kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 wrz 2007, 12:51

Zbora jeszcze nie jestem chora, :ico_oczko: dopiero ok 17 będę się bardzo źle czuć, bo wtedy T wraca z pracy, dziś mój Mateuszek to jal\kiś głodomorek jestem zaskoczona ale i też szczęśliwa, dziś dwa razy się sam przekręcił z brzuszka na plecki, ale jakioś to leżenie na brzuchu mu nie pasuje i zaraz się skarży a że nie potrafi jeszcze w drugą stronę to latam z pomocą. Nie wiem czemu ale wyszło mu coś na buzi, wygląda jak wysypka skazowa ale ja już go karmię tylko butlą, wcześniej może ze 4 dni temu dałam mu się napić rumianku i tak sobie myślę ze to może ten rumianek??? no i zaczął podkurczać nóżki jak leży na brzuszku, jeszcze tylko rączki muszą być troszkę sprawniejsze i będzie raczkować, nio ale pewnie do tego czasu to jeszcze trochę bo on jakiś taki powolniejszy w rozwoju niż te Wasze szkraby bo czytam że Wasze maluchy już się z brzuszka na plecki swobodnie turlają a mój szkrab jeszcze nie wie o co biega :ico_noniewiem:
Kamizela gratuluję wagi bardzo ładnie przybrał, rośnie chłop, następnmym razem miej aparat zesobą i wklejaj fotki, pośmiejemy się troszkę :-D
Glizdunia obejrzałam zdjęcia, śliczne, ale m,am pytanie jakim cudem Twój mąz wszedł do tego wózka, normalnie :ico_szoking: przeżyłam, kurcze ja teżmuszę sie wybrać na jakieś zakupy i humor sobie tym samym tym poprawić,
JAgódka grunt to postawić warunki a potem je egzekwować, tam trzymaj i nie daj się namówić na coś innego

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 wrz 2007, 13:26

Kate_k82 super!!! Mat wreszcie zakuma o co chodzi, spokojnie! ja też się ciągle martwię, że Hania powolna...bo ona teraz to częściej z pleców na brzuszek, a z powrotem umie, ale leniwa!!!
A wysypka to może od śliny? ślini się? bo Hania mocno i potem ma ciągle wokół ust kropki, które w nocy znikają bo wtedy się nie ślini...smaruj mu kremem buźkę.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

24 wrz 2007, 13:33

hejo!
dziewczyny ja wcale nie odsypiam, tylko sprzątam. Zdjęcia będą jak tylko pozgrywam wszystko i pozmniejszam :-D
imprezka udana bardzo. Alunia super grzeczne dziecko. Ale od początku. Ślub był na 15. Ksidz był taki sprytny że połączył ślub i chrzest razem, była taka trochę przeplatanka. Ala prawie cały czas spała. Ja k księżulek polewał ją głową to zaczęła sie głośno śmiać i puściła bączka :-D potem wiadomo, życzenia przed kościołem. Zamiast kwiatów dostaliśmy zabawki i przybory szkolne. . Zebraliśmy tego 2 wielkie kartony. zaraz jedziemy do domu dziecka je zawieść. Potem sala i tańce.........do 4 nad ranem. Nawet porządnie obiadu nie zjadłam. Ala była cały czas z nami w sali obok. Opiekę miała rewelacyjną. Po sali poszedł grafik i każdy kto chciał się nią opiekować się wpisywał, mnie wołali tylko do karmienia, co 2,5h.
Położyłam się spać o 4,30 a przed 8 goście którzy spali u nas zaczęli wstawać. Ponieważ ja spałam w przechodnim pokoju więc przechodzili wszyscy koło mojego łóżka. Musiałam wstać. Na poprawinach już sobie odpuściłam. Zatańczyłam tylko raz. Nie miałam już siły. Poprawiny skończyły się ok 21. A dziś od rana sprzątanko. Nie mam na nic siły, a jeszcze musimy jechać do tego domu dziecka i oddać sukienkę.

jagódka mnie narazie nie ma we Wrocławiu. Będę dopiero w niedzielę. Teraz siedzimy na wsi u teściów, a potem jedziemy na kilka dni do moich rodziców do Wielunia

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

24 wrz 2007, 13:40

dzien doberek :-)
ja juz wszystko zrobilam co mialam zrobic,posprzatane obiad zrobiony maly spi...a ja sobie pisze:))
hehehe mam chociaz troche spokoju....nadrobilam zaleglosci,ale bylo ich tyle ze przepraszam ale nie pamietam co gdzie kiedy i jak :ico_olaboga:
zaraz zaczyna sie pierwsza milosc wiec ise nie dlugo ogladac:))
cy jest jakas fanka pierwszej milosci?? :-) :-) ja bardzo lubie ten serial...
dzis niestety zawiesilo mi sie cos i nie moglam wejsc na tik-taka :ico_placzek: dlatego dopiero teraz zagladam:((

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 wrz 2007, 13:49

ANES, ja tez lubie "pierwsza milosc" mimo ze ostatnio nie mam czasu ogladac...

Uwaga, uwaga! Moja Kinia dzisiaj zjadła troszkę kaszki mleczno - ryzowej z malinami i nie wypluwala tylko polykala!!! moze jabłuszko, i marchewke tez bedzie wkoncu polykac?

Tak w ogole to jeszcze dzisiaj Wam wkleje zdjecia z obozu... dopiero je dorwalam :-D

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

24 wrz 2007, 13:54

FAJNIE ZE NIE JESTEM SAMA:)
o nie znam nikogo kto lubilby ten serial nie wiem dlaczego....ja tez nie zawsze mam czas ale jak tylko mam to ogladam:))

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 wrz 2007, 14:04

Zbora Mat się ślini ale to raczwej nie od tego bo ma i na czole i policzkach, ale nie będę panikować i nie pójdę do lekarza bo znowu będą o nas plotkować w przychodni
Ewcik no to się impreza udała super, teraz to czekamy na fotki
Anes ja też lubię oglądać ten serial ale no z braku czasu go zaniedbałam i nie bardzo wiem o co biega więc nie oglądam nawet nie wiem kiedy leci, napisz może to pooglądamy razem

MAm parę fotek to może je wkleję????


oto one

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

24 wrz 2007, 14:31

kate no wiec ten serial leci od poniedzialku do piatku o 18 a o 14 sa powtorki:)
wlasnie ogladam powtorke z piatku poniewaz nie ogladalam....
ja wiec o co chodzi wiec w kazdej chwili moge Ci wszystko powiedzic :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 wrz 2007, 14:33

no i jeszcze kilka
pod tytułem "Jaki smaczny gryzaczek i patrzcie jak podkurczam nóżki"


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 wrz 2007, 14:57

Ewcik no to super, że się tak udało!!! czekam z niecierpliwością na zdjecia!!!

Ja pierwszą miłość czasem oglądam, ale nie do końca trybię wszystkie układy...

Kate_k82 śliczny synek!!! bardzo mi się podobają te zdjęcia! Mat chyba bardziej do Ciebie podobny co?

Doris :ico_brawa_01: dla Kingusi! i oby tak dalej!!!

Moja córcia wróciła do domu o 13.30, zjadła kleik z butli, ale smoczek z krzyżykiem do kaszek jej nie pasi...i połowa płynęła po brodzie...ale 70ml zjadła więc super! potem trochę cycka i jeszcze łyżeczką z 20ml kaszki z deserem jabłko-jagody...ale szczęśliwa! siedzi teraz w leżaku i wreszcie spodobał jej się jej własny głos, więc się wydziera i zaczepia! jejku, jak ja długo na to czekałam ...szczęśliwa jestem jak teraz na nią patrzę :-D mój Michu kochany, najwspanialszy!!! właśnie wymyśla różne kombinacje dźwiękowe i intonuje z gracją...do tego cała jest w ruchu aż leżak się trzęsie!!! niemożliwa jest dziś!!! normalnie :ico_sorki: umieram z miłości!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość