Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 wrz 2007, 22:09

riterka pisze:a to zdjęcie ze spotkania na szczycie

Super fota :)
Dużo casłusów dla Jasieńka na zdrówko, ja lecę spać...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 wrz 2007, 22:25

oglądnęłam zdjęcia - superowe !!!! - tym bardziej żałuję, że się nie spotkałyśmy kiedy ja byłam nad morzem - tym bardziej ściskam Anię29 za to, że mogłyśmy sie poznać :-) nie mówię o Asi i Eli ;-)

dużo zdrowia chorowitym :ico_chory: , maluszkom ;-)

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

19 wrz 2007, 22:59

Heja kochane,

Asia- Wiki wygląda bosko :ico_brawa_01: normalnie bosko

Marita- jak tam pączuszku :-D

Felicity- gratuluję ciąży :ico_brawa_01:

JOluś- ja się podłączam z prośbami o jebitną pamięć

A fakt- w Siano było supr :-D :ico_brawa_01:

Kuba tymczasem zaczął łazić i się puszcza :ico_oczko: od jednego pokoju do drugiego, ma 6 kłaków, 1205 żywej wagi, 79 cm, a broi jak nie wiem co i demoluje mi mieszkanie, zabierając mi resztki sił i czasu. Przez ostatnie 4 tyg. pisałam pracę mgr dla kogoś, ale skończyłam :-D i teraz mam nadzieję, że wygospodaruję cosik więcej. Muszę tylko po tym 4-tyg nieobecności mieszkanie doprowadzić do porządku

Buziaki kochane i dobrej nocy

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

20 wrz 2007, 07:45

Dziendobelek jak to Asia mówi

Asiu- powtórzę za dziewczynami Wiki wyglada prześlicznie na zdjątku jak księżniczka, super, ze imprezka się udała, a Wikunia wybrała jakiś przedmiot ??

Pojawiły sie nasze zguby forumowe :ico_brawa_01: i proszę juz nie uciekać tylko zagladać łobuziarki :ico_haha_01:

Riterko- zdrówka dla Jasia, zazdroszcę Wam spotkanka, ja jeszcze z żadną z Was nie miałam okazji poznać sie w realu, żałuję

Co do lewatywy to też nie miałam a tego bałam się najbardziej i jakoś udało się bez :ico_oczko:

A Kornel dzisiaj od piątej nie spi tylko jęczy idą mu dolne dwójki, masakra

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

20 wrz 2007, 09:35

Hej

Ale się tu ciasno zrobiło.No super ze powrót nastąpił. Gosiu popłakałam się jak opisałas poród.Brakuje mi strasznie tych relacji z kafe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 wrz 2007, 10:12

hej ho :-D

my dziś wcześniej bo jakoś tak spać nie możemy :-/

AniuK - jak w pracy, te skąpe opisiki na gg nie wystarczą mi!!! ;-)

Margo - Ty też częściej proszę - Kubuś jest niezłej wagi :-D na zdjęcia słodko dzieciaki wyszły - Kubuś chyba najcięższy?? super, że tak ładnie się rozwija :-) co u Ciebie??

Olivka wciąż bez netu...

MK- nie odzywa się :-( często o niej myślę i o Misi...

Ela mogłaby wrócić - i wszystkie inne laski których nie wymieniłam bo zabrakłoby strony na forum... i Sosna proszę Cię skończ udawać, że jeszcze macie z mężem urlop :-P :-D
:-D :-D

ja tu jestem i czytam :-) proszę pisać i gadać ze mną - bo kto wie ile czasu będę miała od grudnia :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 wrz 2007, 10:44

Dzieńdobelek jak Mery pisała :ico_oczko:

Wpier duuużo zdrówka dla wszystkich chorowitków. I bolących dziąsełek
Cieszę się, że powoli się odliczamy, znowu :-D

Ja też zaglądam do Olivki na bloga co dzień, a Misia też nic nie pisze, próbowałam na gg, ale nic to nie dało, mam nadzieję, że czuje się lepiej.

Margo 12 kg hmmjest co nosić, ja jestem ciekawa jak moja, 28 sierpnia ważyła 11 kg :ico_olaboga:

Moje dziecko po emocjach wczorajszego dnia zasnęło przy wieczornej kaszce i w zasadzie poszło spać przed 22 (co nie często się zdarza) bez kąpieli, no cóż poza urodzinkami miała dzień dziecka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 wrz 2007, 10:50

Asiu - już po uff ;-) z jednej strony masz dobrze :-D ja zamówiłam zaproszenia na allegro - oczywiście tylko dzieciaki dostaną ;-)

możesz podać mi link do stronki Olivki?? dzięks ;-)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

20 wrz 2007, 10:51

Wczorak Krzys był z nim u lekarza bo jest cały w krostach.Uczulenie ale niewiadomo od czego bardzo cięzko dojsc do tego bo on je wszystko.


Specjalnie dla Ciebie Maritko----W pracy suuper.Wczoraj nas szefowa zszokowała bo przyniosła naszej zmianie reklamówkę cukierków za to ze uszyłysmy 600 kołder i poduszek i zamówienie całe poszło.(pierwszy raz jej się to zdazyło).,i ogólnie dałam nam luz bo sama powiedziała,ze jestesmy wymęzone po wysyłce.Dziewczyny super atmosfera tez.

Krzys znakomicie daje sobie rade z chłopakami.Troszkę alergia i jej córeczka zaczeły od pierwszego dnia kontrolowac kolezankę.jak tylko wyjezdzałam z podwórka zaraz wpadały na dół na kontrole i ona sie zle czuła i nie mogła dostosowac sobie Dominik ado siebie ale maja zakaz zchodzenia na dól jak mnie albo krzyska niema w domu.


Byłam dzisiaj w szkole bo niestety niebylismy wczoraj na zabraniu.Ogólnie to " Emil jest zdolny chłopiec i bede wymagac od niego i paru jeszcze uczni więcej niz od reszty"-cytat jego pani.


Chociaz niemogę sobie ułozyc charmonogramu dnia jeszcze to cieszę się ze wróciłam.jest super mimo,ze kamery nagrywaja 24 na dobe.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 wrz 2007, 10:51


Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość