ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 wrz 2007, 21:21

no Mili od razu przybrała jak do kazdego mleczka zaczełam jej podawac kleik, a przy tym przynajmniej w pełni najedzona....z kacha to ja bym nie przesadzała bo ona tuczy, ale potem moze byc problem znow... z nadwaga... :ico_noniewiem:

A ja patrze na " parasol bezpieczenstwa " i legam ze smiechu...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

25 wrz 2007, 21:28

no nic poprostu mam szczupłe dzieci.... bo Michu tez tylko 3 kilo cięzszy od Hubertusa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

25 wrz 2007, 21:42

Goska a jaki to serial na tym AXN ??

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 wrz 2007, 21:54

Ja juz sie wykruszam z towarzystwa...zycz spokojnej nocki... :516:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 wrz 2007, 22:13

Gosiakopnij g ow zad! i niech Cię przywiezie!!! do nas :-D

A ja nie mogę jej kleiku...bo jak? ze smoczka 3aventu nie ciągnie i zła, jak jej kupiła z krzyżykiem do kaszki to się zalewa i też nie chce...w końcu wypaliłam jej dziurkę większą ciut w smoczku i też za duża...wrrr...jak je to nonono dać? więc klepię tę kaszkę łyżeczką i szlag mnie trafia, bo przez to jej machanie łapkami to kaszka jest wszędzie...a będzie już ty;lko gorzej..
A jeszcze lekarz mi sugeruje...że młoda na piersi ładnie przybierała a teraz co? :ico_zly: no nonono! bo nie je...skoro pierś ssie ok.2minuty to chyba mi nikt nie powie, że się najada! a potem wypija z butli 60ml...no dziwny zbieg okoliczności tak?

Dobra, bo film...a mnie tu miało nie być...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 wrz 2007, 23:14

Zborra moja polozna by Ci powiedziala ze masz wiecej mleka niz myslisz i ze mala z cycaje wiecej niz myslisz...no i ze dziecko czasem ssie 3 minuty i zdązy sie najesc :ico_haha_01: Ale pamietaj..TY jestes matką i czujesz co dla Twojego dziecka jest najlepsze...to Ty z nia jestes 24 godz na dobe i wiesz czy je czy nie je....

ja sie wlasnie wkurzylam bo ogladalam program o wychowywaniu dzieci w latach 50-tych,60-tych i 70 tych....i tylko sie wkurzylam bo takie sposoby wychowywania mieli ze mnie szlak trafia......w latach 50-tychnie pozwalali przytulac dzieci,zostawiali same spiace na dworze na conajmniej 3 godziny...niewazne czy dziecko plakalo....i czy byl mroz :ico_olaboga: ....i to jakis odcinkowy program...i bede ogladac za tydzien znowu...

A ja dzis tworzylam w kuchni troche na jutro zrobilam juz zapiekanke z mielonego,brokul i ziemniakow....tylko zapiec ja jutro musze...a na kolacje walnelam salatke z przepisu jednej tiktakowiczki :ico_brawa_01:

Do jutra..papa

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

26 wrz 2007, 07:18

witajcie rankiem

ja znow po przespanej nocy i czuje ze przeziebienie mi przechodzi

lady wspolczuje sytuacji, ale wierze ze bedzie wszystko dobrze

massumi, zbora nie przerazajcie sie tak waga maluszkow, moze po prostu wasze cory dbac o linie :) albo maja lekkie kosci

ja podaje Kindze kaszke na lyzeczce zeby nauczyla sie jesc normalnie a nie wszystko z butli.... co prawda jest ona wszedzie ale mowi sie trudno - taki los. ostatnio kupilam malej fajny sliniaczek-sukienke i chociaz jak je to ubranka nie sa brudne

:ico_tort: dla Uli

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 wrz 2007, 07:30

Dzień doberek :ico_haha_02:

Serdeczne życzonka dla Uli z okazji wkroczenia w 5 miesiąc :ico_brawa_01:

Obrazek

A Wiktorek stawia wszystkim ciociom i kuzynkom/kuzynom :ico_tort:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 wrz 2007, 08:34

[size=125]Dla Uli W każdej chwili, zawsze, wszędzie,
niech Ci w życiu dobrze będzie.
Niech Cię dobry los obdarzy
wszystkim o czym serce marzy !!!
[/size]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek


[size=125]Dla Wiktorka
--------------------------------------------------------------------------------

Najlepsze życzonka,
dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego,
życia kolorowego
i wielkich wrażeń
przy spełnianiu marzeń!
[/size]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

26 wrz 2007, 08:48

[size=150]DLA WIKTORKA I ULI WSZYSTKIEJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO :ico_prezent: [/size]


JA JUZ NA NOGACH PRAWIE OD 6 SLYSZE TYLKO NON STOP JAK MOJ MALY SIE NADYMA,PREZY I PROBUJE NA WSZYSTKIE SPOSOBY ZROBIC KUPE:((
WCZORAJ CHCIALAM MU KUPIC SLIWKE W SLOICZKU ALE NIE BYLO WIEC KUPILAM BRZOSKWINIE,BO TEZ JEST ROZLUZNIAJACA:))
I NIE DLUGO IDE MU JA DAC...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość