Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 13:16

FOTKI Z WCZORAJSZEJ WYCIECZKI

Obrazek
Obrazek

adama tato
Obrazek
Obrazek


ilonka no niezle imprezujecie hihi sezon na urodzinki hihi
no juz niedlugo urodzinki na naszym watku hihihi

a ja wciaz klikam z lozka hihi leos zasnal hihi

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 wrz 2007, 13:48

Hej dziewczyny
felicity001 pisze:Jak dojde w jaki sposob zmniejszyc troche zdjecia

http://www.resize2mail.com/
na tej stronie sie łatwo zmniejsza
a w ogóle to gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilonakk9 pisze:a gdzie nasza Gosia sie podziewa????

jestem jestem ale fatalnie sie czuje, żołądek mnie boli trzesie mnie z zimna Paweł mnie wkurza i w ogóle takie tam. Przeczytalam was ale tego tyle bylo ze juz pozapominalam polowe.

Ilonka Tomek tez przeziebiony. Nawet P byl z nim u lekarza, ale tylko jakies syropy przepisala. Niech zdrowieje ci strojnisia szybko.

Sandrusia ja rowniez zaliczam sie do przeciwnikow grzywek ale Tobie jest w niej bardzo ladnie. Ale to chyba dlatego bo jak dziewczyny piszą ładnemu we wszystkim ladnie.

Wszystkiego najlepszego dla Frania i Olivierka :ico_tort: :ico_tort:

Lucy skąpstwo twojej kolezanki mnie poraza. Jak mozna nie dac 17 letniemu chlopakowi zadnych pieniedzy :ico_szoking: nawet na bilet. Szkoda mi tego chlopaka, a kolezanke skąd znasz jeszcze z polski czy tutaj poznalas? Tak czy siak przeraza mnie jej glupota a moze to wyrachowanie?

Mróweczka super zdjecia, najbardziej podoba mi sie to nielegalne z basenu :-D

Julie ale wam zazdroszcze tego wyjazdu. Widac tacy szczesliwi jestescie cali usmiechnieci. Ja nie moge sie pochwalic wizytą w hiszpani to sie chociaz pochwale ze odwiedzil mnie hiszpan i pol hiszpanka z mamą polką. Dziewczyne Osita poznalam tutaj na forum a ze jest z siedlec to sie spotkalismy. Super bylo. Potem wam wkleje zdjecia.

Kasik a co ty wlasciwie robisz w polsce? Znaczy co robia lekarze? Viki juz na 100% jest zdiagnozowana i teraz ją tylko leczą czy caly czas dopatruja itp?
nawet dzisiaj w kościele jakas babka się zachwycała jakie one duże

no bo przesliczne ma te oczeta

jasnie pani fajna z ciebie marcysia.. a na meza uwazaj bo widze ze jest kilka chetnych na niego..

zgadzam sie i z pierwszym zdaniem i z drugim. Męzus mi sie podoba tylko jego poped seksualny mniej. Ja wole takiego kowalusa skarpety :-D

beatka wspolczuje tych paskud. Chociaz ja sie najbardziej boje myszy. Gdybym wiedziala ze są to bym umarla ze strachu.

Fela gratuluje postepow nocnikowych. Widze ze porzadnei sie bierzesz za wychowanie synka. Ja troche podlamana jestem bo supernianie ogladalam i tam byla 4,5 letnia dziewczynka ktora wygladala jak Tomek za dwa lata. Tzn smoczek nosila :ico_szoking: jadla przed telewizorem tylko i uciekala na spacerach tak samo jak Tomek.

Marta mam nadzieje ze juz z Franiem bedzie dobrze. Obiecuje rowniez narąbac sie z okazji wyzdrowienia Frania. Nie bede zalowala.

ale w koncu jestem szczesliwa bo wyprowadzil sie od nas slubnego brat ktory mi szargal nerwy

Emilka i cale szczescie. :ico_brawa_01:

Madziorka ten twój Adas to strasznie pracowity jest. 6 dni w tygodniu pracuje rano wstaje dojezdza 1,5h w tloku do tego zarabia na zakupowe szalenstwa zonki zabiera ja na wyciecczki normalnie aniol.
Julie wyglądasz super a piersi masz takie jak ja, więc razem możemy zbierac na silikony

jak juz uzbieracie to i dla mnie zrzutke prosze :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-17 ]
Madziorka super zdjecia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 13:56

gosia adas pracuje w sobote jak musi hihi teraz ma pilny termin dlatego musial jechac..
a dojezdza tyle do londynu bo chce firme zmienic.. tutaj ma blizej robotke ale stresujaca (czyt banda debili kryminalistow narkomanow PoLAKOW oczywiscie i niestety) no i na razie dziala ma dwa fronty hihi
w piatek konczy w londynie i wraca tutaj na jakis czas
a co bedzie potem to zobaczymy
no wycieczki wchodza w gre ale mialo byc morze jednak adas prostestowal bo za dlugo za klierownica nie chcialo mu sie siedziec hihi


CO WY Z TYMI CYCKAMI MACIE??
PEWNIE WIEKSZOSZ PRZESADZONA JAK KASI OPONKA HIHI

JA TO DOPIERO PLASKA BYLAM :ico_olaboga:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 wrz 2007, 13:57

madziorka hihi, macie swietny wozek :ico_brawa_01: ile kosztowal ?? tak pytam bo gdyby sie jaks dzidzi nam zdarzyla hi hi to chciala bym taki :-D
foty super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 14:02

SANDRUSIA dzieki. mnie tez sie podoba i jest super wygodny
kupiony w polsce polskiej firmy Implast Bolder
dwufunkcyjny 1500 zl
do tego dokupilismy torbe i nosidelko
sa tez inne fajne kolory i w kwiatki dla dziewczynki http://allegro.pl/item244952748_bolder_ ... eszi_.html

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 wrz 2007, 14:08

To ja zmezem Osity
Obrazek

Tomek pod stolem

Obrazek

Tomek z Carmen

Obrazek

ja z Carmen

Obrazek

Osita z Carmen i z Tomkiem
Obrazek

ja z Carmen
Obrazek

Tomek

Obrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 wrz 2007, 14:22

gosia888, super foty :ico_brawa_01:
madzirka no fajowe te wozki mi osobiscie tez sie ten pomaranczowy podoba :ico_brawa_01: ale tez rozowy tez fajny dal dziwczynki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 14:23

gosia fotki super :ico_brawa_01: - Carmen ciezko zrobic fotke widze, usiedziec niemoze:) calkiem jak moj Rysiol :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 wrz 2007, 14:33

Mróweczka pisze:Carmen ciezko zrobic fotke widze, usiedziec niemoze:) calkiem jak moj Rysiol

wlasnie na odwrot jest. Tomkowi nie da sie zdjec zrobic a Carmen spokojniejsza ale tu jakos inaczej wyszlo. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 14:34

GOSIA no super ze udalo sie spotkanie Tiktakowych mamusiek hihi fajne foteczki hihi kojarze Ositez jakiegos watku... hmmm nie pamietam jakiego...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość