Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 wrz 2007, 11:47

Hello, moja mauśka dziś rano znowu na miasto wyskoczyła, ale ja już po wczorajszym miałąm dosyć wieć zostałam sobie w domku, wogóle coś się u nas dizs zachmurzyło :ico_noniewiem: ale mam nadzije ze później się troszkę rozpogodzi, zeby jakiś spacerek zaliczyć :-D
Basiu sekretem tak długiego spania jest niewątpliwie karmienie butlą, bo on przed snem wypija 150 ml mleczka :ico_szoking: wiec głód go nie budzi, a wogóle on spioch jest po rodzicach :-D szczególnie po tatuśku :-D
Udanych zakupków Basiu życze :-D
ja musze teraz troszkę pooszczedzac bo w piatek mamy zamiar jechać do Tucholi do znajmomej na weekendowy odpoczynek :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

18 wrz 2007, 13:05

ja też dokarmiam butlą bo nie dałam rady mleka miałam aż za dużo bo tyle co go karmiłam to drugie tyle musiałam ściągać bo ciekło. mój w dzień ze snem nie bardzo ale za to od 4 po południu śpi ja go budze koło 9 na karmienie i kąpiel i dalej śpi do 5:30 identycznie jak w brzuszku.

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

18 wrz 2007, 13:36

czesć Ja jak zwykle dopiero po śniadanku ( fajnie że Bronuś jest po mnie śpiochem) ja już wstałam a on jeszcze śpi.
Basik czy wy masz jakieś szczególne cwiczenia dla kobiet po porodzie, chodzisz na jakieś zajęcia z dziećmi czy sama coś improwizujesz.??? To niepodanie zupy na imprezce to straszna wtopa ( ja bym tam chyba im nogi z d...powyrywała) moj mąż jest bardzo wrażliwy na takie sprawy a szczególy to 100 razy wcdześniej omawia . Ciekawe jak będzie u nas, cow wyjdzie a co nie....

Aagaa nie bierz sobie do głowy gadania teściowej jesli mały jest najedzony to jest wszystko ok. - karmienie piersią jest najzdrowsze i kropka!!!! teściowa jak chce to niech sie sama dokarmia ona już swoje macierzyństwo z maluchem ma za sobą i niech sie ztym pogodzi.Każde dziecko jest inne i trzeba to uszanowac nie wszystkie rosną i tyją wg. tabel....mój mały jest też szczupły ale dłuuuugi Ja karmię tylko piersią są dni że wydaje mi sie że mam za mało pokarmu a następnego że za duzo( bo mi strasznie leci...) tak podobno może być bo dzieci mają okresy wzmożonego apetytu a potem to mija

[ Dodano: 2007-09-18, 13:39 ]
Ula zapomniałam napisać że mnie też "nabrałaś " !!!! Myślałam że Pawełka już stawiacie na nóżki!!!! Miałam takie zdjęcie od ciebie na maila przysłane i wpatrywałam sie w nie z niedowirzaniem!!! ale z ciebie żartownisia... a Pawełek to chyba cały tatuś

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 wrz 2007, 13:50

Serafinko, moj to super ci sie syneczek trafił :-D mój tez śpioszek :-D
A wszyscy mi mu mówia ze Pawełek to cały tatuś :-D tylke ciekawe czy bedzie miał złote loczki po tatusiu :-D
To niezłe zdjecie udało mi sie zrobic :-D pierwsze kroczki Pawełka :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 wrz 2007, 14:25

Dziewczyny prześliczne zdjęcia maluszków :ico_brawa_01:

Sandra w końcu sie ujawniłaś :ico_oczko:

Ula faktycznie można się nabrać z tym chodzeniem Pawełka :ico_oczko:

Moja pannica sobie śpi teraz smacznie na kanapie, ale nie jest śpiochem to ma po mnie :-D Bo tatuś to wielki śpioch. Ale w nocy budzi się generalnie raz na amciu. tak ok 1-2-3 jak jej się zachce ale częściej między pierwszą a drugą w nocy a później to już nad ranem. Więc też nie narzekam na nocne wstawanie :ico_oczko: Cieszę się, że rozumie od czego jest noc :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-18, 14:26 ]
Ano i oczywiście stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Bo Eliza kończy dziś 2miesiące.(kurde jak to szybko zleciało :-D )

[ Dodano: 2007-09-18, 14:37 ]
No i kilka zdjątek :-D

Obrazek
Tu w bodziaku który tatuś dostał na dzień tatusia :ico_oczko:

Obrazek
Po kąpieli :ico_oczko:

Obrazek
Od paru dni podnosi mi tak mocno pupe do góry i oczywiście cieszy się przy tym niesamowicie :-D

Obrazek
I oczywiście mój ukochany śmieszek :ico_buziaczki_big:

Obrazek
i z łapką w dzióbku :ico_oczko:

Obrazek
I to co lubi najbardziej : cyckanie :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 wrz 2007, 14:48

Kinguś dla Elizy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: z okazji 2 miesiaca
a mój za 4 dni 3 miesiace konczy :ico_brawa_01:
ani sie obejrzymy a nasze szkraby beda juz biegac :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 wrz 2007, 15:02

witajcie
my juz po spacerku.... oj nałaziłyśmy się dzisiaj...
mamusia musiała oblecieć kilkanascie sklepów w poszukiwaniu kiecki na chrzciny...
niestety nic nie kupiłam....ale mam już upatrzoną spódniczkę a jutro ma być do niej bluzeczka... więc jeszcze jutro czeka mnie wycieczka do sklepu...

a pogoda dziś u nas wspaniała.... upalnie, cieplutko.... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Basik chyba jednak zrezygnuję z tego kocyka... cena ciut za duża jak na kocyk...
rozejrzę sie u nas po sklepach...może coś trafię... fajnego.. :-D :-D

Ula no z Pawełka śliczny mały męzczyzna... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
może go zeswatamy z naszą Mileną... :-D :-D :-D :-D

Kinga śliczna twoja Eliza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Piękne zdjęcie w podpisie.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: dla Elizy z okazji 2 miesięcy...

oj lecę do kuchni kończyć obiad bo jestem w proszku ... a na gogz.17 lecę do szkoły na zbranie u Mikołaja...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 wrz 2007, 15:27

Violu, Milenka super laska, tylko najpierw Pawełek musiałby przekupić twoich 3 synków zeby mu się pozwoili na randke z Milenką umówić :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 wrz 2007, 15:53

ULA_TOMEK pisze:Pawełek musiałby przekupić twoich 3 synków zeby mu się pozwoili na randke z Milenką umówić

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 wrz 2007, 16:07

Witajcie po weekendzie..... Dopiero dziś dołączam do was bo od soboty moje menżo był w domciu i okupował kompa i nasObrazek
U nas jakoś leci..... Natala ostatnio bardzo gadatliwa się zrobiła, ciągle tylko Aguuu, eeeee, buuuu, agyyyyy. A jak jej odpowiem to cieszy się jak nigdy Obrazek
Moja mama potanowiła kupić Natalce sukieneczke na chrzest i codziennie dzwoni do mnie z różnych sklepów opisując co oglądaObrazek
Dobrze że rano przedłużyliśmy spacerek bo teraz u nas ulewa i burza, brrrr

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości