julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

21 wrz 2007, 08:52

kochane DZIEKUJE SERDECZNIE ZA ZYCZENIA :-D :-D :-D
ja dalej czuje sie na 18 wiec jest ok :ico_oczko:

marta slcznie wygladacie a dzieciaczki juz takie duze :ico_olaboga:

a ja mialam wczoraj dzien zwariowany jak nie wiem- napisze wszystko potem bo maly sie domaga spac :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

21 wrz 2007, 10:40

Madziorka sliczne fotki w podpisie,Leos ma super usmieszek :-) :ico_brawa_01: a kroliczek to czyj? :ico_haha_01:
niestety nie widze co zakupilas,bo wyswietla mi sie strona z ebay..ale nie to co trzeba...wrrr
A u nas w Wilkinsonie bardzo malo ciuszkow,same jakies dziwne.Wiecej chemii a tylko pare ciuszkow rzucone,skarpetki i takie tam i dla malych dzieciaczkow.. :ico_placzek:
Marta nie mysl,ze damy Ci spokoj z fotkami... :ico_nienie: :-D
Sandrusia ja mysle,ze mozesz sprzedac te ciuszki,bo wiele z nich pewnie jest w bardzo dobrym stanie..ja mam podobnie,cala masa,juz nie mam gdzie tego upychac,troche dalam na charity,co juz byly bardziej zuzyte,a czesc zawiozlam mojej bratowej bo bedzie rodzic za miesiac..nie wiedza co beda mieli,z jednej strony moglaby byc dziewczynka,bo bym sie tego wszystkiego pozbyla i mialabym wolne szafy,ale oni maja juz dziewczynke i pewnie licza na chlopca tym razem..hihi
Gosia jak tam Tomus?

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2007, 10:50

ilonakk9, jak juz pisalam ja chetnie przyjme szafe Vine dla siebie hi hi
a u mnie faktycznie czesc rzeczy to Kubus nawet nie zalozyl bo ja na 3,5 kg kupowalam a on sie 4100 urodzil tak to jest nie doswiadczona mama myslala ze jej dziecko bedzie zawsze malenkie :-D :ico_puknij: dobra ja zmykam bo porzadki musze robic wrrrrrrrr

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

21 wrz 2007, 10:56

Sandrusia bo kto by pomyslal,ze taka szczuplutka kobietka jak Ty urodzi takie wielkiego dzidziusia :-D sprobuj sprzedac te ciuszki,bo szkoda jak tyle nowych...
a w body lubisz chodzic to Ci wysle pare sztuk na zime :-D :ico_smiechbig:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2007, 11:29

ilonakk9, bardzo chetnie i pajacyki oraz spioszki poprosze :-D :ico_smiechbig:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 wrz 2007, 11:40

Hej dziewczyny
nareszcie was doczytalam, a bylo co czytac. Pewnie i tak zapomne i nie odpisze wszystkim.
Najpierw napisze co u nas. Bylo zle bo przez 3 dni prawie 40 stopni goraczki ale wczoraj jak ręką odjął. Nie ma biegnuki wymiotów za to jest wielki apetyt i rozrabianie na maksa. Kaszle jeszcze ale mam nadzieje ze sie nic z tego nie rozwinie.

Marta super zdjecia. Zwlaszcza te w stroju do paszportu. A co do baby durnej to mi brak slow. Co do wyprozniania niestety to ze nasze dzieci tak sie mecza to nie jest normalne. Poradzilabym Ci pojsc do lekarza ale napewno nie w uk.

Fela brawo :ico_brawa_01: dla Konrada za nocnik i za to ze taki byl dzielny na szczepieniu. Nie martw sie bardzo o tą gulkę to na pewno nic powaznego. Ale napisz jak wrocisz od lekarza.

Kasia79 cos sie ostatnio obijasz z tymi zdjeciami. Zamiast grac w 3-5-8 bys porobila troche zdjec i na tt wkleila.

Jasnie Pani wal tą znajomą. I idz na jakis kurs. Moze cos sie znajdzie. Ja tak jak Marta i Kasia zbytnich umiejetnosci nie mam. Nawet do golenia mojego P zaganiam. A zdjecia bardzo fajne. Ale nie powiem do kogo Luska podobna bo ciezko mi stwierdzic :ico_wstydzioch:

Emilka przykro mi z powodu tych zlodziei. Mam nadzieje ze w duze koszta was nie zapedza. I Brawo dla Nathanka za pierwsze słowka

Lucy to masz ten apetycik. Nic dziwnego ze sie znajomi zdziwili ze tyle potrafisz zjesc bo na taką chudziutką wygladasz. A co do kolezanki z jednej strony bym byla zazdrosna (wiesz ze ja nalezy do gatunku zazdrosnikow pospolitych) ale z drugiej nic dziwnego ze sie chciala odwdzieczyc jak ją wozi do pracy.

Sandrusia
no ubranek to masz mnostwo :ico_szoking: Szkoda ze juz za male. Na Twoim miejscu sprzeadalabym na allegro. Bo z nowym dzidziusiem bedziesz chciala nowe ubranka kupowac. A wozek super. Drogi byl?

Julie spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kasik a ja cie nie poznalam na tym zdjeciu w podpisie. Zastanawialam sie czy to ty ale stwierdzilam ze fryzura nie ta, wiec pewnie to jakas twoja siostra. Strasznie szkoda mi Viki ze tak cierpi przez glupote lekarza. A zdjecie na ktorym rozmawia z tatusiem super. A ktora to rocznica slubu sie zbliza?

Beata co do imion. To tak ciezko mi powiedziec. Dla dziewczynek mialam ( a i tak P sie uparl ze po jego babci chce by Otylia byla) a dla chlopca ciezej. Oskar mi sie podoba :-D Wiec wierze ze i dla drugiego znajdziecie jakies fajne.

Madziorka fajnie z tą jogą. Ty to w ogole szalona jestes i raczej na kung fu powinnas sie zapisac z Leosiem. :-D Bardzo ladnie wyszlas na tym zdjeciu z krolikiem.

Ilonka a co taka zaraza u was panuje? Duzo zdrowka dla calej rodziny A Vinee po prostu pieknie wyszla na tych zdjeciach. Juz nie wspominam o jej ubrankach. A ta marynarka co jest na zdjeciu w podpisie sama bym miala ochote na nią :-D


ilonakk9 pisze: w body lubisz chodzic to Ci wysle pare sztuk na zime

Sandrusia to baletnica wiec body to idealny stroj dla niej :-D

[ Dodano: 2007-09-21 ]
znowu mi wyszedl mega post :ico_olaboga:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2007, 12:08

gosia888, witaj :-D co do wozka to nie byl drogi dalam za nigo 90 f a w argosie taki sam 119 :ico_szoking: dobrze ze pojedzielam i znalazlam taniej :ico_brawa_01: bo Kasia skarpeta pewnie by mi nie darowala :-D :ico_oczko:
cisze sie ze Tomus lepiej duzo zdrowka dla niego moje malenstwo dalej zasmarkane chodzi :ico_placzek: ale nie goraczkuje wychodza mu tez zabki u gory a gdy na dole mu wychodzily to tez byl przeziebiony myslicie ze to moze miec jakis zwiazek z zabkami ? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 wrz 2007, 12:36

[center][size=150]Obrazek


Kochana Sandrusiu
W dniu urodzin Twoich
ślę ciepłe życzenia,
niech co w życiu dobre,
nigdy się nie zmienia.
Tryskaj zdrowiem, żyj z humorem,
przez dzień cały i wieczorem,
oko zawsze niech pociesza,
pełne konto oraz kiesa :-D

Wszystkiego NAJ...
pociechy z Kubusia
i samych wspanialych dni z mężczyzną twego życia...
[/size][/center]

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

21 wrz 2007, 12:54

Hey babeczki!!!
[size=150]Sandrusia WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO W DNIU TWOICH URODZINEK,DUZO USMIECHU,ZDROWKA,RADOSCI, SZALONYCH POMYSLOW I NIEUSTAJACEJ MILOSCI,SPELNIENIA NAWET NAJSKRYTSZYCH MARZEN I ZDANIA KURSU FRYZJERSKIEGO NA CELUJACY PLUS!!!![/size] :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
No to ja stawiam rundke :ico_zdrowko:
Gosia ciesze sie,ze juz ze zdrowkiem Tomusia lepiej i ze energia do psocenia wrocila i apetyt mu dopisuje,to najlepszy znak!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 wrz 2007, 12:57

Sandrusia dowiedziałam się że urodzinki dziś Twoje. Szybko na dwór poleciałam i zebrałam świeże tulipaniki dla Ciebie. Wszystkiego najlepszego!!!!

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-21 ]
Tomkowi nie da sie zmierzyc w ogole temperatury. Mama kupila kiedys termometr douszny ale on dzialal raz tak raz tak do nonono był kosztowal 120zł. Stwierdzilam ze kupie brauna taki drogi ze napewno bedzie dobrze dzialal. Ale pozyczylam od kolezanki i tak samo roznie mierzyl. A mowila ze taki cudowny ze kosztowa 60 euro. Chyba ja nie potrafie mierzyc. A do tego Tomek dostawal spazmow jak mu wkladalam do ucha. Teraz chce kupic do czoła. Ale znowu nie chce jakiegos barachla kupic. Slyszalyscie o jakims dobrym lub polecanym?

ilonakk9 pisze:Gosia ciesze sie,ze juz ze zdrowkiem Tomusia lepiej i ze energia do psocenia wrocila i apetyt mu dopisuje,to najlepszy znak!!!

no tez sie ciesze. Nie ma nic gorszego niz chorujace dziecko.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość