Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 wrz 2007, 06:45

Witajcie o poranku noc była nawet znosna Julka obudziła sie 0 1 potem o 4 ai na dobre o 6 teraz siedzi w foteliku i dokazuje :-) hihi ciekawe ile tam usiedzi

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 wrz 2007, 07:03

Dzieńdoberek wszystkim :ico_oczko:
U nas noc o dziwo spokojna. Emi obudziła się standardowo po 2 na cyca i później przespała do 6 rano. Teraz leży jeszcze w łóżeczku i się bawi. gozdzik, też się zastanawiam jak długo tam jeszcze wytrzyma :ico_oczko:
Zapowiada się dzisiaj jeszcze ładny dzionek chociaż narazie zimno, zaledwie 3 stopnie brrrrrr
Korzystając z okazji że mam jeszcze chwilę dla siebie idę zaparzyć :ico_kawa:
Ktoś jeszcze się pisze ??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 wrz 2007, 07:17

ja prosze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

25 wrz 2007, 07:17

witaj,witajcie marcóweczki!
W czoraj już nawet niemiałam czasu, ani sił żeby pisać do was, ale już się poprawiam i zdaję relację!!! Wczoraj jak tylko mąż przyjechał z pracy zjedliśmy obiad i poszliśmy na spacerek, na którym mieliśmy misje do spełnienia :ico_haha_01: zbieranie kasztanów i żołędzi, bo Maksiu potrzebuje na czwartek do przedszkola, hmmm więc nazbieralismy całą siatkę kasztanów i pół siatki żołędzi, że chyba będzie miał dla wszystkich dzieci,no ale niech tam...
Najgorsze jest to ,że przyjechał z tego przedszkola pogryziony jakiś taki na buzi, latali po swoim ogrodzie w przedszkolu, więc chyba coś go tam pożarło, ale do tego byście musiały widzieć jego oczy a raczej białka(lekko czerwone, jak wampir).Tak czy inaczej dałam mu wczoraj zapobiegawczo syropik, bo taki jakis dziwny mi sie wydawał,choć temp.nie miał!
A Michasiowi też wczoraj na wieczór coś w dupsko żgało :ico_haha_01: o 20 jak zawsze już niby spał, aż tu nagle przy wkładaniu do łózeczka oczy szeroko otwarte i bawmy sie i tak wojował do 22 na końcu juz tak był padnięty, że pocycał, pocycał i padł- ja też :ico_haha_01: Tylko niewiem dlaczego obudził się o 3, więc jak budzik zadryndał 5:45 myslałam ,że wyjdę z siebie i stanę obok :ico_sorki:
A teraz ide jeść śniadanko póki Michu śpi i pózniej będę,całuski dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 wrz 2007, 07:23

Emilce znudziło się już leżenie w łóżeczku. Teraz siedzi koło mnie w leżaczku i ogląda Kurier. W końcu dziecię też musi wiedzieć co się na świecie dzieje :ico_oczko:
Idę zagotować wodę bo pora jej Sinlaca szykować...

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 wrz 2007, 07:55

ooooo :ico_szoking: to ja dziś nie pierwsza ktos spać nie może :ico_haha_01:


a ja miałąm nocke super wyspana jak talala poszła spać o 22 spała super nie wierciła sie pobudka o 3 kaszka i dalej w kime , no i o 7 standardzik na nogach jeść nie chciała sprubuje troszke pózniej,


teraz rozrabia w chodziku ściąga co sie da koc z kanapy serwete z ławy :ico_olaboga: musze poduchy położyc....no i co? kawka chyba :-D :ico_kawa: trzeba zaparzyć

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

25 wrz 2007, 07:57

witajcie z rana.
Na kawkę oczywiście się piszę.
U nas nocka ok. Maja budziła się co 3 godzinki na jedzonko i spała dalej.
Teraz jeszcze smacznie chrapie ( dosłownie, przez zapchany nosek ). Mikołaj już w przedszkolu, a ja maszeruje na :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 wrz 2007, 08:02

A my już po śniadanku. Emi zjadła całą miseczkę Sinlaca i widzę że jeszcze ma ochotę :ico_noniewiem: Najwyżej zrobię jej jeszcze troszkę kaszki przed spacerkiem.
Teraz kłóci się z telewizorem. Ogląda fajną bajkę "Przygody Goździka ogrodnika" :ico_oczko:
Najwyższa pora wstać i ogarnąć troszeczkę mieszkanie...buuuuu a tak mi się nie chce

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

25 wrz 2007, 08:05

no ja już też po śniadanku, michu jeszcze garuje,hi,hi, a ja kawusie też poproszę!
Fajnie tak patrzeć jak wszysty pomału się budzą :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 wrz 2007, 08:34

Ja właśsnie wcinam :ico_obiadek: śniadańko Julka zasneła troszke już ogarnełam mieszkańko a w kuchni pyrka sie sosik do spagetti na obiadek
U nas zapowiada sie ładna pogoda wiec dziś obowiazkowo idziemy na spacerek może babcie odwiedzimy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości