Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 wrz 2007, 10:33

Jagodka...niekoniecznie...moj Arek jest z Ostrowa Wlkp....wlasciwie z Uciechowa-wioska obok :ico_oczko: i w maju bedziemy tam na poltorej tygodnia ...i to na 100% :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

25 wrz 2007, 10:35

jagodka24, -massumi - jest z okolic Poznania :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 wrz 2007, 10:36

Ja mam 80 km do Wrocławia więc jak będę się wybierać to może uda mi się spotkać z Ewcik :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 wrz 2007, 10:36

a no i chyba wcielo mi posta wiec jeszcze raz musze sie Wam pochwalic ze zabieramy dzi Maye na pierwsza wycieczke pociągiem :-D do poloznej :ico_oczko: bo dzis to kontrolne wazenie a nie mamy sie jak dostac bo auto do srody w przegladzie,niby jeszcze jakies bebny do wymiany i zaspiewali na 270funtow :ico_olaboga: :ico_placzek: duzo kasy..no ale my bez auta to uziemnieni..Arek kombinuje teraz jak do pracy na nocke sie dostac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

25 wrz 2007, 10:42

aaa nowłasnie dla Krystianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 wrz 2007, 10:54

:ico_nienie: czy Wy się dobrze czujecie??? 4strony???od rana???przecież dopiero jest rano! :-D

No tak...dla Krystianka! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


A teraz piszę...dzięki za komplementy...choć na prawdę nie czuję się super babką, czy jak to tam było... :-D co patrzę w lustro...to porażka...
Gosiu no ja ciągle czekam!!! ale niestety w tym miejscu już nie mieszkam...Tam mieszkała moja rodzinka już od prawie 50lat, z tym że rok temu rodzice przenieśli się do nas...a tam została ciocia i ją odwiedzamy. Ale też kocham to miejsce...cisza, spokój, wspomnienia... :ico_placzek:

Co do siadania...Hania coś tam próbuje, choć teraz to tylko kulanie jej w głowie. A za ręce to już w ogóle...nie trybi, że głowę ma podnosić, tylko się wygina i robi mostek :ico_puknij: troszkę mnie wkurza, al edaję jej spokój, widocznie chce sama się nauczyc i już.

Dorisja też czekam z niecierpliwością na wyniki!!!
A co do odległości...to chyba faktycznie najbliżej mi do Ciebie...tylko jakoś się wybrać nie mogę :ico_wstydzioch: mieliśmy być na J obronie, ale nonono...potem chcieliśmy na jego rozdanie dyplomów jechać, a okazuje się, że nie będą mieli! więc po prostu jak się dowie kiedy może sam odebrać i czy może w sobotę, to się umówimy wreszcie!

My nocka jak zwykle...Od kilku dni Hania się budzi przed 5, je i śpi potem do 8-9...potem jedzonko, trochę zabwy i drzemka. Miałyśmy iść na 11na szczepienie, ale myślałam że o 11znów będzie jeść...więc czekam. A ona śpi w najlepsze na powietrzu...muszę się zrobić na wyjście, obudzić jędzę, nakarmić i śmigamy...i znów 95zł nie nasze! :ico_zly: i martwi mnie jak będzie po..w razie czego, mam viburcol! :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

25 wrz 2007, 10:54

a ja się wybieram na spacer, jeszcze tylko dopiję kawkę i uciekam zobaczymy jak mój mały zareaguje na leżenie w wózeczku bo tak jak Wasze szkraby nie jest tym zachwycony i uwielbia siedzieć, dźwiga się już bardzo i głowę trzyma w tej pozycji już długo zmęczy się odsa[pnie sekundę i znów się dźwiga nawet w wóżku ciekawska kruszyna, no a jak mu się nie spodoba to na jednej ręce dzidzi a drugą będę musiała pchać wózzek poweim Wam jak było....

Dal Krystianka sto lat, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Doris nie czekaj tak na te wyniki zrób coś z czasem i potem sobie zobaczysz, a na pewno się dostałaś, Swietnego macie psa Glizdunia no to Maya będzię miała nowe doświadczenie ale muszę Ci powiedzieć że te pociągi w Anglii się nie umywają do naszych polskich, tam cichutko, milutko i są przede wszystkim zadbane a nasze pożał się Panie Boże...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 wrz 2007, 10:57

GLIZDUNIA, no to super bo moj M dojezdza do ostrowa w 20 min wiec mam nadzieje że moze uda nam sie spotkac :ico_brawa_01:
a w maju to te nasze dzieciątka to juz latac beda :-D
ja wiem ze ewcik jest z wrocka juz nawet myslałam jak sie z nia umowic ale jak ja tam jade to na kilka godz do babci staruszeczki wiec moze nastepnym razem

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 wrz 2007, 11:01

Jagodka no to jestesmy umowione!!! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wlasnie wklejalam na inny watek wiec Wam tez pokaze...http://www.jojomamanbebe.co.uk/detailfa ... A72...cuda wymyslają nie>kocyki z dziurami na pasy w wozku..w roznych wzorach...tylko drogo nie? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-25, 11:06 ]
http://www.jojomamanbebe.co.uk/detailfa ... gory=KBA72

no i oczywiscie...moc najszczerszych zyczen dla Krystianka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 wrz 2007, 11:14

GLIZDUNIA, trzymam za slowo
to jest naprawde niedaleko wiec jak bedziecie to na 100% sie spotkamy
ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości