Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 wrz 2007, 08:48

dziś dotarłam na TT dość wczesnie bo Emilka obódziła się przed 7 i do tej pory nie spi, macha łapkami i nóżkami i kłóci się z misiami na karuzelce. no i właśnnie czkawiki dostała.

Męzulo na rybki pojechał, a niech się chłopina odstresuje i odpocznie jak wróci to się małą zajmie bo ja mam ochotę na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuugąą gorącą kąpiel :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

uwielbiam robić Emilce zdjęcia w samochodzie jak jedziemy a ona smacznie śpi

Obrazek

robiłam to zdjęcie telefonem dlatego ciut niewyraźne
Obrazek

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

20 wrz 2007, 10:40

Ech dziewczyny ja mam totalną załamke. Wczoraj to juz prawie ryczałam :ico_placzek: Jestem po prostu wykończona, bo to moje dziecko daje mi równo popalić! I jak ja się mam uczyć??? Zobaczymy jak ta moja promotorka mnie potraktuje, bo szczerze powiedziawszy to jak byłam w ciąży to zdawało mi sie że się mnie strasznie czepia. Nie wiem może przewrażliwiona jestem. Boże to juz za tydzień. o mamusiu!!!!
A moje dziecie niespodziewanie pomarudziło troche w łóżeczku i widze że śpi ciekawe na jak długo :ico_noniewiem:
A CO DO SPOTKANIA TO JESTEM NA TAK!!!!!! Może się spotkamy np na lotnisku albo na błoniach??? A gdzie wy wogóle mieszkacie - ja na Karpackim
Małgorzatka dziś 20 jak tam testowanie?????
No dobra ide molestować książki :ico_zly:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 wrz 2007, 10:50

czesc dziwczyny :-D

Olciiaa ty na Karpackim mieszkasz??????????????? Ja tez :ico_brawa_01:

I jestem jak najbardziej za spotkaniem ale to chyba z wami w pozniejszym terminie bo zanim ja urodze to ho ho tyle czasu pewnie jeszcze minie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 wrz 2007, 10:50

Olciu to co się dzieje??????????? taka marudna czy coś jej dokucza???????????

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

20 wrz 2007, 13:26

O to fajnie Paulina !!!! jak już urodzisz to może sie wybierzemy na spacerek??
Asiula ja juz sama nie wiem co jej jest. Ona po prostu całymi dniami nie śpi jest strasznie śpiąca mega marudzi ale nie moze zasnąć, a jak juz sie jej uda to zaraz sie budzi, no i właśnie zaczyna stękac, eh ide na spacer......

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

20 wrz 2007, 13:37

Cześć dziewczyny,

Olciiaa powodzenia na obronie pracy. Trzymam mocno kciuki.
Mnie to też czeka, ale jeszcze sporo wody upłynie, na razie kończę pisać pracę :) Mam nadzieję, że uda mi się jakoś pozytywnie to zakończyć, trzeba być dobrej myśli.

Co do spotkania to chyba się nie załapię już?:) Bo ja dopiero mam termin na koniec października, wiec zanim moja dzidzia się będzie nadawała na spacerki to będzie zima :(

Paulina trzymam kciuki za Twój poród, żeby poszło szybciutko i sprawnie. Mam nadzieję, że jak już dojdziesz do siebie to opiszesz jak było w Eskulapie, zawsze przyda się jeszcze jakieś dodatkowe info, w końcu też mnie tam czeka poród:)

Małgorzatka jak tam test ciążowy? Wiadomo już coś?

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

20 wrz 2007, 16:12

właśnie małgorzatka jak tam twoj test??
dzisiaj byłam z wiekim u lekarki i ma w porzadku morfologie i mocz, wiec trochę odetchnęłam.

a powiedzcie mi, czy wasze dzieci po karmieniu po dłuzszym czasie tez ulewaja takim serkiem (grudkami)???? bo moj synek moze nie wymiotuje a ulewa, bo kiepsko mu sie odbija, a nawet jak sobie beknie to i tak mu sie uleje.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 wrz 2007, 16:24

Olcia a Twoja córeczka z reguły marudzi jak jest w łóżeczku czy gdzie indziej też ??
Pytam bo może pod łóżeczkiem albo Waszym łóżkiem lecą żyły wodne a dzieci są podobno na to bardzo wrażliwe. Sprawdź sobie czy nie macie żył wodnych w miejscu gdzie malutka przebywa najczęściej i wtedy spróbuj jej zmienić miejsce, np jeżeli jest to łóżeczko to je po prostu przestaw :ico_oczko:
A co do mieszkania to mieszkamy w sumie wszystkie blisko siebie. Ja mieszkam niedaleko Polmosu :-D
Małgorzatka właśnie jak test ?? Wiadomo już coś ??
zania moja Emilka nie ulewała prawie wogóle. Z resztą ja ją bardzo rzadko do odbicia brałam bo na początku to ona praktycznie przy każdym cycu zasypiała więc nie odbijałam jej bo nie chciałam jej budzić :ico_oczko: a jak już się jej ulało to tylko wtedy jak bekła i to tak porządnie :-)

[ Dodano: 2007-09-20, 17:31 ]
A my dzisiaj walczymy z gorączką :ico_placzek: Emi była wczoraj na szczepieniu i po nim dostała gorączki. Biedna strasznie się męczy. Mam tylko nadzieję że jej to szybciutko przejdzie i nie będzie się już tak męczyć :ico_placzek:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 wrz 2007, 22:13

hej hej ...

TEST Okresu nie mam dalej ale, że już jest 6 dni po terminie kiedy miała być strzeliłam dziś sobie kolejny test i wyszedł negatywny czyli I kreseczka więc chyba ciąża odpada bo chyba już by coś było widać na teście ... A tamten test to jakiś śmieszny był, bo wcześniej - w dniu miesiączki- miałam jedna słabą kreseczkę i drugą wyraźną a teraz jedną więc sugeruje sie tą dzisiejsza bo po 6 dniach go robiłam0 jest wiarygodny, prawda?

Aga26 Zdrówka życzę ...! Nie chorujcie, proszę ...Uśmiech na zdrowie :-D

zania Mój mały tak ulewa do tej pory...Wczoraj to ulewał na okrągło...chyba się przejadł!

Asiula Śliczne zdjątka... masz dusze artystyczną ...ładnie kadrujesz!

Paulina E tam, będziemy czatować wspólnie pod porodówką i jak urodzisz to :ico_zdrowko: będziemy świętować i opijać ... a potem prostu do :564: i już ...

mayyann Tak całkiem poważnie mówiąc, to w zimie to można wychodzić już z tygodniowym malcem...byle tylko temperatura nie spadała poniżej 0...

Ja jutro jadę do Bielska do szkoły ..nie chce mi się, ale co zrobić ...

Olcia Dzieciaczki tam mają i cię dobrze rozumiem, tu się trzeba mobilizować, uczyć, przygotowywać a tu mały krzykacz broi ..Cóż, tak to już jest ... Też tak miałam i w nerwice popadałam... ale jakoś przezwyciężyłam ...Dasz rade 3 mam kciuki!

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

21 wrz 2007, 08:38

Czesc dziewczynki, widze, ze ciężarówek juz coraz mniej :ico_haha_01: same mamusie zostaja :-D Mam pytanko, mozecie napisac mi jakie formalnosci trzeba zalatwic po urodzeniu dzidziusia?? Prossze o pomoc :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość