Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 wrz 2007, 23:20

nie wiem tylko dlaczego tak ciemno mi wyszlo :ico_noniewiem:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 9281&hl=pl

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 wrz 2007, 00:31

martaja ogladalam fotki i poczytalam troche super!!!! :ico_brawa_01:

aniu dzieki za linka. super!!! a co do piastek... leos zaciska nadal ale kciuk jest na zewnatrz wiec jest ok??? ja juz nie wiem czym mam sie przejmowac... :ico_brawa_01:

avisek fotki swietne.. i slicznie stroisz swoja ksiezniczke

a ja od wczoraj dostaje swoje zakupki z ebuya hihi jeszcze trzy zostaly, wczoraj przyszedl aksamitny tygrysek, ktorego zakupilam ponad 2 tyg temu i bylam pewna, ze juz go nie dostane, tym bardziej, ze sprzedawca nie odpisywal na moje maila. dziwne.
no a dzis dostalam reczniczki pomaranczowe hihi sa super
takze czekam na reszte hihi

dziewczyny musze was rozczarowac.. jakos nie mam weny na pisanie :ico_szoking: .. hihi wiec nie bedzie mega postu jutro na dzien dobry hehe :ico_nienie:

dzis spotkalam sie z kumpela ktora byla 2,5 miesiaca w polsce. ma 6 miesieczna coreczke hihi wiec widzialysmy sie dzis pierwszy raz po moim porodzie hihi
mamy podobne podejscie do wychowywania naszych maluchow, poza tym obie lubimy godzinami lazic i szwedac sie po sklepach no i jeszcze jedna wspolna sprawa.. dzieciaki nam sie udaly i ciaze podobnie znosilysmy i w ogole fajnie, ze przyjechala
do tego obie spod znaku byka.. :ico_oczko:

kupilam dzis leosiowi w super przecenie w bootsie koszule hihi i ubranko na swieta hihi pol spiochy i bluzeczka.. w sumie nie jest takie rewelacyjne, ale za ta cene to nawet dla polspiochow bylo warte hihi
oraz w pumpkin patch fajne ogrodniczki aksamitne hihih
ale leos dzis byl marudny.. chcial jesc czesto, a pod koniec tak sie rozplakal, ze gonilam z nim do domu
cyca mu sie chcialo

zasnal dzis przed 23, sam jak zwykle mu sie zdarza
czasem zamarudzi wiec ide wlozyc mu smoczka i znow zapada w sen hihi

a ja czekam az galaretka zgestnieje do serniczka na zimno z truskawkami i bananami
nie myslcie sobie ze cos mi sie stalo :ico_nienie:

kupilam gotowca w proszku... jest bardzo szybkie i proste w wykonaniu i smaczne hihi

[ Dodano: 2007-09-27, 00:32 ]
aha sorki za wstawianie nazw sklepow ktore i tak wam nic nie mowia ( za wykatkiem jasnie i lucy) ale tak mi sie skopiowalo z Poloni

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

27 wrz 2007, 07:18

Witajcie z rana!
Ja już na nogach... Muszę się pochwalić! Jakubek zasnął nam o 20.00 i obudził się o 6.20!! Rewelacja!!
U nas dzisiaj znowu pogoda do niczego :(
Wczoraj wieczorkiem jeszcze zrobiłam przesortowanie u ?Jakuba w szafce i znowu połowa ciuszków odleciała... Za małe :) Kuba rośnie jak na drożdżach!! Tutaj wdał się w tatusia :) Bo mama malutka hihihi
Teraz mały leży u nas na łóżku i denerwuje się na grzechotkę hahaha rzuca nią na wszystkie strony :)
Nauczył się przewracać na boczki i na brzuszek!! Ale oczywiście na brzuszku mojemu królewiczowi nie pasuje leżeć więc marudzi machając łapkami... a ja co go na plecki to mały na brzuszek... Ot i taką zabawę sobie znalazł :)
madziorka hihi pisze:a co do piastek... leos zaciska nadal ale kciuk jest na zewnatrz wiec jest ok???

Jakub bardzo często już ma otwarte dłonie...Ale jak zaciska to różnie raz kciuk do wewnątrz dłoni a raz na zewnątrz...
Teraz lecę zalać małą czarną-rozpuszczalną :)
I pisać dziewczyny pisać....

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

27 wrz 2007, 08:34

MAMO CZY JA JESTEM TROLLEM??

Obrazek

mój synek nadal daje ognia!!
nie śpi w dzień.. za to pada o 19-tej (wolałabym póxniej) budzi sie o 1.30-2, później o 4, później o 6 i już nie chce spac!!
Czy on nie wie że dla mnie 6 rano to środek NOCY??

Wczoraj wyrwałam sie na zakupy (sama) kupiłam sobie garsonkę/kostium sukienke oraz bluzkę!
W sobotę idziemy na kolejne wesele = tym razem Bułka zostanie z moją mamą!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

27 wrz 2007, 09:40

Ja też dziś nie pospałam za bardzo. Emi zasnęła o 23.30 potem pobódka o 4 i o 6 i o 8 już była wyspana. :ico_placzek: A mnie się chce spać więc kawkę sobie zrobiłam.
M. na rybkach, ale za niedługo wraca bo Emilka ma dziś szczepienie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: znowu będą jej krzywdę robić. Ale przynajmniej lekarz ją zważy i dowiem się jak tam jej przybieranie na wadzwe??

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

27 wrz 2007, 09:48

Aniu współczuję @, zobacz już czwartek jutro będzie Krzyś , ale ten czas leci :ico_szoking: aniu ten link jak należy nosić dzieci jest super :ico_brawa_01:

Karla nie wiem co ci radzić , bo moja mła bardzo dużo śpi , chyba że ma katar to wiadomo .Pan Buła ślicznie wyszedł na zdjęciu

Avisek twoje maluchy też przeurocze :ico_brawa_01:

Dominika fajny filmik nakręciłaś , Luśka może zostać gwiazdą filmową :ico_brawa_01:

Martaja dołączam się z kawusią , chociaż ty pewnie już dawno wypiłaś.Nam się dopiero wstało a za oknem szkoda gadać pogoda barowa i tyle.

Asiulka oczywiście ,że jabłuszko jest dobre na zaparcia , przecież ma surowy błonnik.Ja z nowościami poczekam jeszcze kilka dni aż mała skończy 4 mies.

Nie wiem co się dzieje.Wczoraj dawałam jej cyca a ona tak ryczała,że aż się zanosiła dopiero jak zrobiłam jej butlę to wypiła 90 i zasnęła.Mam wrażenie że w tych moich cyckach to już tylko woda leci, bo mała nawet jak długo ssie to zaraz ryczy , kręci się i zwyczajnie jest głodna.Ona raczej się napija niż najada.Nawet w nocy cycki mam twarde i wielkie jak balony a ona spije z jednego i po 1,5 godz znów się budzi :ico_placzek: .
Wczoraj byliśmy w tym nonono , świetna sprawa a jaki Misiek był zadowolony :-D
Jak wracaliśmy do domku to kupiłam małej pościel z flaneli a Miśkowi czapę i szal na zimę.Takie tam małe zakupki a ile radości :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 wrz 2007, 10:50

Dzien dobry!
Wczoraj nie zdołałam nic na klikac, bo jakos czas uciekał mi przez palce.. Wstalismy, zjedlismy sniadanko, Krzys w pracy,deszcz za oknem.. Potem Krzys wrocil, pojechał po moja Mamcie, a potem Misio został z nia a my na motor i załatwiac sprawy..
Pojechalismy na moja uczelnie, do skarbowki.. A potem - do mojego filozofa oddac prace- bo poczta bałam sie wysyłac.. Miałam adres ze GDYNIA.. no to pojechalismy.. A to okazał sie koniec swiata! Zrobilismy wycieczke na 140 km!
Dojechalismy tam zmarznieci, przerazeni.. 4 bloki na krzyz, klif i urwisko nad zatoką! Szok! Pieknie.. no ale jak daleko!
Poszłam do klatki, dzwonie dodmofonem.. I cisza.. Dodam ze nie bylam na zadnym z tych wykładow! hihi :): Patrze - jakis dziadek podhodzi. I sie pyta gdzie chce wejsc. Ja mowie ze pod 7 do Profesora takiegotam... A onpatrzy -usmiechnal sie krzywo - witam.. No to zapraszam.. :ico_noniewiem: :ico_puknij:
Wiec ja takie oczy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wstydniś i zaczelam trajkotac.. Ze w :ico_ciezarowka: byłam, ze syneczka urodziłam, zaczelam mu zdjecia wyciagac, zaswiadczenia lekarskie.. hihi. Ale okazał sie miły i w porzadku,wziqł prace i egzamin mam 6ego o 14:10. Takze super. :):
Wracalismy juz tak zmeczeni... zeby tylko dojechac do domu.. Bylismy o 20. Koszmar.Cali wywiani, przewiani, mnie bolałkark, nadgarstki.. Krzysiek tez powykrecany. I motor fajny- ale na lato.. I na krotkie dystanse!
Uff..
A do tego, jakby przygod byłomało, to tak pitoliłyscieo @ to i moj przyszedł!I to cholera! Zalewa mnie! Takiego czegos to ja nigdy nie miałam! Nicnie boli, ale cieknie ze mnie gorzej niz po porodzie. Pojade dzis domojego gina, po jakas recepte na anty.. Bo poki co bawimysie bez.. Ale moze przynajmniej tabletki jakos to poskromią!!!

Obejrzałam M jak Milosc, Krzys zaserwował nalesniczki i poszłam o 21:40 spac. Jakas padnieta byłam. Misio znowu wrocił do grzecznego trybu i jak zasnał o21 tak zbudził sie o 5:40. Wiec super. Ale jak go nakarmiłam i odlozyłam, wrociłam do lozka. A ten Małyspryciarz hihi, znalazł w łozeczku brzeczacego misia, chwycił w łapke i dzwonił sobie.. Budzik jeden. I zaczał pokrzykiwac, cieszyc sie spod smoka..
Ale poskromiłam tego Łobuza, misia zabrałam, buzi dałam i uciekłam spac.
Rano wstalismy o 9 - tzn zbudziły mnie smieszne pogaduszki.. Ja wstaje, zagladam do Misia, a Misiek tak: hihi:): : (wyszło troszke niewyraznie, bo na szybko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to wczoraj, na klifach w BABICH DOŁACH :
Obrazek
Wieczorne morze i skaarpa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Madziorka- a ja wzoraj cały dzien oserniku myslalam... I zes mnie ubiegła! :):
Avisku - sliczne zdjecia. Ale Laura wystrojona hihi :):
Aciu - fajnie, ze poszłas na tego pampersa. Ja na smierc zapomniałam, jak był u nas i przegapiłam :ico_puknij: w przyszłym roku pojde!
Martaja- Masz super syneczka! A jak sie bawi ekstra! Te nasze szkrabkito sama słodycz! :):
Asiu - widze ze Emi tez taki spioszek jak moj Krzys. I fajnie. Troche odpoczynku przynajmniej :):

Ogladacie rano jakies swoje programiki!? Ja sie wciagnelam w tvnowskie poranki. Najpierw dzien dobry tvn, a potem jakis program.. "Perfekcyjna Pani domu" albo "Nigella gotuje". hihi. Super! I codziennie mamy rytuały hihi :):
A teraz uciekam. Bo naklikałam duuuzo, a jeszcze w pizamce siedze.
Pada. Ale spacerku dzis nie odpuszcze!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 wrz 2007, 11:36

dziewczyny pamietacie moja charytatywna aukcje dla Wiktorka? nie spodziewalam sie :ico_brawa_01: :ico_olaboga:
http://www.allegro.pl/item247021092_cha ... _body.html
juli pochwale twoje zdjecia jaki mi sie otworza, bo TT nawala i sie nie chca otworzyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 wrz 2007, 11:51

Karla, Pan Buła przeuroczy na tym zdjęciu!

Juli, niezła wyprawa, miejsce przeurocze. Gadane to Ty masz dziewczyno, hoho :-DFajnie, że wyrozumiały profesor Ci się trafił a nie taki z przerośniętym ego :ico_oczko: Mały Krzyś cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !

Martaja, obejrzałam fotki na blogu i troszkę poczytałam - synek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula, daj znać jak Emi zniosła kolejne szczepienie. My mamy za tydzień - bardzo dobrze, bo mam też mnóstwo pytań do pediatry odnośnie tej asymetrii...

Aciu, gratuluję zakupków dla maluchów!!

U nas rozpogodziło się, więc jak Helenka się zbudzi to ruszamy na spacerek. Teraz śpi moja biedna kruszynka po tym okropnym ćwiczeniu :ico_placzek: :ico_placzek: Ech, idę prasować, bo jakoś weny do pisania brak... Dobrze,że już jutro Krzyś przyjeżdża, będzie się do kogo przytulić i wypłakać

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 wrz 2007, 11:53

Jasnie Pani - haha.. ale boski filmik! Jak Mała nadaje!Ja jeszcze takich glosnych okrzykow nie doczekałam sie.. Ale juz uuuuuuu aguuuu ooooo sa na porzadku dziennym :-D hihi :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość