Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 wrz 2007, 13:25

Kurcze, dziewczyny kurujcie się żeby dzieciaczków nie pozarażać. Mnie też coś w gardle drapie, a jeszcze godzinę temu wyszłyśmy z Helenką na spacer i okazało się, że pomimo słoneczka wieje mroźny wiatr :ico_szoking: Zmarzłam przeokrutnie, ale skoro już wyciągnęłam wózek i Helence było ciepło, poszłam na zakupy. Bo drugi raz nie chciało by mi się wychodzić...

Aciu, Julka śliczna!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ciemieniuchy na szczęście nie mamy, a kąpiemy Helenkę w oilatum i w płynie J&J top-to-toe. Nie smarujemy się oliwką! Po oilatum jest zbędna. I dobrze, bo nie cierpię oliwki.

Wiecie co??chciałam napisać coś pocieszającego a propos facetów, ale szczerze mówiąc przychodzi mi tylko jedno do głowy:oni czasem z pewnych rzeczy nie zdają sobie sprawy, więc trzeba im tłumaczyć. Przynajmniej u mnie to działa. Tylko że na pewno wykładacie jak przysłowiowej krowie na rowie. No więc już sama nie wiem??? Ptarzac aż do znudzenia, może wtedy do nich dotrze??I chyba uzbroić się w cierpliwość... Jeśli to nie poskutkuje, to zawsze zostają łzy :ico_oczko: :ico_oczko:

Acia, ja bym zaryzykowała sok z malin. Z tego co pamiętam to w ciąży nie można. Ja jem dżem malinowy od samego porodu prawie, bo w szpitalu nam zaserwowali.

Uf, jakiś post chaotyczny i wyszedł, sorki. Pisałam na raty, bo co chwilę Helenka mnie "wołała". Na raty też czytałam, więc jeśli kogoś pominęłam, to :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-19, 13:27 ]
Chciałam napisać, że kąpiemy ( a w zasadzie teraz to ja kąpię) Helenkę na zmianę w oilatum i w plynie J&J.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 wrz 2007, 14:05

ja tak szybko ,bo maly placze :ico_olaboga: moj mial straszna ciemieniuche i dostalam od pediatry taki specyfik: SVR xerial capillaire ...super jest.raz posmarowalam i wszystko zniknelo...teraz ma malutko,prawie wcale wiec czasami smaruje ....

[ Dodano: 2007-09-19, 14:06 ]
http://www.domzdrowia.pl/58925.html

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 wrz 2007, 14:43

Kamilko- Mały tez ma troche ciemniuche.. Ja tez ktemuje, albo oliwkuje..wyczesuje.. Ale mam nadzieje, ze samo przejdzie. Tez kapiemyw oilatum.. ale ja to oliwke kocham i smarowałam ile wlazło! Teraz Krzys kupił krem oilatum, zamiast oliwki.. no ale u nas to co innego, bo Misiek ma atopowe zapalenie skory.. wiec smarowac trzeba. I jest "prawie" idealnie :):

Wrociły moje dwa skarby ze szczepienia. Duzy dumny, bo lekarka go pochwaliła, ze sobie super radzi.. Misiek popłakał, ale szybko sie uspokoił i poszedł spac.A teraz - juz po nim nic nie widac, zeby po szczepieniu był :-) Zuch! Dostał to skierowanie do neurologa - ale dopiero na 9ego pazdziernika :ico_zly: :ico_noniewiem: nie ma to jak NFZ! :ico_noniewiem: poki co, cwicze z nim i cwicze.

Bylismy w 3 na spacerku - pizdzi niesamowicie! Łeb urywa.. wiec poszlismy na druga strone uliczki, do małego lasku.. I.. Oczywiscie nazbieralismy grzybkow! Az sama jestem w szoku - 50 metrow od osiedla, takie tereny :): Wiec musze cos grzybowego dzis znow upichcic!

Widze ze grypa panuje na tt!!! Dziewczynki - nie dajcie sie!
Ja dostałam lekarstwa i aplikuje wszystko co sie da,byleby szybko pozegnac chorobsko i cieszyc sie jesienia. Oby tylko Krzys nie podłapał nic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A w ogole, todo tej pory nie doszedł do mnie kombinezon! cholera :ico_noniewiem: Dzwoniłam wczoraj dobabki, a ona wysłała ZWYKŁYM LISTEM!!! Bez potwierdzenia ani nic.. Cholera jasna :ico_noniewiem: wiec albo nie wysłała,alboprzesyłke ukradli.. albo poczta po prostu nonono daje :ico_noniewiem:

Aciu - ja ciuchy kupuje w pruszczugdanskim w takim outlecie. Oni sprowadzaja towar z UK i maja siec sklepow w całej Polsce. Ale wiem, ze jest super hurtownia ciuchow z outletów w internecie! BRONX- http://www.bronx.pl/ . Musisz sie z nimi kontaktowac. Zamawia sie ciuchy paczkami - zamawiasz bluzke i przyssyłaja Ci całą numeracje - od S doXL. Moja znajoma z Wawy tak handluje i super jej idzie!
Powodzenia!!!

A! Sprobujcie podejsc waszych mezczyzn! Zostawcie mu jedzonko i wyjdzcie na cały dzien. Beda musieli sobie poradzic. I jak juz jest bardzo zle, to wroccie i zapytajcie : A gdzie obiad? Nie odkurzyłes? A przeciez cały dzien w domu siedziałes!!!
Moja tesciowa kiedys tak tesciowi zrobiła.. I załapał... jak to wyglada od drugiej strony! :-) w domu był syf, bałagan, a on padał na nos. O. BOHATER!

Ide.. upichcic jakis obiad i troche ogarnac w chałupce!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 wrz 2007, 15:55

Julie no swietny pomysl hihi moze kiedys jak adas bedzie mial do mnie pretensje nieuzasadnione to wytne mu taki numer
hihi
na razie nie ma potrzeby hihi i ja tez jakas super zaradna pania domu nie jestem i dobrze mi z tym
leos najwazniejszy hihi
reszta sie nie przejmuje a i tak jest ok. swiezy obiadek, porzadek i leos zdrowy zadowolony i mama usmiechnieta hihi

co do ciemieniuchy leos mial sucha skorke na glowce ale nie tak bardzo... jakby zaczatki ciemieniuchy... no i mama podala mi z zpolski olejuszke. aptekarka jej poleciala mowiac ze to super pomaga
no i juz po pierwszym uzyciu byla znaczna poprawa a teraz juz nie stosuje, bo na razie jest ok
naklada sie na 24 godz
po kapieli
i nastepnego dnia przed kapiela sie wyczesuje
polecam

dziewczyny kurujcie sie... !!! co za masakra z tymi przeziebieniami...
do nas na razie nic nie doszlo.... odpukac...

julie brawa dla dzielnych krzysiow!!!!

alinka mojego postu chyba nie doczytalas.. :ico_nienie: . bo wspominalam cos o spotkaniu.. ale spokojnie.. jeszzce duzo czasu hihi :-D
no i wybaczam.. bo naprawde byl dlugi hihi :-D :-D :ico_brawa_01:

a my niedanwo wstalismy... mialam lenia ze hej hihi a leos lezal ze mna. drzemal obok hihi
i dopiero przed 14-ta sie podnieslimy hih
teraz zmykam pod prysznic i na spacerek
pomimo pogody... pochmurno, ciemno,, ale damy rade,,
obiecalam sobie ze codziennie wezme leosia na powietrze chyba ze bedzie wichura zamiec czyc cos rownie ekstremalnego hihi

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 wrz 2007, 16:05

Alinko o jakie smoczki pytasz? Dydusia mamy firmy NUK i one są od 0 do 6 m-cy a do butelek używam smoczki z Campola i ten najmnieszy S jest też do 6 m-cy.

Juli dzięki za linka, póżniej to oblukam.
Pomysł z zostawiem faceta z niemowlakiem jest super.Ja tak kiedyś zrobiłam jak Misiek był mały i jak na złość zawsze jak zostawał z Borysem to spał cały dzień i budził się tylko na mleko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 wrz 2007, 17:22

Masakra jakaś, czuję sie coraz gorzej. Mierzę temperaturę. Ten termometr do ucha to jakis dupowaty jest. Zawsze wychodzi coś innego. Też go używacie?? Według niego mam 37,8. Teraz tradycyjny pod pachę wrzuciłam i sprawdzę. Ale nie czuję się zdrowo.
Kurcze dziewczyny czym tu sie leczyć???? Piersię karmię przecież, to normalnych rzeczy nie mogę.
Już się nawadniam herbatkami i wszystkim co się da. Boję się o Miśka. Paracetamol chyba można nie??

Lucy dzięki za link. jak nie zejdzie to kupię ten specyfik.

Alinko ja mam smoczki canpola 0-6 mies. A dziś czytałam w gazecie, że powinno sie co trzy miesiące zmienić smoka tak dla higieny.

Frydza dzięki za zdjęcie. Jest przesłodkie. Ale mało wody dajesz. Moj Tomek to cały zanurzony az po uszy hehe. Przygotowuję go do basenu hehe. No i wanienkę już mmy nową większą bo w starej się odpychał nogami i walił głową.

Acia sok z malin normalnie piję. To w ciąży nie można bo skurcze może wywołać, a teraz to juz można. A niech mi wywoła jakieś skurcze, jestem za! jakiś orgazmik w trakcie picia herbatki może zadziałać odprężająco :-D . Zwłasza przy ostatnich moich nerwach.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 wrz 2007, 18:05

kamilko moj term do ucha tez pokazuje co chce... :ico_zly:

nie stresuj sie kobitko hhihi i zycze upragnionych orgazmikow-skurczykow hihi

paracetamol chyba mozna
ja bralam ostatniu przy bolu zeba

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 wrz 2007, 18:11

Zdycham zdycham :ico_placzek: :ico_placzek: masakra co za chorobsko :ico_chory: KAMILKO wody bylo duzo tylko Wikusia wychlapala a reszta wsiakla w gabke :ico_oczko: Pozdrawiam i od czasu do czasu zajrze :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 wrz 2007, 19:51

Juli super pomysl z tym wyjsciem hi hi tylko u mnie na caly dzien nie da rady,bo karmie cycem,a do sciagania nie mam cierpliwosci hi hi ale jak bedzie wiekszy to napewno tak zrobie ....

Madziorka bierzesz te tabletki anty? bo ja jednak biore,bo dzieki nim krwawienie ustalo :ico_brawa_01:
Kamilka Ty bierzesz,co nie? ja sie troszke balam,wiem,ze sa specjalne dla kobiet karmiacych,ale balam sie o malego i tak ,ze cos tam sie do mleka dostanie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 wrz 2007, 20:14

wpadłam tylko na chwilunię powiedzieć, ze pamiętam o pościwe Madziorki!! Jasne, ze chcę się spotkać!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo si.e cieszę, ze zaświeciła taka mozliwość

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość