Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 wrz 2007, 17:33

Ja też uważam , że takie fotki wykonane u fotografa są fajną pamiątką. Nam pieniążków nie było szkoda :-D

A oto efekty dzisiejszej sesji (kurczę nie umiałam odwrócić fotek)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

20 wrz 2007, 17:33

Gosia A pisze:jestem ...... zmeczona okrutnie .....po zakupach ....
magda 26- Hubert wazy ok. 9 kilo ( bo na domowej ) i ma ok. 76-77 cm - sama mierzyłam - ubranka na 80


:ico_szoking: :ico_szoking: nie no, z tym rozmiarem to nie moge uwierzyć, a ja myślałam że Kinga jest spora... :ico_oczko: no ale tata duży więc szybko idzie w jego ślady :ico_brawa_01:

A my mieliśmy dzisiaj mega długi spacer, raptem 15 minut :ico_oczko: Dałam małej butlę przed wyjściem ale na dworze tak się rozkrzyczała że musiałam pędem wracać, dorobiłam jej 120 ml i wszystko zjadła - teraz śpi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

20 wrz 2007, 17:44

Gosia A, no no no :-D Głodzillus.......

moja waży ok 8kg :-D ale jakoś jej starcza cyc co 2-3 godz w dzień i raz nad ranem 4-5 i potem to już koło 8-9, ostatnie karmienie koło 20....

wiecie co a Wasze dzieciaczki to już widzę, że się turlają nieźle... moja nieeeee - w ogóle nie ma takiego pomysłu żeby sie na bok przewracać czy na plecach czy na brzuszku... :(
za to trzyma dobrze zabawki, przekłada z ręki do ręki i swoimi rączkami się bawi - najchętniej to zjada :-D ale też trzyma jedną w drugiej :-D
na brzuszku już dość długo wytrzymuje z uniesinym tłowiem :-D tylko jak się zmęczy to pada na twarz dosłownie :ico_oczko:
gada jak najęta i śmieje się do wszystkich ale oczywiście najbardziej do mnie i R - a najfajniej rechocze na głos :ico_brawa_01:
no i zabiera się do siadania - podciąga się chętnie :-D
tylko mogłaby się zacząć turlać hihihih

jak Wy wyrabiacie codziennie tu być i domem i dzieckiem się zajmować??????????????????????????????????????????????????? już nie mówię że na inne wątki wchodzić.......................
ja wymiękam i aż mi smutno na myśl że niedługo to chyba zupełnie odpadnę - jak do pracy wrócę... a niedługo minie rok jak tu zaczęłam zaglądać :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

20 wrz 2007, 18:06

WITAM....
NARESZCIE MAM SPRAWNY KOMPUTER :-) I MOGLAM DO WAS ZAJRZEC....
KOMP NAPRAWINY JUZ WIRUSA NIE MA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ALE MAM ZALEGLOSCI:((
JUZ PRAWIE WSZYSTKIE NADROBILAM ALE JESZCZE TROSZKE MI ZOSTALO....

WPADLAM TYLKO WAS POZDROWIC,I ZOBACZYC CO TAM SLYCHAC....A TERAZ SPADAM,BO MOJ SERIAL IDZIE I MALY JESC WOLA :-) :-)
WIEC POZDRAWIAM GORACO....
I MYKAM...PAPA

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 wrz 2007, 18:16

mama_Dominika, - hyhyhy to twoja jak Hubi ..głodzilla :-D
Anza - no .ja sie przyznam ..ja nie prasuje, nie sprzatam w domu ...tylko tak pobieżnie .a reszta to przychodzi do nas pani .. młody spi tyle co kot napłakał 4 razy po 30 min ..więc bym padła ..a tak mam troche czasu na prace - pomagam męzowi w firmie - siedze na komputerze i lepie mu rózne projekty i pisze ksiązke w między czasie ...ale i tam mam czas zeby wpasc :-D
aaaa w poniedziałek ide na rozmowe ... no zobaczymy co powiedza ..i co ja w koncu zrobie ...hmmm
i jutro ide do lekarza ...w koncu... bo mialam isc i isc... :ico_wstydzioch: czasu było brak ..ale dzis ..to juz mi sie w głowie tak okrutnie kręci ... i stawy kolanowe bola jak cholera .... chyba moja anemia jest juz mega.... czas sie wziac za siebie ..az dzis młodego nie moglam wniesc na 4 pietro ...my zaraz do kapania wiec do wieczora

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 wrz 2007, 18:30

A ja z kolei mieszkam z teściową więc nie gotuję , sprzątam tylko pobieżnie ha ha

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 wrz 2007, 19:03

Gosiu pytalam poniewaz moj Marcinek na dzien 4 wrzesnia wazyl 7120 g i dlugi 74 cm no i jest 4 tyg roznicy i wcale nie jest gruby :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 wrz 2007, 19:29

magda26, - 4 tyg temu Hubcio wazył 7800 ....więc wszystko przed tobą :-D
mu jutro z Hubciem tez do lekarza - te oczko mi sie jego nie podoba i ma leki katar ..w zatokach mu siedzi a za ydzień szczepiene ..i nie chce zeby by chory ..to go jutro moze zwaze ??? :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 wrz 2007, 19:46

Gosia co tu mowic rosna nam wspaniali mezczyzni :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 wrz 2007, 19:48

glizdunia ja wrzuciłam do pralki razem z ciuszkami jej zabawiki wiec nie ma problemu z pralką nic sie nie stanie

jesli chodzi o kaszki zborra to przez smoczek3 to jej nie przelezą
musisz kupic trój przeplywowy
on ma taki prostokątny otwór i zalezy jak ustawisz na 1 2 lub 3 to wtedy ten otwór otwiera sie w inny sposób i wiecej leci

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości