Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 wrz 2007, 19:35

zborra, - zdjęcia cudne!!!! a co do kaszki - moja gesta , ze szok - mały wcina :-D szczęsliwy - moze za mało dałas kaszy? eee napewno duze łyzki - 5 ??? na 150 ml??
ja jestem tak zmeczona, ze szok ..a jeszcze mi Duzy znajomych zaprosil do domu .... chyba musze isc te badania zrobic ..bo juz jest zle ... ze mna ... hmm ...zycie ..młody padł - pobudka ok 4 .... do jutra

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 wrz 2007, 19:39

Juz jestem :) rozmowa oki - wyszlam z niej baaaaradzo zadowolona, wiec moze mam szanse!

Teraz czekam do wtorku - jak na szpilkach i zobaczymy co z tego wyniknie :)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 wrz 2007, 19:40

doris, - to trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 wrz 2007, 19:52

a ja jeszcze na chwile na grilla polece i zraz wracam :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 wrz 2007, 20:29

Doris powodzenia!!! będzie dobrze! zobaczysz!!!

No właśnie...Gosiu dałam małe łyżeczki :ico_wstydzioch: ...głupia...wariatka...no ale cóż...starość mi wczoraj w drzwi zapukała... :-D

Młoda ciągle ulewa...kąpiel już za nami, dała czadu znowu! potem mleczko...niestety tylko 80ml i śpi. Co ona kurczę znów tak mało amcia? może za krótką przerwę miała w jedzeniu? trudno. Kuźwa, a we wtorek szczepienie... :ico_zly: i jeszcze same musimy iść,...nonono!

A co nas dziś tak mało? co jest?

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

22 wrz 2007, 20:45

zborra, no jak to co jest - weekend jest !!! :-D
hehehe w weekendy to tu zawsze luźno...

Jagodka no co Ty??? trzymaj się dzielnie! a może to już coś od hormonków cyklicznych się robi? ja to jak mam okres to regularnie raz w miesiącu mam deprechę :ico_puknij: oczywiście nie w trakcie @ tylko tuż przed albo w połowie cylku
a w ogóle to siedzenie w domu i ciągła opieka nad dzieckiem i nic innego to też może zdołować :ico_olaboga:
a z tym kręceniem to moja też tak czasami głową macha na boki (bez podnozenia rąk i nóg co prawda) ale to się dzieje najczęściej jak zasypia=jest senna lub w nocy się wybudza - to wybudzanie to nie oznacza że się budzi zupełnie, każdy człowiek w ciągu nocy tak się wybudza kilka razy conajmniej, tylko że jedni to nawet oczu nie otwierają a inni na chwilę otworzą i potem znów zasypiają i potem się tego nie pamięta - dzieci też tak mają i objawia się to głównie tym że są bardziej aktywne i wiercą się bardzo a potem się to uspokaja i śpią już spokojnie [a tak w ogóle to jest też ta aktywna faza snu REM ...] myślę że nie oznacza to niczego niepokojącego jeśli nie towarzyszy temu przebudzenie i płacz...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 wrz 2007, 20:56

zbora super te fotki..a co do tej kaszki, to pisze 3-3,5 łyżki, ja jak dałam 3 to miała taka wode, choc zauwazyłam ze ona gestnieje z czasem, ale jak daje 3,5 na 150 mleka to ma taka dobra, gesta ale przechodzi przez smoka, bo mała nadal nie zjada wszystkiego łyżeczką...

Ale to mnie właśnie dziwi dlaczego deser potrafi zjesc cały i ni emarudzi przy jedzeniu, a z kaszka to jakos sie potem bawi i marudzi...

Jagodka no co ty..depresja poorodowa..nie zartuj, moze ci sie po prostu okres zbliża??

Ja szaleje za swoja kruszyną, choc czasem jak marudzi to zostawie ja sama na macie, ale zaraz musze wracac, bo nie umie patrzec jak tak kwiączy zasmucona ze lezy sama...

kate tak jak zbora doradziła zignoruj go, pokaz ze sama tez sobie swietnie dajesz rade, ale on musi zrozumiec ze to tez jego dziecko, a nie jakas wypozyczona zabawka na pół godz... :ico_nienie:

teraz juz zmykam, weekend jak to weekend...
dobranoc :516:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 wrz 2007, 20:57

A ja znów z pytaniem...miałam już raz @ to było 22.08 i do tej pory nic...cisza...co jest? czy może przez to, że już się przestawiam na butlę i karmienie cyckiem znów uregulowane czy co? no bo chyba nie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

22 wrz 2007, 21:17

zborra, mnie się wydaje że jak karmisz piersią jeszcze to @ może być albo normalnie albo nieregularnie albo wcale :-D

aaaaaaa zapomniałam Ci napisać że cudna ta Twoja Misiaczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

22 wrz 2007, 21:17

zborra czyżbyś chciała dołączyć do czerwcówek 2008 ha ha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja nie miałam dotąd @ więc nie umiem ci doradzić...Fotki fajowe !!!

Jestem padnięta. Odwiedziła mnie dziś koleżanka z córcią starszą od mojego synka o 5 dni - fajna dzidzia, ma już kolczyki w uszach :ico_szoking:

Dobranoc moje kochane wirtualne mamuśki :ico_spanko: :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość