Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 wrz 2007, 20:45

Jasnie Pani boska synowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 wrz 2007, 20:51

martuchafrost, ziecia bys powklejala cos, bo se zapomne jaki urodny :ico_oczko: :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 wrz 2007, 21:32

witam
JUSTYNA170979 , a na jakim forum jeszcze piszesz? :-D
Jasnie Pani znajoma wredna fladra,a Luska to dla mnie podobna do taty :-D i jaka ona tlusciutka :-D

Marta a Ty juz kaloryfery wlaczasz :ico_szoking: ale masz racje,bo Franio musi miec cieplo,a pisals,ze u Was chlodno jest

Fela matko,co to za gulka?????u nas mial jeden w pracy wieeeeeelka gule na szyji i potem sie przyznal ,ze ma gruzlice :ico_szoking: czy to mozliwe? a ja bylam w ciazy i jak sie dowiedzialam,to malo na zawal nie padlam :ico_haha_01: ale Kondzio szczepiony,wiec nie bede Cie straszyc :ico_sorki: :ico_sorki: (nawet nie mialam zamiary :ico_wstydzioch: ) napewno jest przeziebiony i mu sie wezly powiekszyly,nic sie nie martw kochana.trzymam kciuki za Kondzia...cos skapisz nam ostatnio jego lokow,ale to pewnie przez ta guleczke :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-19, 21:35 ]
bylam dzis z moim drugim dzieckiem u dentysty ,wyrwali mu zeba ...mial popoludniowke i chcial isc do pracy,ale wyszedl taki blady i spuchniety,jakis wystraszony i mowi,ze go glowa boli :ico_haha_01: to ja mu mowie,zeby dal sobie spokoj z praca ,bo jeszcze padnie :ico_haha_01: i zostal chorowitek,latam przy nim ,tabletki przynosze ,a on w playa gra ,tak sie zle czuje :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale talerza umyc nie ma sil :ico_haha_01: dzis mu juz podaruje :-D niech zna moje dobre serce :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-19, 21:38 ]
i wiecie co akumulator mu sie w aucie popsul,ale juz go naprawia jakis mechanik i na dzis bedzie :ico_brawa_01: a w ogole mial wczoraj urodziny i wozil taka kolezanke z pracy i ona mu prezent zrobila ....duzo piw,puszke cukierkow ,polska kielbase i 50 f mu dala :ico_szoking: a on mowi,ze nie ...a ona,ze to dla malego,zeby mu cos kupil,bo zawsze ja wozil za darmo :ico_szoking: masakra....to nawet ja mu takiego prezentu nie zrobilam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

19 wrz 2007, 21:54

qrwa :ico_zly: , było już tak dobrze... a tu cała twarz wysypana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kropa na kropie, czerwone place i spuchnięte powieki :ico_placzek: do tego drapanie, drapanie i drapanie...
i chyba nawet wiem komu to zawdzięczam :ico_zly: tej p.....nej pediatrze, co stwierdziła, że Vikula ma już ponad 4 miesiące i powinna Nutramigen 2 zajadać i nie chciała mi dać recepty na 1 :ico_zly: no i zapodałam memu dziecku tą 2 (dzieki Bogu tylko 1 łyzeczkę 2 i 5 łyżeczek 1 :ico_sorki: ) a i tak efekt jest jaki jest :ico_placzek: by to wszystko sz... trafił :ico_placzek:

więcej nic nie napisze, bo i tak ostatnio to wam tu tylko jęcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 wrz 2007, 22:00

lucy23 pisze:bylam dzis z moim drugim dzieckiem u dentysty

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ale w koncu o normalnej kolezance napisalas. ta kielbasa dla malego miala byc? :-D :-D
i jaka ona tlusciutka

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja ja tak specjalnie dopasam, bo lubie tlusciutkie dzieci.... na sniadanie :-D :-D

[ Dodano: 2007-09-19, 22:03 ]
kasi.k, ale kto powiedzial, ze jak tylko dziecko skonczy 4 miesiac to od razu dwojka? to dla takich co dopieo modyfikowane po piersi w 4 miesiacy zaczynaja, a jak ktos juz na jedynce jedzie to moze do 6 miesiaca, debil nie lekarz. biedna Viki, nawet nie wiesz jak mi jej szkoda :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

19 wrz 2007, 22:41

to teraz ja was troche zamecze zdjeciami jak bylismy w wesolym miasteczku

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I jeszcze zdjecia z playgroup

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 wrz 2007, 23:51

fela mam nadzieje ze u kondzia to nic groznego... biedny twoj chorowitek.. niech szybko zdrowieje.. i wkrotce sie zobaczymy u nas!!! buziole wielkie dla niego!!!! :ico_brawa_01:

lucy no fajna ma kumpele T hihi lepiej uwazaj hihi
z utraty zeba wspolczuje. ja najlepiej moge go zrozumiec bo sama to przechodzilam ihih ale odreagowywalam na zakupkach i nikt niestety nade mna nie skakal bo zanim adam wrocil to ja juz o tym zapomnialam hihi

:ico_brawa_01:

jasnie pani no nieciekawie ta znajoma postapila. oczywiscie delikatnie to ujmujac!!! moze jednak nie przez zawisc co??? bo tego juz za wiele.. nie znosze takich sytuacji.. coz jej w tym, ze ty sobie zarobisz na fryzjerstwie za granica????? jak jej zal to niech sama jedzie i probuje sie dogadywac, i zyc tutaj w obcym kraju..placic w cholere za wynajem i takie tam.... dla niektorych tutaj panuje istna idylla i funciaki z nieba leca :ico_zly:

[ Dodano: 2007-09-20, 00:10 ]
jasnie pani :ico_sorki: :ico_sorki: jak moglam zapomniec .... no super wyszlas z luska hihi :ico_oczko: i mala w kapieli tez boska hihi a ty mam nadzieje, ze nie masz mi juz za zle tych alkoholowych tekstow. bo sie jakos spielas ostatnio :ico_noniewiem:
ale wiesz glodnemu chleb na mysli :ico_brawa_01:
no to na zgode :564:

kasik
normalnie brak mi slow. jak czytam o twojej kruszynce.... dobrze ze ma ciebie... jestes super mamcia i wiesz najlepiej co dobre dla wikusi.. a lekarze.. och.. jak widac wszedzie moga sie trafic takie przypadki :ico_olaboga:

beatka twoj synek normalnie boski!!! strasznie mi sie podoba. chcialabym zeby leonek tez mial taka fryzurke hihi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 wrz 2007, 09:13

madziorka hihi pisze:a ty mam nadzieje, ze nie masz mi juz za zle tych alkoholowych tekstow. bo sie jakos spielas ostatnio

Madziu nie przejmuj sie Jasnie Pani ma poczucie humoru :ico_oczko:
Kasik bardzo mi smutno jak piszesz ze Viki sie pogorszyło :ico_placzek: a juz myślałam ze bedzie dobrze ..... i co za szm@@@@@@ ta pediatra :ico_puknij: pijana była czy co???????? :ico_puknij: debilizm :ico_puknij:
Lucy u nas w dzien teraz koło 10- 13 stopni na zewnatrz wiec w domu zimno, a w nocy strasznie :ico_olaboga:
dziewczyny czy Wasze maluchy tak sie męczą jak robią kupkę? mojemu az żyłki na twarzy popękały i tak jak zrobi kupke to przedtem 2 lub 3 godziny strasznie sie męczy, stęka i jęczy, zal mi go :ico_placzek: tak ma od urodzenia i myślałam ze to normalne ale kumpela była u mnie z małym i widze ze jej maluch normalnie kupkę robi
a dzis z rana :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dzwonie dowiedziec sie o te wyniki i jakie padło pierwsze pytanie????
skąd miałam skierowanie ?????????????
co za idiotka!!!! zamiast mi powiedziec jakie są wyniki mojego syna to ona sie zajmuje tym co nie ma :ico_zly: wiec powiedziałam jej ze g.... ją to obchodzi, a ona mówi ze chyba po tej rozmowie powinnam sie do innego lekarza przepisac, a ja na to :" i dobrze, bo z tego nie jestem zadowolona, a Ty sie interesujesz tym co nie masz"
no i nadal nie znam wyników :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ide sie powiesić bo juz nie mam sił.
co ją to interesuje ska miałam skierowanie>>?????
skąd???? z kątowni !!!!!

[ Dodano: 2007-09-20, 09:19 ]
kurcze bo z tych nerwów zapomniałam
Beatko nie pamiętam juz kiedy był taki czas co tak mocno mi w oko ktoś wpadł :ico_oczko: staram sie szybciutko za córeczkę :ico_oczko: bo Oskarek przystojniaczek :ico_brawa_01:
a ja tez chce takie długie włoski dla Frania :ico_brawa_01:
a mój misiek wyłysiał i juz mu taki jeżyk wyrósł na czubku głowy ( jat to fajnie wygląda) a z tyłu ma długie :ico_smiechbig:
pamiętacie jak były fryzury na Limala? faceci nosili głowe króciutko ściętą a z tyłu długie baaaardzo lub kitkę nosili :ico_szoking: ale bambrojewo :ico_szoking: chyba ze którejś z Was mąż taka fryzure nosi to przepraszam :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 wrz 2007, 10:27

czesc dziewczyny poczytalam was ale odpisze pozniej wpadlam tylko sie przywitac do nas tez jakis chorobsko zawitalo Kubus katarek ma kaszle :ico_placzek: kicha non stop a ja tez nie najlepiej sie czuje wszystko przez ta cholerna pogode 2 dni zimy jeden lata teraz znow zima :ico_puknij: zmykam do mojej chorobki :ico_chory:

[ Dodano: 2007-09-20, 11:59 ]
Beatka78, sliczne fotki a maly jaki artysta :ico_brawa_01:
kasi.k, biedna Viki duzo zdrowka dla niej :ico_buziaczki_big:
martuchafrost, co do sluzby zdrowia brak slow doslownie
Jasnie Pani :), co za wredne babsko :ico_zly: jak ja zrobie kurs to cie naucze :-D nie mieszkasz w moim miescie to mi klijentek nie zabierzesz hi hi :ico_oczko:
lucy23, ty lepiej uwazaj na ta kolezanke :ico_oczko:
Ela jakos tak mnie naszlo zeby spiac ta grzywke ja sie strasznie szybko nudze :-D foteczki wkleje napewno tylko pozniej troszke zdrowka dla Kondzia :ico_buziaczki_big:
kasia to syn takiej znajomej ma 2 latka i strasznie mu sie Kubus spodobal hi hi calowal go karmil :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 wrz 2007, 12:26

martuchafrost pisze:a mój misiek wyłysiał i juz mu taki jeżyk wyrósł na czubku głowy ( jat to fajnie wygląda) a z tyłu ma długie


Nic sie nie przejmuj wloski mu urosna Oscar jak sie urodzil to najpierw mial czarne wlosy pozniej wylysial jak twoj Franio i dopiero jak mial ok 2 latka to mu wlosy sie wzmocnily i dopiero moglam zapuszczac a na dodatek mam siore fryzjerke i jak tylko bylam w Polsce to mu cieniowala jak dziewczynce i tak sie wzmocnily.

Oscarek wam dziekuje za komplementy :ico_buziaczki_big:

A to zdjecie jak mial 1,5 roku
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość