edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 wrz 2007, 09:30

oby lepszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 wrz 2007, 10:40

ja na 15 do pracy,teraz popijam sobie :ico_kawusia:
kaju daj znac jak posżło na rozmowie!!!

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 wrz 2007, 13:17

kwiatunio fajnie ci :ico_oczko:
ale i my tez cos znadziemy.moze tak zle nie bedzie :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 wrz 2007, 19:57

Lidzia, no własnie nowy tydzień, nowy zapieprz :-D (od razu przepraszam za słownictwo, potrafie gorzej, ale nie chce was wystraszyć :-D )
u mnie to samo, dzień świstaka p prostu, dziewczyny na świetlicy kłócą sie na maxa, juz mam dosyc :ico_zly: a dzis jeszcze rodzice mi sie pokłócili w szatni :ico_puknij:
a lenka ma zapalenie ucha, normalnie tylko sie powiesić :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 wrz 2007, 20:19

kaasiaa79 pisze:dzień świstaka p prostu, dziewczyny na świetlicy kłócą sie na maxa, juz mam dosyc a dzis jeszcze rodzice mi sie pokłócili w szatni
a lenka ma zapalenie ucha, normalnie tylko sie powiesić


echhhh niezbyt piekny poczatek tygodnia..
ale jutro bedzie lepiej

zdrowka dla Lenki :-) czesto lapie zapalenie ucha?? moja dominika wyladowala w szpitalu jak miala 6 mies.wszyscy straszyli ze ucho powraca-ale odpukac uffffffffff narazie to byl ten jeden jedyny raz... :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 wrz 2007, 21:09

u mnie to samo, dzień świstaka p prostu,

kasia ty cicho siec i najwyzej w sreberka cos pozawijaj a nie narzekaj :ico_nienie: kasa ci leci.w domu nie siedzisz :ico_oczko: dla Lenki oczywiscie zdrówka.bidulka sie pewnie umeczy :ico_olaboga:
ciekawe jak kwiatunio sobie radzi.szkoda ze ja do sklepu sie nie nadaje chociaz u nas do sklepu sie dostac to tez graniczy z cudem :ico_zly:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 wrz 2007, 21:24

edi pisze:cicho siec i najwyzej w sreberka cos pozawijaj


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

25 wrz 2007, 08:20

czesc psiapsiuly :-D
rany, alez wy narzekacie :ico_olaboga: tego to nawet ruscy nie przebija :ico_haha_01: Ale jesli chodzi o wizerunek polaka to tak jest - wiecznie nieszczesliwy i narzekajacy, bo nie ma pracy a jak ja ma to do du...y, nie ma kasy a jak zarabia to za malo itp. Malo jest takich co sie ciesza z tego co maja... I z mezem doszlismy do wspolnego wniosku, ze ZA MALO SLONCA JEST W POLSCE. Trzeba wybrac teraz lysego prezydenta, zeby przyswiecal :ico_oczko: A tak na serio, to jest tak, ze polacy z pracy do roboty (w domu) i koniec, jak gdzies ida to do DOMU do znajomych... :ico_puknij: Gdyby nie maluchy, to zero spacerow, szklaneczki piffka (bezalkoholowego oczywiscie :ico_oczko: ) na tarasiku wieczorkiem w lato czy grzanca w zimie... albo nawet glupiego pikniku w niedziele w lesie... Takie siedzenie w domu dobija, mnie juz trafia po 2 tyg w Polsce, mimo ze caly czas niby gdzies lazimy :ico_oczko:
Odnosnie posmiewiska... wy nawet nie macie pojecia jak mi wstyd bylo 2 lata temu, jak ludzie sie mnie pytali ze smiechem: a nie boicie sie (polacy) ze ci co ksiezyc ukradli to i kraj wam ukradna??? ja sie balam, nie bez przyczyny jak sie okazuje :ico_olaboga: Co i raz jakas wpadka, radykalizm klerykalny niespotykany nawet w watykanie itp. Przyrownuje sie pana K. do Chaves, prezydenta Wenezueli... Na forum europejskim mamy opinie (polityczna) takich typowych sarmatow. Ciekawe, czy ktos sie odwazy na liberum veto, ustalimy konstytucje demokratyczna i kraj odnowimy :ico_haha_01:
A widzialyscie partie kobiet?? Moja mama mowi ze bedzie na nie glosowac :ico_haha_01: ciotki tez, a co. A ojciec szuka partii gejow i innych pokreconych, bo mowi ze to moze wyprostuje polska polityke :ico_haha_01:
A ja glosowac nie bede - mam 600 km w jedna strone :ico_brawa_01: Fajna wymowka, nie???
Kasiek, nie przejmuj sie lenka, to jest przejmuj sie ale nie przejmuj sie bo nie jestes sama :ico_oczko: My wlasnie ostatnie klucie idziemy zrobic...
Odnosnie spotkania - kroi sie byc moze wawa w te niedziele. takie male info :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 wrz 2007, 08:53

osita pisze:A widzialyscie partie kobiet?? Moja mama mowi ze bedzie na nie glosowac ciotki tez, a co.


rzad w rece kobiet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

25 wrz 2007, 09:00

ja chce do rządu :ico_oczko:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość