Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

27 wrz 2007, 13:05

mz74 pisze:Monia, nie dostajesz wydruku zdjecia z usg? Tam powinno byc napisane ile ma wzrostu... :ico_haha_01:

Gosiu tym razem nie dostałam :ico_noniewiem: ,ale ważne ,że jest wszystko dobrze :ico_brawa_01:
mz74 pisze:
mz74 pisze:Monia,

Znalazlam cos na: www.pampers.pl
W Bydgoszczy juz byli i w Krakowie niestety tez :ico_placzek:

nio to się zgapiłam :ico_placzek:
kaska28 pisze:Monia sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Nie zauważyłam że masz dwa suwaczki z róznymi datami :ico_wstydzioch:
:ico_buziaczki_big:
A tak w ogóle co porabiacie,ja już zupke mam wstawioną i teraz nie wiem co mam robić :ico_olaboga: Pogoda do niczego i tylko człowiek chodzi taki :ico_spanko:
A mój synek to tak od wczoraj rozrabia w brzuszku,ze :ico_szoking:
Buziaki

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 wrz 2007, 13:15

Hej, Monia,

Ja to mam ciekawe zycie.... jak zwykle w pracy :ico_olaboga:
Jak dobra zupke robisz??? Ja juz dawno zupki zadnej nie jadlam, przez ten caly remont nie mam na czym gotowac :ico_zly: :ico_zly: a tak bym sobie zjadla wlasnie zupke :-)
U mnie pogoda jest super :ico_haha_01: :ico_haha_01: sloneczko i cieplutko, teraz bylam na przerwie obiadowej to sie troche przewietrzylam.

Moja Niunia tez ostatnio daje mamusi ostro popalic.... :-D
Buzka

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

27 wrz 2007, 13:25

mz74 pisze:ak dobra zupke robisz??? Ja juz dawno zupki zadnej nie jadlam, przez ten caly remont nie mam na czym gotowac :ico_zly: :ico_zly: a tak bym sobie zjadla wlasnie zupke :-)

Gosiu ja mam dzisiaj pomidorówke ze swojskich pomidorków ,pychotka :-D Proszę bardzo zupka dla Ciebie,dwa duże talerze hihi:ico_obiadek: :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 wrz 2007, 13:28

Jeju, ale mi zrobilas smaka!!!!!! Ja uwielbiam zupke pomidorowa taka z pomidorkow zwlaszcza ! MNIAM, MNIAM!!! ale pyszna i napewno zjem 2 talerze :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 wrz 2007, 16:40

Nie piszcie juz o jedzeniu Baby, bo mi burczy w brzuchu :ico_szoking: ale na szczescie juz niedlugo ide do domu i wreszcie cos zjem!!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 wrz 2007, 18:40

a ja zjadlabym cos dobrego ale nie wiem co .Na obiad mialam zurek wiec juz jestem glodna a nie wiem co wymyslic zjadlabym jakas zapiekanke ziemniaczana ale nie znam przepisu. Bardzo dziwnie sie czuje dzisiaj jestem strasznie ociezala i spiaca a pogoda dobija mnie calkowicie
:602: :567:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 wrz 2007, 21:25

Cześć dziewczyny.

Dzisiaj dwa razy zaczynałam pisac posta i dwa razy Patryczek mi skasował :ico_zly: W koncu dałam sobie spokój.

Ale przez cały dzien napisałyście dużo :ico_oczko: było co czytac :ico_oczko:

Ja miałam dzisiaj trochę załatwiania w związku z wychowawczym i powiem szczerze ze mam juz dosc latania od urzędu do urzędu a najgorsze jest to ze wszędzie każą czekać na rózne zaświadczenia. Efekt jest taki ze nie dostałam w tym miesiącu wychowawczego, dopiero w październiku będzie wyrównanie :ico_zly:
A tyle wydatków w tym miesiącu :ico_zly:

Na dodatek Martynka :ico_oczko: dzisiaj jakos tak się ułożyła ze ciężko mi się oddycha, mam wrazenie ze jest coraz wyżej a tu jeszcze cztery miesiące. Oby nie były ciężkie :-)

dobra wygadałam się troszke, życzę miłego wieczoru. Buziaczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 wrz 2007, 08:02

Cześć Spiochy :-)

Co słychać od wczoraj? Moja mała wczoraj tak rozrabiała że cały brzuch mi skakał w rózne strony. Nie mogłam sie skupić nawet na filmie :ico_haha_01: Ale co tam, lubię jak sobie tak skacze :ico_brawa_01:

Z oddychaniem tez mam czasem problem, więc to pewnie rzeczywiście nasze maleństwa się rozpychają :-D

Miłego choć pochmurnego dnia :532:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 wrz 2007, 08:38

Hej Dziewczyny,

Ja juz od 6.00 rano na nogach......... bylam na badaniach. U nas nawet ladna pogoda i fajnie ze dzisiaj piatek! Ja tez czasami ciezko "sapie".... uffff, a bedzie coraz gorzej!!
Ja tez lubie jak moja Dzidzia szaleje :-D

Pozdrowionka i milego dzionka!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 wrz 2007, 08:49

Cześć.

A my dzisiaj pospalismy do ósmej, własnie jemy śniadanko.
U nas tez bardzo pochmurno więc pewnie będziemy siedzieć w domu :-/

Pozdrawiam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość