Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 wrz 2007, 13:57

kilolek pisze:Kupię taki z woalu, tylko ze wstawką materiału u góry.
one są po prostu śliczne też mi się bardzo podobają :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 wrz 2007, 14:06

I wydaje mi się bardziej praktyczne, bo na tych całych z materiału za dużo kurzu się zbiera.

O rany, kobitki, jak mi się dzisiaj nic nie chce. Miałam od rana sprzątać, a jeszcze się za nic nie zabrałam. Nie wiem co mi jest. Snuję się po domu jak jakiś upiór i tylko się obijam. Najchętniej bym poleżała, ale się nie kładę, bo przecież miałam sprzątać...itd.

A mąż mi obiecał, że jak wróci z pracy to zrobi na obiad kiełbaskę z grilla!!!

[ Dodano: 2007-09-24, 14:09 ]
Ika, to może pochwal się tym ślicznym łóżeczkiem

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 wrz 2007, 14:29

kilolek pisze:Ika, to może pochwal się tym ślicznym łóżeczkiem
chętnie ale to dopiero samo łóżeczko bez materaca i pościeli jeszcze dopiero je złożyłam i sie nim zachwycam bo niby takie zwykłe ale urocze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 wrz 2007, 14:49

Wszystko co malutkie, jest urocze!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 wrz 2007, 14:58

kilolek, to prawda tylko mam problem aby znaleźć do niego materac bo wszystkie są na 120x60 a to jest mniejsze a wy w ogóle jaki macie materac z czego bo ja chciałam z wypełnieniem z kokosa bo podobno są najlepsze :ico_oczko:
Co myślicie o aukcjach tego pana zamierzam od niego kupić te 3 kombinezony (pajacyki) http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=5754785 no właśnie i dlatego sie pytam co o nich myślicie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 wrz 2007, 15:05

Ja mam z kokosa, ale dostałam. Mam też jeszcze jeden z gąbki, bo też dostałam (łóżeczka też mam dwa :ico_wstydzioch: - jedno wystawię latem do ogrodu!)
Ika202 pisze:Co myślicie o aukcjach tego pana zamierzam od niego kupić te 3 kombinezony (pajacyki) http://www.allegro.pl/sho...php?uid=5754785 no właśnie i dlatego sie pytam co o nich myślicie :ico_oczko:
Nie znam człeka, ale wygląda rzetelnie. 100% pozytywów i fajne ma rzeczy.

Idę wreszcie zrobić coś konstruktywnego, bo zaraz mąż z pracy wróci, a tu jak był bałagan i sterta garów w zlewie tak są i bałagan i gary. Nic się nie zmieniło :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 wrz 2007, 15:26

kilolek pisze:Ja mam z kokosa, ale dostałam. Mam też jeszcze jeden z gąbki, bo też dostałam (łóżeczka też mam dwa :ico_wstydzioch: - jedno wystawię latem do ogrodu!)
Burżujka aż dwa :ico_haha_02:
Idę wreszcie zrobić coś konstruktywnego, bo zaraz mąż z pracy wróci, a tu jak był bałagan i sterta garów w zlewie tak są i bałagan i gary. Nic się nie zmieniło :ico_wstydzioch:
a mnie tak boli krzyż że dziś tylko zamiotłam i oczywiście zrobiłam jedzenie dla psa to tyle nagotowałam aby do jutra mieć spokój ona cwana jest bo lubi jak "mamunia" gotuje i to jej najbardziej smakuje bo zawsze daje dużo miecha ale mam nadzieje że jednak zostanie coś do jutra :ico_noniewiem: córa za to chora i gorączkuje i nic nie chce jeść dziś zjadła tylko puddingi bananowe i banany a i płatki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 wrz 2007, 15:43

Ika202 pisze:Burżujka aż dwa :ico_haha_02:

Wszystko dostałam, używane i dość zniszczone :ico_wstydzioch:

Wczoraj kupiłam wreszcie odkurzacz i tak jak zapowiedziałam nie chciałam wyjść ze sklepu póki go nie kupiliśmy. Więc kupiliśmy. A ja go jeszcze nie użyłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

24 wrz 2007, 15:49

Ika ja mam posciel rozowa w pieski :-D a na zmiane taka w kratke drobna tez rozowa - ostatnio to nawet u lekarza zastanawialismy sie z mezem co bedzie jak urodzi sie chlopiec, bo wszystko mamy rozowe :ico_olaboga: ale gin potwierdzil dziewczynke na 200% tak dokladnie bylo widac....wiec nie ma obawy
moich znajomych huski tez najbardziej lubia takie gotowane domowe :) troche z tym klopotu, bo tak nasypiesz suchej karmy i masz z glowy, ale czego sie nie robi dla naszych milusinskich :-)
materac mam jeden kupilam w hurtowni dzieciecej za ok. 60 zł (dokladnie nie pamietam) i jest kokosowo- gryczany najpierw spi na tym kokosie a jak zaczyna juz siedziec to mozna przelozyc na ten gryczany. Nam w szkole rodzenia polecali te z kokosem.
Ika te kombinezoniki sliczne - ja nie kupowalam nic od niego, ale mysle, ze jest rzetelny. tez bym chciala dotrwac choc do 38 tygodnia u mnie tez dopiero 35, ale czasami mysle, ze to niemozliwe zwlaszcza jak wszystko mnie boli i cisnie...czy Wy tez ostatnio zauwazylyscie wieksza wilgotnosc ...hmmm dziwnie to brzmi chodzi mi o to, ze wczesniej nie mialam az tak mokrej wkladki jak teraz :ico_noniewiem: i czasami sie zastanawiam czy to moze wody odplywaja :ico_olaboga: bo tak wlasciwie to jak odroznic czy to zwiekszona ilosc uplawow czy tez czop sie uplynnia czy moze wody sie sacza (bo przeciez nie u kazdej kobiety musza chlusnac wszystkie od razu) ....

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

24 wrz 2007, 15:52

Ja materac zamówiłam kokosowo-gryczany 120x60 chociaż łóżeczko ma 115x60, ale wejdzie spokojnie bo są standarty. Ja zamówiłam wszystkie prawie rzeczy ze sklepu http://dino.sklep.pl/nowy/ ponieważ mają też sklep ale w nim jest o wiele drożej np. fotelik który zamówiliśmy przez sklep internetowy kosztuje 146 zł, a w sklepie 175zł, kobitka powiedziała że tak jest ze wszystkimi artykułami w internecie taniej i do domu mi przywiozą gratis, także czekam na kuriera. Ta pościel z mamotato jest super tylko napisałam do nich ile taki komplet kosztuje bez baldachimu bo ja nie chce.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość