem jak to jest u dzieci z alergią) ale zdrowe dzieciaczki śmiało moga wcinać wczesniej ,a zatem
urmajo kaszka kukurydziana tez od 6msca można (mojej nie smakowała wiec nie daje ) ale flipsy wcina -to to samo tylko rozdrobnione ...


wychowałam 2 dzieciaków nigdy nie chorowały czasem jakieś przeziebienie ,ale to bardzo zadko i łagodnie przechodzili wogóle nie chorują ,a do 2 lat to wcale nie chorowały żądnych gryp zero :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 wrz 2007, 18:31

coś na ten temat musisz wiedzieć bo masz juz dwoje wspaniałych chłopców tylko jak przeczytałam o kaszce pszennej to sie strasznie zdziwiułam bo jak chciałam kupic Julce to pisało ze od 9wiec sie wstrzymałam -wiadomo to moje pierwsze dzieciontko i jeszcze nie mam tak dużego doswiadczenia dlatego sie pytam :-) a kto pyta nie bładzi

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 wrz 2007, 18:45

gozdzik mozesz kupić Julce kaszke mleczno -pszenna z HIPP od 5 msca ,ale sa dosć drogie np. u mnie nieosiągalne w tej chwili może gdzies dalej są niepatrzałam ,ale bez sensu isć 2 km

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

16 wrz 2007, 20:15

Cześć dziewczyny :ico_oczko:

Witam serdecznie nowe koleżanki :-) Bardzo się cieszę że do nas dołączyłyście :ico_brawa_01:

A my już wróciliśmy. Muszę Wam powiedzieć że moje dziecię to anioł. Bałam się tego wyjazdu bo to jednak daleko (ponad 6 godzin jazdy) ale Emilka spisała się rewelacyjnie. Wogóle nie płakała, troszkę pospała a tak to cały czas się bawiła. W pierwszą stronę mieliśmy dwa przystanki a z powrotem tylko jeden :-)
Na miejscu też wszystko było ok. Prawie cały dzień spędzaliśmy w lesie bo od 8 rano do 5 , 6 popołudniu (z przerwą na obiad). Emilka bawiła się świetnie. Kłociła się prawie cały czas z drzewkami i listkami. A jedzenie na świeżym powietrzu też jej przypadło do gustu :ico_oczko: No i najważniejsze że grzybobranie się udało :-D

A tak wogóle to stawiamy wszystkim wielkiego :ico_tort: bo Emi kończy dzisiaj 6 miesięcy. No a że pora już dość późna to stawiam dodatkowo wszystkim mamusiom :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2007-09-16, 20:16 ]
gozdzik, Emilka uwielbia chrupki kukurydziane. po prostu zajada się nimi. Bierze sobie do rączki i tak fajnie ciumka :-)

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

17 wrz 2007, 07:44

Dzien doberek wszystkikm :ico_oczko: Ja swojemu Oskarowi dawalam juz bo kawalku biszkoptow moczonych w mleczku i wcinal az mu sie uszy trzesly,kaszki kukurydzianej mu jeszcze nie dawalam bo nigdzie nie widzialam ale kleik kukurydziany tak i nic mu nie bylo byl nawet bardziej najedzony niz po tych zwylkych kaszkach.My dzisiaj idziemy na szczepienie i dowiemy sie ile wazymy bo ostatnio jakies1,5miesiaca temu wazyl 7,5kilo i 70cm Zdjecia pokaze jak tylko mu zrobie nowe.buziaki od nas. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

17 wrz 2007, 08:13

moja Amelka juz ponad miesiąc wcina biszkopty na mleczku i jest wszystko dobrze smakuje jej ,ale kaszki kukurydzianej nie cierpi :587:





no a dzis ranek cieplutki swieci słoneczko w ciągu dnia chyba go nie zabraknie wiec chcyba wyjde na spacerek Amelka ma katarek ,ale swierze powietrze jej dobrze zrobi

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 wrz 2007, 08:47

U nas tez zapowiada sie bardzo ładny dzień :ico_brawa_01: nic tylko na spacerek właśnie troche juz :ico_odkurzanie: Julcia spi a ja jem sniadańko
Aga26, to super że grzybobranie sie udało sama z miłą chęcia bym poszła na grzyby ale niestety mój M nie jest zwolennikiem tego typu zajeć ech :ico_placzek: a szkoda i OCZYWIŚCIE wszystkiego najlepszego dla Emilki z OKAZJI UKOŃCZENIA 6 MIESIECY niech sie chowa zdrowo mamusi
my dziś idziemy na pobranie krwi z paluszka ostatnio miała hemoglobine na granicy normy więc robimy powtórne badanie oby wszystko było ok.bo niechce ja faszerować żelazem :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość