Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

16 mar 2007, 21:55

Trochę się boję że coś wypadnie chociażby podwyższony cukier, czy wysokie ciśnienie jak siostra i będę musiała iść do szpitala a nie będe miała w czym :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 mar 2007, 23:46

hej ja tak na szybko,.. niedawno wrocilam i wpalaszowala pyszne nalesniczki dziela adasia.... moj kochany,, hihi

Lucy na 100% jest bezplatny urlop nie wiem jak to sie fachowo nazywa... bo mowily mi laski w pracy... ok 6 miechow... chyba, ze teraz po tych zmianach wydluzyli... tylko ja nie wiem czy ja sie zalapie... tak bym chciala... a ze moge wrocic do pracy to wiem.... ale mam nadzieje, ze moze nie od razu po macierzynskim hihi
gratuluje wam zakupkow dziewczyny.... tak trzymac... my postanowlismy ze na studniowke idziemy kupic cos dla maluszka... po raz pierwszy.. a to juz za 5 dni!!!! hurrrraaa hihi
dobrej nocki kochane papa

[ Dodano: 2007-03-16 ]
Alinka witaj z powrotem.... hihi i milej lektury zycze
papapapa

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

17 mar 2007, 08:15

hej Ciężaróweczki
dopiero jest 6:53 a ja już nie mogę spać :ico_placzek:
wczoraj mnie nie było bo mam gościa w domku - przyjechała moja siostra z Bielska i wiecie co? Nic Jej się w Warszawie nie poboba :-D oprócz metra, hihi
Wczoraj próbowałam się zalogować ale nie mogłam :ico_noniewiem:
Dziś jedziemy kupić wanienkę - tylko jeszcze nie wiem gdzie będziemy ja trzymać, może macie jakieś pomysły????
buziaczki dla wszyskich
p.s Acia, Alinka, Kamilka mam nadzieję, żę uda Wam się częściej do nas zaglądać :509:
a teraz idę robić :ico_duzepranko: mam nadzieję, że nikogo nie obudzę :-D

[ Dodano: 2007-03-17 ]
Właśnie zauważyłam, że zosało mi jeszcze 11 tygodni :ico_brawa_01: :523: :528: :525: :526: :527:

[ Dodano: 2007-03-17 ]
pranie zrobione a tutaj nadal nikogo nie ma.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

17 mar 2007, 10:31

Witajcie słoneczka,
u nas od rana pochmurno a już była taka śliczna wiosna!
Leatko nie matrw się na zapas, wiadomo że lepiej być przygotowaną , ale na pakowanie walizek do szpitala mamy jeszcze czas.
Anitko ja też ciągle mam kłopoty ze spaniem, budzę się często w nocy i liczę baranki.
Do końca zostało nam już niewiele, nawet zaczynam się bać porodu bo moja gin mówiła mi że drugie dziecko szybciej się rodzi.Zastanawiam się jak to będzie jak borys cały tydzień w trasie a ja w domu z miłoszkiem sama, chyba pod koniec pomieszkam z mamcią......

Udanego weekendu kochaniutkie :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 mar 2007, 10:48

hej dziewczynki
My wstalismy sniadanko w łózeczku :-D zaraz mój bedzie :ico_odkurzanie: i mył podłoge hehe :ico_haha_01: ja juz wykapana wyszykowana lecimy zaraz na zakupki a potem zajrze do was moje kochane :ico_buziaczki_big: synek od rana szaleje na sniadanko zjadłam twarozek z szczypiorkiem i pomidorkiem moze od tego :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 mar 2007, 11:03

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

To forum jest beznadziejne. Już dwa razy npisałam posta i mi skasowało przy wysyłaniu. mam dość.
Napiszę już tylko, że u Tomeczka wszystko ok. Mam zdjęcie jak się uśmiecha hehe...

A tak wygląda moj brzuchol:

Obrazek

Muszę ochłonąć bo się wkurzyłam. napisze więcej później.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

17 mar 2007, 11:07

Kamila brzucholek superaśny, mnie tez troszkę złości to nowe forum , ale jak bym miała wybierać to forum i wy albo jakieś inne to jasne ,że wolę was.Ja już nie mam klopotów z logowaniem , bo zaznaczyłam opcję logowania automatycznie.
Madzia udanych zakupów.To jest zawsze fajny widok jak facet myje podłogę nie??

Ja też zabieram się za porządki. do zobaczenia póżniej

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 mar 2007, 11:10

Co się dzieje z tym forum. Mnie też wywala dziś bez przerwy. Mam się logować za kazdym razem jak coś pisę masakra.

Wątroba mnie boli i nie mogę siedzieć. Dzień w dzień.

U lakarza dbrze. Mam dobre wyniki, serduszko dzidzi bije, a maluch ułożony jest jak trzeba. Ale jednak myslałam że inaczej jest ułożony, jeszcze się trochę kręci.
Wczoraj nie robiliśmy pomiarów, bo ostatnio były, tylko szybko sprawdziliśmy czy wszystko gra. Pan doktor zrobił nam zdjęcie jak Tomuś się uśmiecha :))))
Chyba jakis model będzie, skoro już teraz do zdjęć pozuje hehe...

Ja dziś mam wolne, ale musiałam wcześnie wstac bo fachowiec przyszedł. Ale niech robi, to szybciej skończy.

[ Dodano: 2007-03-17 ]
Acia ja też mam zaznaczone automatyczne logowanie. No i właśnie to mnie wkurza, bo mimo tego wyskakuje mi, ze muszę się logować. No bezsens jakiś. A nawet jak się zalogowałam raz, to po napisaniu posta i wysyłaniu wyskoczyło mi, że mam się zalogować i post przepadł. No bałagan jakiś tu jest straszny.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 mar 2007, 12:29

Kamilko piękny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mnie też dobija to że ciągle się wylogowuje, a jak zaznaczam automatyczne logowanie, to nie działa, moze to się w końcu zmieni.
Dziś pogoda paskudna, a jak zobaczyłam wczoraj w pogodzie że ma padać śnieg to się załamałam, we wtorek mam egzamin z pj. i wolałabym żeby słoneczko świeciło

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

17 mar 2007, 13:03

Kamilko piękny, zgrabniutki brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczynki mam pytanko: jak długą kupujecie wanienkę na 100 cm czy te mniejsze na 84 cm? bo ja już sama nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-17 ]
aha, jeszcze jedna sprawa.... kupujecie wkład do wanienki? taki plastikowe dla maluszków???? :ico_noniewiem: :-)

[ Dodano: 2007-03-17 ]
i ciągle mnie dziś wywala :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość