mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 wrz 2007, 23:05

Jestem :-) Bitwa wygrana :-D Mezu pieknie garki pomyl, smieci wyrzucil, nawet nowe worki zalozyl :ico_szoking: I blaty powycieral. potem mu palnelam wyklad o pomaganiu mi itp.. I dalismy sobie buzi i jest git :-)
Ulamisiula, wiesz... to jst moje 2 malzenstwo hehehe wiec ja juz wnioski z pierwszego wyciagnelam i teraz staram sie starych bledow nie popelniac. Choc oczywiscie nie twierdze ze w 1 malzenstwie nie mozna takiego zachowania wypracowac ;-) a owszem, mozna... :-D Tylko za pozno sie o tym dowiedzialam :-)

Agniesia, no jestes :ico_brawa_01: Wiesz, dobrze ze dalas malemu te herbatke....:-) No i juz wyobrazam sobie ten jego wzrok i zmarszczone male brewki :-D
Na gardlo, to wiem ze mozna Tymsal, to jest taki spray do psikania na bazie tymianku i szalwi, na 100 proc. bezpieczne bo mi pani laryngolog jak karmilam przepisala i mozna cala serie Tantum Verde: spray i tabletki do ssania. Bardzo skuteczne :-) JA juz nawet kazalam sobie z Polski je wyslac bo tutaj nic nie ma :-(

Milej nocki wszystkim, i do sklikania jutro :-)

[ Dodano: 2007-09-26, 07:23 ]
I dzien dobry :-)

Ale zescie naklikaly od wczoraj wieczora hehehe ;-)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

26 wrz 2007, 07:25

dominisia ja karmie nanem1 i maly rosnie bardzo ładnie. :-D :-D
tez mialam problem z tym zeby mu piers dac.
stwierdzilm ze to bedzie z korzyscia dla niego, bo jak mialam walczyc godzine zeby on zjadl, to wole zeby mial pelny brzusio i nie plakal.
michas robi ładnie kupki, mysle ze mu to nie szkodzi. :ico_brawa_01:
dajemu tez herbatke z hippa i wode koperkowa zeby nie mial koleczki.

teraz wlasnie zjadł, odbilo mu sie, lezy u mnie na kolankach i patrzy co do was pisze i sie slicznie usmiecha.

a wogole to ostatnio nauczyl sie pluc, jak go karmie to cala jestem w bialych kropeczkach.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 wrz 2007, 07:35

to ja znów pierwsza sie melduje :-)

pogoda nam sie zepsuła i chyba nici ze spacerku :ico_placzek:
nocka nam minęła spokojnie, mały coraz mniej je w nocy, mam nadzieje ze niedługo opusci choć jedno karmienie nocne i bede w koncu sie wysypiac :-D
w nocy walczyłam z komarami, normalnie szok skąd ich sie tyle weźmie w nocy, w dzień ani jednego nie widać :ico_zly: szkoda że raida nie można załączyć w sypialni, bo jak włączymy go w przedpokoju to niewiele to daje.
Wczoraj zaszczepiłam sie na żółtaczke tą dawką przypominającą, a dzis tak samo jak Agnieszka coś czuje gardełko, może od razu wezmę tantum werde jak Mama Zuzi mówi że można :ico_oczko:

teraz wcinam śniadanko bo M jak wracał rano z pracy kupił świeży chlebek...mniam mniam

odezwe sie pozniej :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 wrz 2007, 07:36

Hej Ewasku, a jaka herbatke dajesz, bo chcialabym sie na wszelki wypadek zaopatrzyc? Mam z hippa koperkowa .... ona jest od pierwszego dnia zycia prawda? A woda to ta: Gripe Water?

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 wrz 2007, 07:36

ewasiek, mnie ubiegła z postem :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-26, 07:38 ]
ooo i mama_zuzi1980 :-D też nie śpi

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

26 wrz 2007, 07:39

tak gripe water mu daje, pół łyzeczki do mleczka. jakie ma wiaterki po tym, smieje sie ze spodenki sie pruja :-D :-D :-D
a herbatke to rumiankowa i uspokajajaca.

[ Dodano: 2007-09-26, 07:40 ]
eve, ja mialam pobudke o 6.45 na jedzonko michasia

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 wrz 2007, 07:41

Mlode mamusie juz na nogach a :ico_ciezarowka: pewnie korzystaja z ostatnich urokow ciazy i sie wysypiaja. Ja nie wiem czemu juz sie wyspalam od 24.00 do 6.30 z przerwami 20 na siku ;-)

Eve, wspolczuje komarow, boziu jak ja ich nienawidze. Na wakacjach jak mnie budzily to normalnie plakalam z nerwow. Wiem ze jest taki krem w aptece nazywa sie Moustidose, i mozna nim smarowac juz noworodki, ale upewnij sie czy nie od 4 tygodnia zycia i on dziala odstraszajaco na komary, meszki i kleszcze i osy. Ja go u Zuzi stosowalam bo ja rodzilam w maju i cale lato bym nie wytrzymala martwiac sie czy m,ala cos pogryzie czy nie. ale wiem ze ten krem mi sprowadzali na zamowienie w aptece, bo nie mieli go na stanie (cos 20 zl kosztowal a to bylo 5,5 roku temu). A pozniej zalozylismy moskiteire w oknie bo goraco bylo i przy zamknietym oknie nie dalo sie spac, no i wtedy juz jej nie musialam smarowac. A z Raidem masz racje jak tez sie balam wlaczac przy dzidzi no i nawet w ciazy nie chcialam spac przy tym, bo kto tam wie co to za chemia....

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 wrz 2007, 07:42

ewasiek, ja podobnie, mój też już najedzony :-D chyba mają ten sam rytm jedzenia :ico_haha_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 wrz 2007, 07:43

ewasiek pisze:a herbatke to rumiankowa i uspokajajaca

oki, to juz wiem co szukac. :ico_sorki:
Ewasiek, to malutki daje Ci chyba pospac, co? Super :-)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

26 wrz 2007, 08:26

z tym spaniem to u michasia rózie bywa w dzien, ale w nocy (nie zapeszajac) ładnie spi, z przerwami na jedzonko oczywiscie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość