Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 wrz 2007, 20:46

No śmieję się przecież, wiem że każdy ma swoje tempo. Moje dziecko ma zapłon po mamusi :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 wrz 2007, 20:54

Moja po tatusiu zaczęła szybko chodzić ja miałam 11, a mąż chyba 10 więc ona wyśrodkowała 10,5 m-ca :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 wrz 2007, 21:20

haj Joluuuu :-)

Lila rysować?? ona wszystko zjadać, kredki, mazaki, długopisy, kartki - to gdzie tu do takich ludzkich odruchów :-D

Asia - ;-) thx

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 wrz 2007, 21:31

Kaszka dojechała :ico_oczko:

Wiki pół na pół do buzi i troszke mazania, ale dosłownie wszystko do buźki, ostatnio się prawie zaksztusiła kawałkeim papieru, przed chwilą zjadła rurkę makaronu :ico_szoking: Oszaleć idzie, trzeba jej na ręce patrzeć

[ Dodano: 2007-09-23, 21:37 ]
AAA propo użytkowników allegro, Jolu widzisz nasze koło wzajemnej adoracji ciągnie do siebie :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 wrz 2007, 21:51

Dobry wiecier :-D

Ja na chwilkę bom padnięta

Dziekujemy cioteczki za życzonka, buziaki dla Was i Waszych skarbów

DLA ERNIEGO :ico_prezent: :ico_prezent:

Riterko zdrówka zdrówka niech to choróbsko sobie idzie precz

Maritko- aleś zapodała z tym żarciem nio nio tak sobie pojadłaś i wsyzstko poszło ...:ico_haha_02: a ziemniaczki pychota chyba cio??

Ja dziś byłam w sklepie kafelki wybierać, umęczona jestem, jedne mi się podobały ale nie było na stanie w sklepie( wkurzylismy się z mężem, a nie możemy czekać na dostawę bo kafelkarz w tym tygodniu zaczyna) więc musiałam inne wybrać, tez ładne ale może tamte ładniejsze były sama nie wiem, a teraz mi wszystkie przed oczami krążą dziś w nocy napewno mi się przyśnią :ico_noniewiem:

Idę spać pa pa miłęj nocki

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

23 wrz 2007, 21:55

hejka!
My dziś po uridzinkach rodzinnych. Umęczona jestem troche. Mały padł odrazu po kąpieli:)

A propos zakupów na allego to jest normalnie szał:) a o nexcie to już nie wspomnę...Od kiedy jest mały na świecie to liczba komentarzy rośnie w zaskakującym tempie

[ Dodano: 2007-09-23, 21:56 ]
Napiszcie mi kochane cemu ,mi linijka znikneła
:(((((((((((((

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 wrz 2007, 22:02

Mery to kafelki to już poważny wybór, no wiesz na całe życie :ico_oczko:

MK czekamy na fotoreportaż :ico_brawa_01: Witaj w klubie NA

Mój mąż dziś mi wył komputer bo powiedział, że to mój nałóg, jasne wł go koło 11 i tak doskakuje bo z Wiki inaczej się nie da, ale faktycznie na wieczór lubię posiedzieć, ale ma do wyboru alebo komp albo zacznę znów palić :-D jakiś nałóg trza mieć bo życie jako kura domowa jest mało ekscytujące

[ Dodano: 2007-09-23, 22:12 ]
Mk spróbuj zrobić nową, tylko tyle potrafię doradzić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

24 wrz 2007, 06:09

Hej! Witam o świcie, nie śpimy od... 5.00. Nie wiem czemu?? :ico_noniewiem: Mały się obudził i już.
Weekend spędziliśmy spacerowo, proszę o więcej takich dni :-D Niestety, od środy będzie plucha :ico_zly:
Co do allegro, to na pewno nie jestem w klubie NA i pewnie nie będę, bo co jak co ale cierpliwa nie jestem: szukać, przeglądać, zamawiać i czekać :ico_spanko: To nie dla mnie. Ale zdarza mi się raz na jakiś czas coś tam zamówić w necie.
A Maciuś też jest wszystkożerny, zarówno jeżeli idzie o jedzenie jak i wszystko inne.
Do usłyszenia później

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

24 wrz 2007, 07:38

Dzieńdobelek :ico_oczko:

Asiu- wiem, że na całe życie i dlatego się wkurzam bo nie miałam nawet kiedy jechać poogladać kafelków a teraz muszę szybko podjać decyzję, jeśli dzisiaj nie zdążymy jeszcze gdzieś podjechać zobaczyć czy nie ma tamtych pierwszych które nam sie podobały to kupimy te co wczoraj wybrałam i pewnie tak sie skończy :ico_noniewiem:

Ja na allegro nie kupuję, mężus czasami, może jakbym zaczęła to tez bym nałogopwcem została :ico_haha_01:

Kornelkowi przebiła sie prawa dolna dwójka i w natarciu jest lewa :-D

Chloe- na którą do pracy??
Też jestem zła, ze od srody ma sie zepsuć pogoda znowu w domu będziemy siedzieć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

24 wrz 2007, 09:03

Witajcie z rańca :-D

Mery, zadroszczę wyboru kafelków. Uwielbiam kupowac artykuły budowlne, wykończać wnętrza itp. Życze żebyś szybko na te wymarzone trafiła :ico_haha_01:

Chloe, może to zęby. Ja tam wszystko, jak Kasiulka, na zęby zwalam :-D

Mk, z niecierpliwością czekamy na fotki z imprezki. Jestem ciekawa jak Oskarek się zmienił, bo dawno jego zdjęć nie oglądałam :ico_nienie:

Maritko, Asiu Hubi tez do buzi wszystko wkłada. Oczywiście najchętniej to, czego nie wolno. Na ścianie mamy naklejone takie dekoracje (informaja dla Sosny- z PUCHATKÓW :-D ). Wczoraj wchodzę, patrzę - Hubi jakiś taki niewyraźny, za to wyraźnie coś uparcie przeżuwający. Otwieram mu paszczę a tam niebieska guma. Moje dziecię zżarło prawie puchatkowy kubełek od miodu :ico_olaboga: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość