Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

24 wrz 2007, 19:09

home office to właśnie takie potwierdzenie ze pracujemy legalnie, np. rezydenture wyrabia sie nie od roku przebywania w UK, tylko od roku zarejestrowania w home office, bez tego nie zalatwi sie tez wiekszosci benefitow, jak np. housing benefit i nie mozna sie starac o mieszkanie counsilowskie. Takze jest potrzebny.

CHILD BENEFIT zeby otrzymac forme do wypelnienia trzeba zadzwonic
0845 302 1444 albo zapytac w najblizszym Jobcentre Plus.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 wrz 2007, 19:46

witam!
ja zaczne od tego, ze moje dziecię tez sie rozchorowało, buiegała z kubą po dworze, nagle złapała sie za ucho, ryk, kowalus do lekarza i okazało sie, ze w obu uszkasz zapalenie :ico_szoking: nie wiedziałam, ze tak szybko może wyjść z dziecka choroba :ico_chory:
teraz ogląda bajki, ale boje sie o jutro, jak będzie miala taki paskudy humor to babcia sobie z nią nie poradzi :ico_noniewiem: kuba weźmie zwolnienie od środy.
Fela dobrze, ze z Konrado juz lepiej i wraza zięciu do zdrowia :ico_oczko: ja coś nie moge sobie z tym sikaniem lenki poradzić, robi do nocnika, ale w pieluche tez popuszcza :ico_noniewiem: Fela, a co ile ty Konrado wysadzasz?
Delfinka, śliczne fotki :ico_brawa_01: maya wam bardzo urosła przez wakacje :ico_oczko:
Marta to twoja teściowa? :ico_szoking: nastolatka z niej, za młodszymi sie nie ogląda? :ico_haha_01:
Jasnie Paniz kim ty tak balujesz? :ico_oczko: cowejde na TT to albo jesteś przed imprezą albo po, albo dziewczyny piszą cos o alkoholu :ico_haha_01: czy ty serca nie masz dziewczyno? :ico_placzek: ja też bym tak chciała!!!!! :ico_placzek: :-D
Sandrusia no właśnie, co tam za koleżanka nas tylko podczytuje? :ico_oczko:
Emilka życze zdrówka! mam nadzieje, ze choróbsko szybko wam przejdzie!!!! :ico_oczko:
Gosia musze sie wziąć za ten suwaczek, bo rzeczywiście lenka juz z rok tak nie wygląda :-D tylko, ze mi sie nie chce za bardzo, ale juz mi wsyd, bo wasze podpisy takie ładne, a mój buraczany :-D
Ilonka no ja myśle, ze od razu nas o przeprowadzce poinformujesz!! chatke sobie na nowo urządzisz, na pewno będzie fajnie :ico_oczko:
Zubelek zdjęcia super! widze, ze przestaszyłaś sie Ilonki :ico_haha_01: piękne córy macie! :ico_brawa_01:
JUSTYNA170979, no nareszcie jakieś zdjęcia :ico_oczko: czekamy na więcej! :ico_oczko:
Mróweczka przepraszam, widocznie nie doczytałam o tym wybranym imieniu, na wytłumaczenie ma tylko to, ze wzrok mi szwankuje :ico_oczko:
Madziorka twoj post mnie poraził :-D
Julie no to będzie rodzinka prawie w komplecie! ciekawe jak Nathanek zareaguje na małą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

24 wrz 2007, 19:49

kaasiaa79 o biedactwo, moc zdrowka dla Lenki niech kruszyna szybciutko zdrowieje. :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 wrz 2007, 19:59

JUSTYNA170979 pisze:niech kruszyna szybciutko zdrowieje

Lence juz lepiej, ale dopiero sie zacznie jak będzie miała połknąć leki :ico_noniewiem: juz szykuje waciki do uszu, bo będzie jazda...

szkoda mi troche, ze jakoś tak nie jestem z wami na bieżąco, napisze ze dwa posty dziennie i tyle mojego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 wrz 2007, 20:03

kaasiaa79 pisze:Jasnie Paniz kim ty tak balujesz? cowejde na TT to albo jesteś przed imprezą albo po, albo dziewczyny piszą cos o alkoholu czy ty serca nie masz dziewczyno? ja też bym tak chciała!!!!!

przeciez, kurna, napisalam, ze od 3 tyg nigdzie nie wychodzilam :ico_noniewiem: nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem: to madziorka taka propagande sieje :-D :-D i martucha, bo zabiera sie za pijanstwo po karmieniu :-D :-D ja juz sie wyszalalm, moge do UK jechac (bo tam wogole prawie nie imprezuje)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 wrz 2007, 20:12

Jasnie Pani :) pisze:nie wiem o co chodzi to madziorka taka propagande sieje

no, a ja jestem podatna na propagande, a na dodatek sama dalej ploty rozpowszechniam :-D

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

24 wrz 2007, 20:54

kaasiaa nie dziw się kruszynie podobno zapalenie ucha nieźle boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 wrz 2007, 21:59

Hej kochane,
dawno mnie nie było bo u nas walka z alergią i azs od nowa :ico_placzek: Było coraz gorzej więc poszperałam na necie, powypytywałam znajomych i wybrałam się z małą do alergologa. No i efekt tego taki, ze zaczynamy wszystko od początku... Dostałam nakaz odstawienia wszystkich maści (w których okazało się dermatolog powsadzała sladowe ilości sterydów :ico_zly: ) oraz wszystkich leków, bo mamy znaleźć i wyeliminować przyczynę a nie skutki... Dostalismy nowe mleko - Bebilon Amino, gdyż (tak jak podejrzewałam) Nutramigen mała uczula :ico_placzek: A kapac mam nadal w płatkach owsianych i smarować najprostszym kremem nawilżającym. I nic więcej nie uzywać,bo organizm ma się oczyszczac z toksyn (ma ją wysypywac), bo jak nie to zejdzie na pluca i wiadomo co dalej...
Odstawiłam więc wszystko w sobotę a juz w niedziele Viki była cała w kropach i plamach :ico_placzek: Nocka oczywiście zarwana a i dzień nie lepszy... Podobno tak ma byc do 10 dni a potem organizm powinien juz sie uspokoić... Oby, bo ja ledwo już ciągnę..

Buziale dla was i maluszków...

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 wrz 2007, 22:01

justyna170979 ale fajny pospis sobie zrobilas :ico_brawa_01: super minki twojego brzdaca :ico_brawa_01:
kasia ja konrada odrazu na szok wzielam :-D i pampersa mu zdjelam a nalozylam majtki i jak kilka razy po nogach nasikal to sie nauczyl :ico_oczko: ...teraz juz go nie wysadzam co iles tam ,tylko dopiero jak zawola...i juz dawno nie nasikal w majtki tylko troche mam problem z kupa tzn nie robi w majtki ,ale jak go posadze na sedes to krzyczy ze nie i mu chec chyba przechodzi ale jeszcze troche i sie nauczy ze trzeba chwilke posiedziec i dopiero wtedy lzej sie zrobi :ico_oczko:
tak wiec powiedz synowej ze juz czas na majteczki :ico_haha_01: bo jest duza dziewczynka....zobaczysz szybko zalapie tylko pozbadz sie pampersa a sukces murowany. :ico_haha_02: a i przygotuj sie na pranko codziennie bo na poczatku zasika ci kilka majtek i spodni... :-D a i jak zaczniesz to musisz ja co jakis czas wysadzac dopoki do niej nie dotrze a potem juz sama zacznie wolac.powodzenia :ico_brawa_01: i trzymam kciuki za wytrwalosc,jak juz zaczniesz to pamietaj ze nie ma odwrotu bo zacznie jej sie mieszac. :ico_oczko:
i ucaluj synowa od konrado i odemnie niech wraca szybko do zdrowia bidulka.
fajne fotki :ico_brawa_01:

jasnie pani przypomnij mi gdzie bedziesz mieszkac w uk????

[ Dodano: 2007-09-24, 22:07 ]
kasikcaluski dla ksiezniczki...trzymajcie sie cieplutko i powodzenia w walce aby tym razem pomoglo... :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 wrz 2007, 22:24

Jasnie Pani :) pisze:martucha, bo zabiera sie za pijanstwo po karmieniu

no i dzis tez pije a co>? nie wolno? :ico_oczko:

Kasik tak mi przykro jak słysze ze Viki chora :ico_olaboga: :ico_placzek: dobrze wiem co przeżywasz bo płakac sie chce jak maleństwo choruje :ico_placzek:
Kasik trzymam kciuki i modle sie za Viki zeby było lepiej
Kasiu buziaki dla Lenki i niech zdrowieje szybko :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-24, 22:25 ]
Fela buziale dla KOndzia za pampersy :ico_buziaczki_big:
żegnajcie pieluchy yupi :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość