ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 wrz 2007, 10:30

Natalia, przeswietne minki Oskarek ma na tych zdjeciach w podpisie, szczegolnie to w drugim rzedzie ostatnie :ico_haha_01:

Tyle razy obiecywalam sobie ze poucze sie programow do przerabiania zdjec i nigdy jakos nie mam czasu, nawet ksiazki "Jezyk niemowlat" nie zaczelam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 wrz 2007, 10:40

to nie ja robilam Iwonko bo tez wciaz braknie czasu na zabawe z programami do obrobki zdjec... musze sie jakos bardziej zorganizowac to wtedy moze uda mi sie :ico_haha_01:
to mi zrobila kolezanka z tt :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 wrz 2007, 11:39

mi sie z dwa razy zdarzylo ze w sklepei jakas baba do mnie "ale ma pania ladna coreczke" :ico_puknij: kurde co za slepe babska, Oskar wcale jak dziewcyznka nie wyglada a ubrany tym bardziej dziewczeco tez nie bylo wrecz jak typowy chlopczyk :ico_noniewiem:

my za 30 minut idziemy szykowac rozrabiake do drzemki, a mamusia w tym czasie porobi porzadki do konca jeszcze musze :ico_duzepranko: :ico_pranko: ireszte domu :ico_odkurzanie: ,na szczescie obiadek mam z wczoraj :ico_haha_01:
a na 14 na ten spacerek i oby nie rozpadalo sie bo bedziemy zli :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

27 wrz 2007, 12:20

Witajcie u nas o nockach szkoda gadac maly juz coraz lepiej chodzi a ja ostatnio chodze przybita nie rozmawiam z mezem od soboty pierwszy raz tak dlugo i jest mi bardzo ciezko. Nie mam nawet sily zeby do was zagladac a jak juz to przecztam i uciekam. Witam nowa mamusie i Oliwke a dla MAJEczki 13 tysiecy buziakow na 13 miesiecy. Spadam moje drogie bo mam handre a zaraz po obiadku idziemy na spacerek u nas pogoda od kilku dni calkiem niezla tak wiec papapapa

[ Dodano: 2007-09-27, 12:22 ]
A i strasznie sie usmaialam normalnie do lez jak przeczytalam ze Maja wacha swoje stopy poprostu super to bylo :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 wrz 2007, 12:22

Ja w sobote zawoże Maje do mamy, niech sobie posiedzi dzien na wsi i tez zabieram sie za porządki...

Natalia, na niektorych zdjeciach Oskarek wyglada troszke jak dziewczynka ale to dlatego ze ma takie duze ciemne oczka i fajne minki :-D

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

27 wrz 2007, 12:22

Ewelinka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: bedzie dobrze
Natalka super fotki Oskarka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

27 wrz 2007, 12:25

No to Natalko udanego spacerku :-) zazdroszczę wam tych spacerków,ja na miejscu to w sumie żadnych koleżanek nie mam,jak były to wyjechały za granicę :ico_placzek: a do tych co dalej mieszkają to z moim dzieckiem,które nie chce spokojnie chwili w foteliku albo w wózku posiedzieć to sama nie mam jak się wybrać. Iwonko my to koniecznie musimy kiedyś się spotkać :-)
Justynko pytałaś wczoraj czy Michał chciał chodzić czy miał humorki, pewnie jedno i drugie,problem w tym,że chodzi wyłącznie na raka,chociaż już byłaby chyba pora na normalne chodzenie :ico_noniewiem: a tak na raka po mokrej trawie i ziemi to chyba nie bardzo wskazane :ico_noniewiem:
Ja już przygotowałam mężowi rzeczy nax dzisiejszy wyjazd,bo jedzie w delegację :ico_zly: znaczy na imprezkę i wraca w sobotę ,wieczory będą ciężkie z tym moim tatusiowym synkiem :ico_olaboga: teraz idziemy na spacer,bo pogoda w miarę ładna ,oby nie był taki jak wczoraj :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-27, 12:28 ]
Ewelinko trzymaj się :ico_pocieszyciel:
Iwonko ja też bym z chęcią Michała wysłała gdzieś na dzionek,ale moja mama jest na miejscu,a mamie Piotrka to on sam twierdzi,że by Michała nie zostawił.

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

27 wrz 2007, 12:29

Tyna to widze ze Maichalek tez ma charakterek tak jak wiktoria :ico_olaboga:.
a w kwesti kolezanke to ja tez tu nie mam za duzo wszsycy zapracowani no ale coz takie zycie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-27, 12:31 ]
Ja tez nie mam mozliwosci wyslania Wiktori nawet na 1 godzine a co dopiero na caly dzien :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-27, 12:34 ]
wiecie co moja corcia robi znalazla szafke z ciastakmi i sobie wyciaga i wcina musze zmienic miejsce na ciastka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 wrz 2007, 12:39

Ewelinko, dziekujemy za zyczonka :-)
Dla tak wrazliwej osoby jak Ty te kilka dni nie odzywania sie musi byc naprawde ciezkie :ico_pocieszyciel: jak potrafisz to moze pierwsza wyciągnij ręke do zgody (chociaz ja sie przyznam,ze mi ciezko pierwszej sie odezwac) i pomysl jakie miłe są pojednania :ico_haha_01:

Wąchanie stop przez Maje faktycznie smieszne ale bedzie mniej
smieszne jak zrobi to kiedys przy ludziach, Boże spale sie ze wstydu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-27, 12:49 ]
Justysiu, Maja tez urzeduje w szafkach... wczoraj została sama w pokoju i zabrała sie za wyciąganie swoich ubran, my wchodzimy a ona od razu mówi - si,si (u niej to oznacza ze czegos nie wolno) czyli wie ze zle robi...

Martynko, spotkanko najlepiej jak zaplanujemy kiedys w weekend, jak bedziecie mieli chwilke to daj znać i od razu sie umawiamy :-)

Ja na szczescie mam w Puławach i kolezanki i siostry takze gdybym tylko miala czas moglaby spotykac sie codziennie... przyznam sie tez ze osob do opieki nad Maja teraz jak juz chodzi tez nie brakuje :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 wrz 2007, 14:21

Ewelinko :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: trzymaj się kocjana na pewno niebawem wszystko będzie dobrze

Ada jak jej czegoś nie wolno a to robi to spogląda co chwila na mnie a jak widze ze ja patrze to udaje że nic nie robi tak to śmiesznie wyglada :-D

Ja nie ma rodziny w Bydgoszczy i koleżanek też nie mam za wiele :( w Brodnicy została moja dawna przyjaciółka teraz to jak tam pojade to sie spotykam z nią zawsze ,druga się do Torunia przeprowadziła :( Tak się wszystkie porozjedzałyśmy.
w pracy mam kilka fajnych koleżanek ale to nie ma czasu zeby sie spotykać poza pracą -każda zabiegana.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość