Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 wrz 2007, 14:54

zdjęcie moich córek z małżem :ico_haha_01: to fotka z bloga,dzieci bardzo za nim tęsknią a on gdzieś tam...blisko Was :ico_haha_01:
Obrazek
To Zuzia,ma 4 latka :-)
Obrazek
Gabrysia ma 15 miesiecy
Obrazek
Obrazek
słodki całusek :ico_brawa_01:
Obrazek
To Zuzi z urodzinek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moje dwa szczęscia
Obrazek
to ja z moim M
Obrazek
i jeszcze tu ja z dwiema perełkami Gabi :-D
No i mam nadzieję że wystarczy :ico_haha_01: jak będą świerze to się pochwalę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 wrz 2007, 14:55

hey dziewczyny!!!
Wcinam bulke z krakowska sucha i klilam do Was..Vinee spi,Bablu cos tam oglada w tv..
Zubelek witaj u nas serdecznie..kojarze Cie z TT bodajze z watku o modlitwie za naszego Stasia...sliczne macie coreczki :ico_brawa_01: :-) jak widze Kasiula juz uprzedzila,ze to ja jestem na watku mianowana gestapo do spraw fotek,i jak ktos nie wkleja i sie nie chwali to wyciagam pasa i trzepie cztery litery wiec uwaga na mnie,,hihih :-D :ico_haha_01: mam nadzieje,ze Twoj maz szybko znajdzie prace i zabierze Was do sobie,bo pewnie strasznie musicie tesknic...glowa do gory...juz za niedlugo pewnie bedziecie razem w Belfascie..jest tu u nas pare agentek z Belfastu.. :-D :ico_haha_01:
Sandrusia super fotka,slicznie wyszlas!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Julie Nathanek boski,ale sie usmialam przy tej fotce z lodowka :-) i tej pod stolem...ale spryciarz Ci rosnie...
Ela niezmiernie sie ciesze,ze u Kondzia wszystko dobrze ze zdrowkiem...buziole wielkie :ico_buziaczki_big: sliczna fotka w podpisie naszego przystojniaczka lokatka!!!
Madziorka wiesz ja nie chcialabym Ci doradzac,bo wiadomo kazda mama wie najlepiej co jest dobre dla swojego dziecka,ale 5 godzin to moze rzeczywiscie troszke dlugo jak dla takiego maluszka.hm...ja wiem kiedys ze jak Vinee byla mala to polozna kazala mi ja budzic na jedzenie,gdy tak dlugo sie nie upominala,zeby przerwy nie byly dluzsze niz 4 godziny bodajze..ale kazde dziecko inne wiec nie wiem...,hmm
Kasiula zdjecia super,no wreszcie cos wkleilas nam...Lencia jaka pannica,zazdroszcze tych slicznych kucykow... :ico_brawa_01: :ico_haha_02: slicznie jestescie obydwie..a jakie Ty masz dlugasne wlosy,starsznie chyba Ci urosly od ostatneigo razu jak Cie widzialam...imperke mieliscie super na miescie,a i dzieciaki z przedszkola poprzebierane 1 klasa...nie zapomnij o kawalku pizzy dla mojej oponki!!!
Emilka duzo zdrowka dla calej Waszej rodzinki kochana!!! :ico_buziaczki_big:
Kasi.k wloski szybko Ci odrosna,a na pewno nie jest tak zle!!!!mysle,ze to kwestia czasu...przyzwyczaisz sie..
Jasnie Pani:) ja tez mialam dosyc bolesne okresy przed ciaza,a teraz jak reka odjal,malo obfite i krotsze o polowe :ico_brawa_01:
Justynka klikaj czesciej u nas!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 wrz 2007, 14:56

JUSTYNA170979, śliczny :ico_brawa_01:
tylko kod jest z miniatury dlatego chyba taka mała fotka,
A ja to was zasypałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 14:58

Obrazek

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 wrz 2007, 15:00

A wczoraj i ja bylam u fryzjera,nic szczegolnego nie robilam,troszke bardziej pocieniowalam,bo jakos mi sie znudzily a i teraz mi bardziej zaczely wypadac,pewnie sie zaczynam lenic na jesien..hihih Vinee zostala z Bablu w domu,tylko mnei podrzucili na miasto a ja mialam cale 3 godziny dla siebie..yupii.. :ico_brawa_01: po fryzjerze wybralam sie na male zakupy,i tyle nakupowalam,a ze nie mialam wozka jak zawsze z Vinee,to myslalam,ze mi rece odpadna...Bablu nie mogl po mnie przyjechac,bo Vinee akurat spala wiec przyjechalam cale szczescie autobusem pod sam dom..uff....tyle ludzisk bylo na miescie,ze szok...ledwo sie przeciskalam w tlumie...hihi

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 15:01


ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 wrz 2007, 15:02

Justyna sliczny synus!!! :ico_buziaczki_big:
Zubelek ale masz piekne dziewczynki no i sliczne imiona maja!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 15:04

cholinder nie wychodzi no ale pocwicze pozniej bom nerwowa i cos sie moze z komp stac :ico_zly: :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 wrz 2007, 15:05

ilonakk9, tak często bywam "u Stasia"
A co do pracy małża to już ją znalazł :-D po tygodniu już miał pracę i teraz sobie pracuje i zarabia kaskę,mam nadzieję, że szybko zarobi dużo żebyśmy tu długi pospłacali i szybciutko wyjechali do niego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Zuzia płacze za nim,ogląda zdjęcia i ciągle o nim mówi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 15:07

Zubelek juz niedlugo i bedziecie razem, napewno juz blizej niz dalej. :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość