Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

19 wrz 2007, 20:37

Serenity, ja też swoje włosiska porzuciłam... i nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym na tym zarobić... :ico_oczko: ciekawe a może moje też ktoś nosi oprócz Uli heeeeeehhee :-D :-D :-D

kamizela, to uważaj... bo 100% pewności nigdy nie ma... żebyś nie dołączyła do czerwcówek 2008 :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 wrz 2007, 21:02

hej dziewczyny..my juz w domciu,no i po kapieli mala nie chce spac....zjadla 2 cyce...i smieje sie jak glupi do sera nie wiadomo poco...a czas na sen!!!
Zaczepiala ladnie synka kolezanki,ale dlugo nie bylysmy bo kupe robila,2 razy zygalai wogole spac jej sie zachcialo i przy okazji urzadzila ryk :ico_olaboga:Synek kolezanki jast z 15 kwietnia i juz tak slicznie sam siedzi i gazetki przegląda :-D
Dziwne to troche ale jak rzucilam diete to mleko naplynelo :ico_noniewiem:

Serenity...tak ,wiekszosc z nas jest juz tutaj od czasow :ico_ciezarowka: ...ja sama dolączylam chyba w marcu a poczytywalam juz od grudnia chyba :ico_wstydzioch:

Zborra....mialas poczekac jeszcze troche z drugim dzidziusiem a Wy tak na gumeczce pojechaliscie ...chyba to bylo w planie :ico_oczko:

Massumi...no wspanialą czuprynke zafundowalas swojej pannicy...ja chyba mojej tez cos skombinuje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

19 wrz 2007, 21:05

hyhyh a ja sie martwie czy mój Hubertus nie ma nadwagi :-D mały Pudzian - zdjęcia z dziś
Obrazek
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 wrz 2007, 21:11

a ja dzis duzo zdjec popsrykałam mojej Mili, w koncu dzis 4 m-ce skonczyła :ico_brawa_01: ale juz nie mam dzis siły wklejac, moze jutro...

Ciekawe jak długo bedzie mi sie chciało ślęczeć nad tą pracą, dziś drugi dzień i kiepsko mi to idzie, ale nie chce kserować az 4 ksiazek i musze je przerobić do początku października. Pocieszam się tylko tym, ze jak to zrobie to moze jakiś rozdział bedzie juz sklecony :ico_noniewiem:

A niunia juz smacznie śpi, a ja?? poczekam na " You can dance - po prostu tańcz " - podoba mi sie ten program

kamizela no no tylko uważaj!!

serenity ja tez dałam małej juz kaszke z jabłkami i malinami, a ten smaczny sen to z czym masz, z bananami?? bo ja mam juz kupioną z bananami, ale kulka cos pisała, ze banany zatwardzają...

z reszta co do tych zatwadzen u nas na szczescie nie wystepuja...tak jak powiedziała jagodka mała duzo pije herbatki no i soczek to wogole jest bezkonkurencyjny, do 1/2 -1godz kupa murowana!!

[ Dodano: 2007-09-19, 21:14 ]
gosia no faktycznie spory twój hubert, mozna by powiedzieć Hubertus Wielki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 wrz 2007, 21:22

No dobra, przestańcie się ze mnie zbijać...bo na prawdę mi na razie nie do śmiechu!

Serenity no jako :ico_ciezarowka: to my chyba z 230stron naklikałyśmy! ale było fajnie nie dziewczyny???

Kamizela no miłej nocy! tylko wiesz...pamiętaj...byle nie było potem nic więcej niż miłe wspomnienia :-D

Massumi a nie wiedziałaś, że na włosach można nieźle zarobić??? ogól się na zapałkę i sprzedaj :ico_oczko:

Glizdunia widocznie dieta Ci nie jest pisana! A poczekaj, jeszcze miesiąc i Maya też będzie na siedząco prasę czytać! mi też dziwnie jak patrzę na maluszki kwietniówek, co to obiadki w krzesełkach jedzą :ico_szoking:

Gosia weź się...babo! Hubertus jest świetny!!!

Ladybird23 oby się szybko pisało...Pamiętam jak ja się zabierałam za to...porażka...

A ja... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo nonono młoda nawet przez smoczek 3 aventu nie dała rady wypić mleka z kleikiem! jebany avent!!! a mój cudowny mąż :ico_zly: od miesiąca kupuje na allegro smoczki do chicco! :ico_zly: no więc pozostało mi wylać całe to zafajdane mleko do zlewu i biegiem robić samo mleczko...Wypiła i padła...
Teraz rządzę na allegro, szukam smoka...do kaszki...a jutro to chyba jej w dzień ten kleik zapodam łyżeczką, bo kurwicy dostanę...a przyślą pewnie dopiero po niedzieli :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Idę coś wszamać szybko i też będę oglądać po prostu tańcz, niezłe to jest

[ Dodano: 2007-09-19, 21:23 ]
a w ogóle to przyszłam po to...bo znalazłam nowy schemat żywienia niemowląt i chciałam wkleić linki...i zapomniałam :ico_wstydzioch:
no to daję...
najpierw dla karmionych mlekiem matki
http://www.nutricia.com.pl/images/dokum ... iersia.pdf

i butelkowych
http://www.nutricia.com.pl/images/dokum ... owanym.pdf

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

19 wrz 2007, 21:31

Ewcik olej wszystkich i wszystko, Ty musisz być wypoczęta, piękna i uśmiechnięta jutro.

kamizela a używaj sobie z mężusiem, to samo zdrowie!!! :-D

Serenity, śliczne oczka ma Twój Kacperek

Gosia A, no pyzolek z Huberta niezły, musisz uważać na jego dietę, to trudne jak ciągle głodny, ale lepiej od początku zacząć pilnować. Chociaż on figurę pewnie w genach odziedziczył po tatusiu.

A ja zjadłam właśnie kolacyjkę i idę resztę garów zmyć, Sikor zmy połowę i zostawił, bo mu się mecz zaczął, także zbora dziś nic nie straciłaś, bo nie ma m jak... tylko mecz.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

19 wrz 2007, 21:39

no własniesie boje..zeby nie miał nadwagi ... kurna ...no niechce , zeby sie meczył jak edzie wiekszy .... ale tata ..no ma tendencje.... hmmm ..... no pilnuje go ...dlatego tym cycem se tak cieszyłam..bo nie ma nadwagi - jak dziecko cycem karmione ...ale od sztucznego moze ...a on lubi zjesc ..... uwazam z tym sztucznym ..wole mu dac cyca ... ale on sie nie najada... teraz daje troche mniej mleka i dopijam go woda ..... ale z drugiej strony on strasznie zywy jest ...ech..bede u lekaki 27 na szczepieniu to sie podpytam ... bo przeciez głodzic nie mozna dziecka ....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 wrz 2007, 21:42

hehehe...
Moja Maya spi...usnela sama po tym jak tatus polozyl ja do lozka...no a wczesniej jeszcze walnela niezla kupe jak oglądala z tatusiem mecz :-D

Ten schemat ciekawy...jak ktos nie ma pojecia jak dzialac z kolejnoscia jedzenia to fajna rzecz jest....

mykam juz nyny,,,do jutra...papa

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 wrz 2007, 21:48

No hej!!!
Chwile mnie nie było i juz nie moge nadrobic ........

Juz 300 stron nam stuknęło ...

Witam nowa kolezanke :))

A Ja smigam ostatnio duzo wszedzie i zakupy i sądy i jakies tam pierdoły ......
:ico_zly: :ico_zly:
Jakubowi namietnie rosną zeby wrrrrrrr :ico_zly: zły jest strasznie .........

i ja chyba tez juz ide lulu bo od 5 rano na nogach.....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

19 wrz 2007, 21:48

A ja tu jeszcze siedzę i wcinam ciasteczka, wygońcie mnie do tych garów, bo znowu do północy będę łazić, a jutro oczy na zapałki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości