SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

19 wrz 2007, 17:07

marta aha ja myslalam ze o taki elektroniczny ci chodzi :ico_wstydzioch: wiesz co narazie za nim kupisz mozesz na kaloryfer polozyc jakas plaska plastikowa miseczke i woda bedzie z nij parowala ja tk w pl robilam :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2007, 17:10

SANDRUSIA)) pisze:wiesz co narazie za nim kupisz mozesz na kaloryfer polozyc jakas plaska plastikowa miseczke i woda bedzie z nij parowala ja tk w pl robilam :-D

albo mokre ręczniki...ja tak robiłam, w pokoju będzie wilgotno, sprawdza się :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2007, 17:20 przez Magdalena_82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 wrz 2007, 17:15

witam nowa mamusie justyna :ico_brawa_01:

marta powodzenia w poszukiwaniu nawilzacza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

maggie gratuluje dobrego humorku hihi :ico_brawa_01: a dokad sie przeprowadzacie bo juz niepamietam :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2007, 17:19

madziorka hihi pisze:maggie gratuluje dobrego humorku hihi :ico_brawa_01: a dokad sie przeprowadzacie bo juz niepamietam :ico_wstydzioch:

a dziękuję bardzo :ico_oczko:
Wyprowadzamy się do Aldershot koło Camberley .

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

19 wrz 2007, 17:55

wklejam foty ze spacerku dzisisejszego :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
to narazie tyle ja ide sie ubierac bo zaraz jedziemy na zakupki hi hi kupic Kubusiowi nowa bryke a co tata ma a on nie hi hi wkleje pozniej foty bryki Kubusiowej :ico_haha_01: a narazie zmykam

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 wrz 2007, 18:45

Jesssssssssssuuuuuuuuuu jaka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jestem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Nic z tego nie wyszlo :ico_zly: :ico_zly: najpierw sama mi proponowala, ze mnie nauczy fryzjerstwa, a jak sie zdecydowalam to mi zaczyna truc, ze Urzad Skarbowy, ze ZUS, ze cos tam. Wlasciwie nic konkretnego, mam wrazenie, ze przeliczyla sobie, ze ona mnie za darmo nauczy, a ja potem w Anglii niewiadomo jaka kase na tym bede trzepac. A zla jestem, bo wszystko juz sobie zorganizowalam, opieke do malej itp, a poza tym strasznie chcialam sie nauczyc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Na pocieszenie maz mi zrobil sesje z Lusiencją, tylko ona juz sczaila, ze aparat to cos ciekawego i jak mu sie przyglada to sie usmiechac nie chce :ico_noniewiem:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

19 wrz 2007, 19:02

Jasnie Pani :), jakaś porąbana ta babka :wpale: przykro mi, ze nic nie wyszło, ja sie na fryzjerstwie nie znam, mam jedynie do czynienia z moimi włosami na nogach, a i tak nie moge ich poskromić :-D fotki boskie!!!! :ico_oczko:
SANDRUSIA)), kto ci na zdjęciach tak synka dokarmia? :ico_oczko:
Marta, ja tez mam takie jak Beatka, tylko ceramiczne, naprawde można super kolory i wzory wybrać.
coś takiego http://www.allegro.pl/item245696091_cer ... ztuki.html tylko ładniejsze :-D
Maggie, powodzenia przy przeprowadzce :ico_oczko: mi sie nasza jeszcze po nocach sni, a raczej to co nazbieraliśmy przez kilka lat, po prostu cuda :ico_haha_01:

zebranie trwało godzine i czuje niedosyt :-D nikt mnie nie wychwalał pod niebiosa :ico_haha_01:
a ogólnie to wiao dzisiaj jak cholera :ico_szoking: mam nadzieje, ze w piątek będzie juz ładnie, bo ide z dziećmi na pożegnanie lata i powitanie jesieni do parku :ico_noniewiem: ja to mam życie, wiecznie imprezy :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

19 wrz 2007, 19:06

hej
sandrusia fajne fotki...czekam na fotki z bryczkami ale obie wklej :ico_oczko:
a gdzie twoja grzywka,zle sie czujesz w niej i dlatego spinasz czy poprostu mialas ochote na taka fryzurke :ico_oczko:
jasnie pani no wlasnie i to mnie najgorzej wku..... glupia zazdrosc ludzka ze ktos moze bedzie mial lepiej....nie badz zla,wykup sobie kurs i nie badz na czyjejs lasce...pokaz jej ze jak nie ona to ktos inny cie nauczy....to dopiero jej gula skoczy.... :ico_oczko:

to tyle laseczki ale nie mam nastroju na pisanie....strasznie sie denerwuje o mojego kondzia i ta jego gulka na szyi :ico_placzek: i caly czas goraczkuje :ico_olaboga: ....wyniki w piatek maja byc.....

pozdrawiam was wszystkie z osobna.....

[ Dodano: 2007-09-19, 19:09 ]
a jasnie pani lusia to chyba do taty podobna,co??? :ico_oczko: slicznie wygladacie i czesciej powinnas nam tu sie chwalic .....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 wrz 2007, 19:14

Fela :ico_buziaczki_big: dla Kondzia
Maggie kłade reczniki ale tak szybko schną ze nie nadążam :ico_olaboga:
no chciałam takie nawilżacze na kaloryfery ale tu głupki nie mają :ico_puknij:
Sandrusia bardzo młodo wyszłas na tym zdjęciu ( wiem ze jestes młoda) wiec sie pociesz ze jak Kubus dorośnie bedziesz z nim na dyski chodziła jako jego siora :ico_brawa_01: hihihihihihih
Jasnie Pani co za glejda z tej kumpeli :ico_puknij: zdjecia super :ico_brawa_01:
Kasia ja tez jestem w pewnym sensie fryzjerką, bo golę nogi itp, ale uzywam do tego kosiarki :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 wrz 2007, 20:03

kaasiaa79 pisze:nikt mnie nie wychwalał pod niebiosa

ja cie moge pochwalic :-D :-D jestes ladna (dlugie wlosy), zgrabna (brak oponki), zdolna(ADHD), najlepiej ubrana (wranglery), pracowita (7 etatow) i najlepsza mama (Lenosławy) :-D :-D :-D JUZ LEPIEJ????
fela pisze:wykup sobie kurs i nie badz na czyjejs lasce.

wlasnie to nie takie proste, bo u nas nie ma takich kursow (sa ale dlugie, albo kosmicznie drogie), a taki jakbym chciala i na ktory w miare by mnie stac bylo trwa 3 tyg, ale w w-wie i jest z internatem, a na 3 tyg do warszawy nie moge jechac....
z eskk sie chyba naucze :ico_noniewiem: chyba juz skazana na kelnerstwo jestem....
fela pisze:strasznie sie denerwuje o mojego kondzia i ta jego gulka na szyi i caly czas goraczkuje

biedny Kondziulo :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: buziaki-przytulaki od ciotki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
martuchafrost pisze:Jasnie Pani co za glejda z tej kumpeli

na szczescie to byla po prostu znajoma, bo jakby byla kumpelą to inaczej bym przyjela takie zachowanie :561: :561: :wpale: :wpale: :504: :504: :522: :522:
fela pisze:a jasnie pani lusia to chyba do taty podobna,co???

no pierwsza jestes co tak mowi. wszyscy zagladaja mi do wozki i mowia "mala Dominika" :-D :-D
fela pisze:czesciej powinnas nam tu sie chwalic .....

no mowisz i masz :-D :-D
UWIELBIAM KĄPIELKI W ZA GORĄCEJ WODZIE :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
I TV PO KĄPIELI OBOWIAZKOWE :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość