fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 wrz 2007, 20:59

julie ,sandrusia dla was zyczonka urodzinowe....szczescia zdrowia ,pomyslnosci :ico_oczko: spelnienia najskrytszych marzen....

fotki wszystkie fajne :ico_brawa_01:

martuchasuper ze u was wszystko powoli sie normuje...buziaczki dla frania ,dzielny chlopczyk.fajowe zdjecia,slicznie wygladacie.

gosia fajnie ze tomus juz wyzdrowial :ico_brawa_01: a co do pzmpersow to u nas juz pozegnane na dobre :-D nawet te z nocy sa suche :ico_haha_01: i juz od trzech dni nie posikal w majtki :-D

ilonka wyniki konrada z krwi sa dobre,i ona chyba sama nie wie do konca co kondziowi dolega bo nic mi konkretnego nie powiedziala...mowi ze wszysto wyglada wporzadku...przepisala antybiotyk i w srode na kontrol,i ponoc ta gulka ma zniknac po antybiotyku bo to chyba wezel chlonny powiekszony.
a konrad daje mi popalic ostatnio,nic nie moge zrobic nawet obiadu ugotowac, bo jak tylko rusze sie z kanapy to on zaraz za mna i ciagnie mnie i placze ze .... no wlasnie nie wiem czemu placze chce sie z nim bawic to tez cos mu nie pasuje :ico_noniewiem: dzisiaj to ledwo dotrwalam do powrotu pawla a potem wsiadlam w samochod i do asdy na zakupki sama pojechalam zeby odpoczac na chwile od konrada jeczenia i jak wrocilam to taka steskniona :-D a nie bylo mnie tylko 2 godz :ico_oczko: :ico_haha_01: mam nadzieje ze mu to minie jak wyzdrowieje....

kasik dziewczyny mysla ze to ty jestes na tym zdjeciu w podpisie a mi sie wydaje ze to twoj brat????kto ma racje.....

delfina lae maycia wyrosla :ico_brawa_01:

madziorka niestety nie moglam podziwiac twoich zakupkow...jakis blad na stronie ebay....wklej jeszcze raz ten szlafroczek chociaz,bo tez bym chiala dla konrada cos takiego kupic na basen...myslalam o takim ponczo z recznika z kapturkiem....

wiecej nie pamietam,bo tyle naklikalyscie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 wrz 2007, 22:04

jestem dzisiaj totalnie padnięta i ide zaraz spać ale na jedno musze zareagowac

fela pisze:kasik dziewczyny mysla ze to ty jestes na tym zdjeciu w podpisie a mi sie wydaje ze to twoj brat????kto ma racje.....


to aż tak fatalnie i męsko wyglądam??????????? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 wrz 2007, 22:08

kasik a to ty???? no cos ty nie mesko...jaby to byl twoj brat to powiedzialabym ze ma kobieca urode.....i tak na poczatku zareagowalam ale potem sobie pomyslalam ze to moze twoj brat tak mocno do ciebie podobny....
to jednak zmienilas fryzurke...pokaz sie bardziej.....

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 wrz 2007, 22:24

to moje jedyne zdjęcie w tej fryzurze, więcej nie posiadam bo jestem z niej TOTALNIE NIEZADOWOLONA :ico_zly: tłumaczyłam 15 minut fryzjerce co chce a ona mnie scieła "na chłopaka" kretynka :ico_puknij: teraz musze poczekać az odrosna i zgłosic się na obcinanie włosków do Sandrusi :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 wrz 2007, 22:31

kasik oj chyba nie jest tak zle,przyzwyczaisz sie...
koniecznie wklej fotke i my tu ocenimy czy kiepsko wygladasz czy nie???

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 wrz 2007, 22:37

Kasik nie wyglądasz źle :ico_pocieszyciel:
dziekuje dziewczyny w imieniu Frania :ico_brawa_01:
a ja mam jedna pierś o wiele wiekszą bo mam w niwj wiecej pokarmu i to tak śmiesznie wygląda, a musze Wam powiedziec ze mój Franio zrobił sie cwany, bo teraz przed zaśnięciem marudzi mi tak bardzo przed zaśnięciem, ze nie mogę go uspokoić :ico_olaboga: więc musze sie do niego tak mocno przytulić zeby czuł mój policzek i oddech to wtedy sie uspokaja i zasypia, i mi wtedy tak miło na sercu sie robi ze przy mnie sie tak uspokoi i przytula a mój Jacol zazdrosny bo mówi ze do niego sie tak misiek nie przytuli i nie uspokoi hihihihihihii mój mały leluś :ico_brawa_01: no to tłumacze Jackowi ze to taki mamusi synek i dlatego tak jest :ico_brawa_01:
Fela ja myśle ze to przez ten węzeł chłonny Kondzio taki przytulanek do Ciebie sie robi bo tez go musi troche boleć, ja widze po sobie ze jak mi sie powiekszy węzeł to tez mnie boli i tylko " ciepło" mi pomaga, a Kondzio widocznie przy Tobie takie ciepło czuje :ico_brawa_01:
Delfina ale córunia Ci rośnie fiu fiu :ico_brawa_01: laska jak nie wiem co :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-21, 22:39 ]
Madziora brawa dla Leosia ze taki grzezczny był :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba powoli sie przyzwyczaja, ze mamusia wiekszość czasu na zakupach spędza :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: hihihhihihihihi

[ Dodano: 2007-09-21, 22:42 ]
Kasik ja Ci powiem ze jak miałam długie włosy i kiedys sie uparłam na krótkie to jak wróciłam od fryzjera to ryczałam :ico_placzek: bo mi sie wydawało ze wyglądam jak pół d... za krzakiem, ale jak sie przyzwyczaiłam to było git, a teraz nie moge zapuścić na długie bo sie nie czuje i tylko Krótka fryzura mnie zadowala :ico_olaboga: a moze to z wygody???? bo wklepie żel, albo gumę do włosów i lecę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-21, 23:15 ]
Franio w kąpieli
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-21, 23:22 ]
Lucy nie wiem dlaczego, ale jak mój Jacol patrzy na Oliviera to mówi ze on podobny do naszego Frania hihihihiihihihiihihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czyżby Jacek był gdzies tam w Twoich terenach????? :ico_oczko: i Cię odwiedził ???? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 wrz 2007, 00:14

hej dziewczyny
ja tylko daje znaka ze zyje i zaraz spadam
spac mi sie chce
jakas sie zmeczona czuje hihi
a w sumie duzo nie lazilam,.. tyle zo zwykle.. wybralam sie na zakupy dopiero po 17 ... bylam w argosie po sandwicha bo sie chlopakom zachcialo hihi potem do bootsa wstapilam i kupilam leosiowi dwie czapeczki. jedna na zime druga na przyszly rok wiosna albo jesien hihi
tam teraz przeceny.. kupujesz jedno a drugie polowa ceny hihi

no i potem dotarlam do mamas and papas i kupilam wreszcie ten kombinezon upatrzony,strasznie jest fajny...
ale .. mam teraz dylemat ..kupilam rozm 6-9 mies czyli 74 cm. leos 6 miechow konczy w styczniu. no wiec powinien byc duzo za duzy, bo on raczej w normie jest hihi
i dzis mu go zalozylam i wcale nie byl az tak bardzo duzy
no brakuje troche do nozek i raczek
ale w tulwiu prawie na styk :ico_szoking:
ja sie nie znam za bardzzo i nie wiem.. co mam kupic 9-12??? przeciez to chore jakies...
i do tego jest super czapa ale rozm nie bylo
moze w poniedz przywioza hihi

fela nie zdarzylam powiadomic dziewczyny przed wyjsciem ale dobrze ze sie odezwalas..
kondzio moze teraz bardziej cie potrzebuje bo jest chory oslabiony. a wtedy wiadomo oprocz lekow najlepiej pomaga mamusia..

kasik ja bawet nie podejrzewalam , ze to nie ty na fotce hihi ale nowa fryzurke zauwazylam i nie jest tak zle jak piszesz hihi

delfinka majcia sliczznie wyrosla.. foteczki jak zawsze piekne

marrta franus po kapieli swietny.. nasz kochany maly pudzianek.. wielkie ma oczka.. sliczne

a leon jeszzce nie spi.. slysze jak sie wierci
oj juz glosniej hii
poszlam przytulilam sie na chwilke do niego i od razy zasnal
moj maly pieszczoszek hihi

a wiecie co?? dzis znowu zrobil wczorajszy numer.. na zakupach nie wolal jesc
spal wiecej niz wczora..
ale zjadl znow po 5 godzinach
jak wrocilismy to od razu kapiel i o 21 zjadl...
moze to zle?
moze za malo przybierze?
mzoe to moja wina? bo zamiast wloczyc dziecko po sklepach to powinnam go nakarmic??
ale skoro nie plakal...ani nie marudzil... :ico_noniewiem:

uciekac pod prysznic i spac
obiecalam sobie ze jutro wstane jak czlowiek i nie rozzpoczne dnia od odpalenia kompa hihi
tylko wezme sie za cos pozytecznego hihi
obiadu gotowac nie musze bo chlopaki juz ustatlili ze jutro cos gotowego zjemy na miescie
aa oni jutro do pracy,..bleee kolejna sobota
ale prawdopodobnie adas bedzie mial wolne w poniedzialek
oj jak sie ciesze...
aha i wiecie ze ,a byc ladny sloneczny weekend?? super

a jutro znow tesc wpada hihi
na weekend..
takze bedziemy miec zajecie hihi bo on z tych siedzacych .. tzn tv hihi i leosia ponosi i tyle hihi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 wrz 2007, 09:19

witam dziewczyny z rana
Madziu skoro Leoś nie płakał na zakupkach to znaczy ze nie był glodny, nie przejmuj sie kochana :ico_oczko: a kombinezon dobry kupiłas bo tak jak Ci mówiłąm musi byc troszkę wiekszy, licz sie z tym ze pos spodem bedzie miał jeszcze ciuszki wiec bedzie git :ico_brawa_01: ja tez mam od 6 do 9 a mój misiek tylko 6 dni młodszy od Leosia

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

22 wrz 2007, 12:31

Dzieńdoberek, moze nie z rana ale juz prawie z poludnia. Witam z kawusia, bo bez niej zyc nie mozna. Moze wypale cos nie tak, wcale by mnie to nie zdziwilo :-D , ale sa jakies laseczki z Londynu???
Ni i pozatym pozdrawiam baRdzo slonecznie dzisiaj i juz chyba tyle bo moje male szczescie nie daje mi oisac bo koniecznie chce sam sprobowac :516:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

22 wrz 2007, 12:53

witam!
ja dzis mam sajgon w domu wymieniaja nam okna :ico_zly: burdel na kolkach normalnie sory za french....
a ja na 19 do pracy :ico_noniewiem: ciekawe czy skoncza do tej pory :ico_zly:

justyna ja juz ci chyba pisalam ze mieszkam w londynie a doklasdnie w croydon.. i fela tez jest z londynu jesli dobrze pamietam to z okolic wimbledon :ico_haha_01:

foteczki wszystkie sliczne chyba zaraz tez wam cos jeszcze powklejam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-22, 13:01 ]
moje dziecko nauczylo sie otwierac lodowke :ico_olaboga:
i na spacerku :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość