Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

25 wrz 2007, 10:26

Witajcie
Ja jestem z Częstochowy, a nasz synuś kończy w czwartek 4 latka. Chodzi drugi rok do przedszkola i jest bardzo zadowolony my również. Jest strasznym niejadkiem, a wprzedszkolu ładnie zjada nawet w zeszłym roku się poprawił i mogliśmy w większości spodni zrezygnować z paska. Przyznaci,że to sukces. Dziś odprowadził go mąż, a ja go odbiorę już nie mogę się doczekać, czy Wam też sprawia taką przyjemność odprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 wrz 2007, 11:29

matula1, ładna rodzinka! Dobry pomysł zeby tak robic zdjecia - widac upływ czasu i zmiany...

[ Dodano: 2007-09-25, 11:36 ]
laupina, witaj - no to mieszkamy niedaleko - ja jestem z Ogrodzieńca

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

25 wrz 2007, 11:59

Byliśmy w zeszłym roku w Ogrodzieńcu, bo nasz Filip jest fanem zamków, rycerzy, duchów i.t.p. Może się kiedyś spotkamy na spacerku tam jest tak pięknie...

[ Dodano: 2007-09-25, 12:21 ]
laupina,

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

26 wrz 2007, 07:28

Dzień dobierek :)

Mój mały jużw przedszkolu ja w pracy...

Już dostali książki do nauku kosztują 46 zł jeszcze ujdzie :)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 wrz 2007, 12:40

A ja byłam wczoraj z Zuzią w lesie na rowerze - ale było pięknie i cieplusio - nie to co dziś
I Zuzia nazbierała lisci do kącika przyrody w przedszkolu!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

26 wrz 2007, 13:45

qunick, u mnie wczoraj też było pięknie a dzisiaj :ico_puknij: szok

Za godzinkę idę po małego do przedszkola :)

Jeszcze na 16 mam iśc z kuzynki córką na potkanie rodziców....

Awatar użytkownika
ami
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 20 wrz 2007, 12:42

26 wrz 2007, 17:13

karolas pisze:AMI czesc ja tez z Poznania jestem :), mam synka w wieku twojej Amelci w sumie dokładnie którego Amelka sie urodziła? Kacperek 5 maja 2003 a no i mam tez coreczke Amelke tyle tylko ze 7,5 miesięczną.



Moje Amela urodziła się w Poznaniu na Polnej (12.07.2003) ale my wcale nie jesteśmy z Poznania. Trafiłam tam bo me dziecię jest wczesniakiem i leżałam tam na podtrzymaniu. Z mojej mieściny mam do stolicy Wielkopolski 120 km. Mieszkam już na granicy z Dolnymśląskiem.

A Amelka to śliczne imię :)))).

---------------------------------------------------------

Dziewczyny u nas raz siąpi a raz leje. Nie znoszę takiej pogody. Czuć taką jakąś zgnilizną w powietrzu i jakoś chłodniej człowiekowi choć na termometrze w domu 22 stopnie. nawet na kasztany iść nie można do lasu. Już wolę jak śnieg leży.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 wrz 2007, 19:48

Izunia pisze:zubelek, pewnie że cię pamiętam !!!

Trzymam kciuki żeby mężowi się udało! Może do niego dołączycie! Będzie dobrze zobaczysz wiem że ci ciężko i smutno zapewne strasznie tęsknisz ale wytrzymasz :ico_oczko:

qunick pisze:zubelek, oby wszystko poszło po Waszej myśli!

dziękuję kochane,mój M już pracuje i szuka mieszkanka dla nas :ico_brawa_01:
tylko sie nie załamuj - Radek ma 1,5roku i wazy 14,5kg! :ico_oczko:
_________________

Gabi ma 15 miesięcy i waży ok 12 a Zuzia waży 17 kg i ma 115 cm :-D
ami pisze:To i my się zgłaszamy. Mój dzieć- Amela potocznie Mela z 12.07.2003

Witaj :-D
karolas pisze:AMI czesc ja tez z Poznania jestem :), mam synka w wieku twojej Amelci w sumie dokładnie którego Amelka sie urodziła? Kacperek 5 maja 2003 a no i mam tez coreczke Amelke tyle tylko ze 7,5 miesięczną.
Kacpi chodzi drugi rok do przedszkola jest super przedszkolaczkiem naprawdę.
Pierwszy raz posłalismy go jak mial2,5roku ale nie wypał to był-płakał duzo i wylądowal 3 razy w szpitalu był bardzo znerwicowany szpitalami, potm zaczął sie jąkac z nerwow i takie tam. Choruje nadal ale juz nie tak powaznie jak dwa lata temu,nie choruje na zap.płuc czy oskrzeli tylko czesto jesli juz lapie katarki i kaszele nic poza tym na szczescie i odpukac uuuffffff. Było ciezko z tym jego chorowaniem i nadal walcze z katarkami ale to juz nie wymaga siedzenia po szpitalach :( a był sporo razy niestety. W zeszłym roku chodził do przedszkola na 5 godzin na pobyt skrócony a wtym roku chodzi juz na cały dzien i jest super-sam sie dopytuje kiedy pojdzie po weekendzie do przedszkola :).
No takze jest oki,a Ty z jakiej dzielnicy jestes? gdzie chodzi twoja corcia do przedszkola?pozdrawiam

Oj my z Zuzią też się po szpitalach najeździłyśmy,astma,zabieg na serce,epilepsja...to koszmar co takie małe dzieci muszą przechodzić :ico_olaboga:
matula1, różnica w zdjęciach ogromna no i fajna pamiątka :ico_brawa_01:
laupina pisze:czy Wam też sprawia taką przyjemność odprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola?

mi sprawia i to ogromną a jaka zła byłam na siebie jak Gabi była chora a Zuzię odbierała i zaprowadzała do przedszkola moja ciotka :ico_zly: ale nie miałam wyjścia ,bo nie wolno mi było targać Gabi,miała zapalenie oskrzeli :ico_noniewiem:
uż dostali książki do nauku kosztują 46 zł jeszcze ujdzie :)
_________________

u nas zestaw też tyle kosztował :ico_oczko:
qunick, piękna fotka w poście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A teraz chora jest Zuzia już tydzień na antybiotykach i dziś ostatni dzień je bierze miała anginę ropną ale jeszcze jej nie przeszło,dziś nażeka na gardło choć nie jest już czerwone,suchy ma kaszel i smara co nie smarała jeszcze wczoraj :ico_noniewiem:
Mnie dziś gardło zaczyna boleć,obym się nie zaraziła :ico_sorki: bo kto przy dzieciach będzie robił :ico_noniewiem:
Do końca tygodnia Zuzia jeszcze posiedzi w domu i mam nadzieję,że jej przejdzie bo następny antybiotyk powali ją na łopatki :ico_nienie:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

27 wrz 2007, 08:16

Hej, szkoda tyc dzieciaczków jak tak chorują,Filip miał w tym miesiącu katar,ale rozesło się po kościach,
zubelek, Sliczne są Twoje córunie wcale nie widać poZuziże tyle przeszła..

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 wrz 2007, 09:43

Oj my z Zuzią też się po szpitalach najeździłyśmy,astma,zabieg na serce,epilepsja...to koszmar co takie małe dzieci muszą przechodzić
kochana ale się wycierpiałyście...Teraz już jest lepiej ?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość