Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 wrz 2007, 19:57

Rano tak sie wystraszylam ze myslalam, ze urodze! Krzysiu i tata wybierali sie do pracy a ja lezalam w lozeczku i slysze jakies dziwne szelesty, ale to olalam, bo w oknie z racji tego ze jest na parterze mam siatki, bo rozne robale mi wlazily. Ale na wszelki wypadek zaswiecilam swiatlo i widze jak po scianie w dol schodzi mysz! Zazwyczaj zejscie z lozka zajmuje mi troszke czasu, a dzis to w kilka sekund z panicznym krzykiem znalazlam sie na drugim koncu mieszkania! Krzysiek urzadzil polowanie, musial uzyc odkurzacza :-D A ja ciagle piszczalam... Wrozilam potem do sypialni ale spalam z zapalona lampka... :ico_wstydzioch: Wogole musze sie przyznac ze ja boje sie wielu zwierzat, ale jak widze mysz, zabe albo pajaka to dostaje szalu. Mam straszna fobie! Potem wybylam na zakupy, byla promocja w Cubusie i kupilam dwa slodziutkie sweterki dla Malego, moze uda sie mi go przekupic :) Teraz jeszcze siedze sama w domciu bo malz w pracy, ale dzisiaj to ze wzgledu na te zakupy jakos szybko mi czas leci :) Buzialki

Izuniaja tez nie wiedzialam, ale w sumie nie ma to zadnego znaczenia :ico_sorki:

Manenka widze ze zmienilas nastawienie co do Bobaska! Bardzo dobrze!! Podziwiam Cie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem pewna ze wkrotce sie uda!!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 wrz 2007, 20:01

manenka, nie maszza co mnie przepraszac przeciezniczym mnie nie obrazilas....

Dominisia, co nie ma znaczenia???

Mój mały ma spać ale jeszcze wtrąca swoje zdanie ze zwojego pokoju :ico_olaboga: co za mały diabelek nie jest z niego :

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 wrz 2007, 20:49

Izunia nie ma znaczenia to ze nie wiedzialam :) W sumie nie musze wiedziec wszystkiego :) No i chyba nie ma znaczenia, ze Twoj maz to nie jest biologiczny tata Adrianka, jezeli to on jest z nim prawie caly czas, on go wychowuje i spedza z nim czas!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 wrz 2007, 21:40

Dominisia, urodziła byś już bo bym sobie na twojego babyka popatrzała

Milan śpi, ja najedzona, mąż w pracy do 1 więc sobie posiedzę dziś na tt trochę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 wrz 2007, 22:55

siunia pisze:Dominisia, urodziła byś już bo bym sobie na twojego babyka popatrzała

no widzisz, tez juz bym chciala :) Jutro mam termin wyznaczony z USG przez polskiego lekarza, ale jakos sie nie zanosi :) Chyba ze znowu ujrze jakas mysz, to wszystko mozliwe. Ja bardzo bym chciala urodzic przed 22, bo wtedy tata wraca do Polski, a na pewno bylby ucieszony gdyby mogl zobaczyc wnuka.

No i wtedy moglybyscie mnie odwiedzic z Manenka 29, a jak sie nie rozdwoje to przeciez Dzidzi przez brzuch nie bedziecie podziwiac :)

No i mialam zapytac jak sie sprawdza nowa lodoweczka i telewizorek??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 wrz 2007, 09:17

Dominisia, super nie ma porownania do starych tych rupieci naszych.

Witam we wtorkowy poranek..Pogoda u nas nawet ładna , a ja jak zwykle o 10 lece w jajka

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 wrz 2007, 12:08

Siunia no to super, ciesze zie ze jestes zadowolona :ico_brawa_01:

W sumie to jak wyglada Twoja praca?? To jest jakas hala i chodzisz i sprawdzasz czy kury cos zniosly czy jak?? No i kto wtedy opiekuje sie Milankiem??

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 wrz 2007, 16:15

Dominisia, no to miałaś przygodę z tą myszką, a wy często je tam macie??> bo ja tak to spraw sobie jakiegoś łownego kotka lub byle jakiego to myszy nie nie beziesz miała, ja też miałam myszy w domu i odkąd mam kotka w domu to ich nie ma, miałam jeszcze kotka podwórkowego, ąle gdzieś mi uciekł, muszę sobie znowu jakiegoś skombinować łownego na podwórko bo myszy znowu mam w chlewku i kurniku

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 wrz 2007, 16:58

Manenka normalnie to myszek u nas nie ma, weszla bo mialam otwarte okno, i przegryzla nawet siatke ktora mam zalozona zeby robaczki nie przechodzily, nasze mieszkanko jest czesciowo podpiwniczone i akurat jak sie otwiera okno, to jest to na wysokosci ziemi, no i rozne inne zwirzaki moga sie przedostac, kiedys wpadla mi zaba, potem zalozylam ta siatke ale mysz cwaniara ja przegryzla. U mnie kot odpada, bo nie wiem kto wylecialby pierwszy z mieszkania, ja czy ten kot :-D Krzysiek jak widzi kota to dostaje palpitacji serca :-D Nie mam pojecia czemu tak nienawidzi tych stworzen... Kiedys sobie z niego zartowalam, a teraz juz nie, bo po co mam sluchac jakis glupich haselek, na temat tych zwierzakow... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 wrz 2007, 17:07

Dominisia, aha, tak więc nie masz innego wyjscia jak kupić moskitery z drutów i podłaczć pod prąd, by myszko nie przegryzły

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość