ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 wrz 2007, 08:43

[glow=red][size=150]Dla Wikuni i Martynka za kolejny miesiączek przesylamy dużo, dużo zdrówka, radości i tego wszystkiego o czym marzą nasze kochane dziewczynki...[/[/size]glow] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

28 wrz 2007, 08:51

Jesli chodzi o planowanie dzidziusia to my na samym poczatku mowilismy ze jak juz bede konczyla studia to moge byc w ciazy potem nam sie zmienilo i mowilismy ze jak maz skonczy studia ale wyszla pierwsza wersja jak konczylam studia bylam juz w ciazy. Na poczatku bardzo sie rozplakalam bo wlasnie dostalam sie na staz i to mnie przerazalo ae wszytko sie ulozylo..Moj Maciek ma 29 lat i jest bardzo odpowiedzialny jak tylko maly sie urodzil przeniosl sie na studia zaoczne i poszedl do pracy a dzisiaj bierze wszystkie nadgodziny jakie mu sie trafia bo twierdzi ze nam nie moze niczego brakowac.


ja kiedys tez nie chcialam dzieci ale teraz nie zamienilabym swojego zycia na zadne inne a juz na pewno nie wczesnijsze jestem teraz szczesliwa uwielbiam patrzec jak maly zdobywa nowe umiejetnosci a jzu ogole jestem szczesliwa jak wola mama czy jest cos piekniejszego jak dziecko mowi do ciebie mama dla mnie nie ma . Wiadomo ze czasami nerwy puszczaja i ma sie wszystkiego dosc ale zaraz wszystko mija jak widze ze sie smieje jak daje mi buziaki jak sie przytula jak powie mama TO JEST NAJPIEKNIEJSZE NA SWIECIE

[ Dodano: 2007-09-28, 08:53 ]
Ja tez dolaczam sie do zyczen dal WIKUNI I OLIWKI rosnijcie zdrowo nasze krolewny

[ Dodano: 2007-09-28, 08:55 ]
Wiecia jak moj Pawelek ostatnio niespokojnie spi takie pozycje w nocy przybiera ze cos okropnego a to lezy w poprzek lozeczka albo na poduszeczce a wczoraj przekrecil sie na brzuszek a glowke mial tam gdzie nozki i wyieta pupe akrobata doslownie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 wrz 2007, 08:55

Ewelinko, mowliam ze pojednania po takich cichych dniach są super :ico_haha_01: , pewnie Twój mąż szykuje jutro jakąś kolacyjke...

[ Dodano: 2007-09-28, 09:01 ]
Ewelinko, ja płacę za moją niekonsekwencję i litość w stosunku do Mai jej histeriami, nieprzespanymi nocami... ale co ja zrobie jak po prostu mam taki charakter - jak nie chce jej czegos dać to ona zaraz płacze, czekam wiec chwile a potem jak widze zapłakaną buzię, oczka serce mi pęka i od razu jej ustepuje.

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

28 wrz 2007, 09:02

U nas dzisiaj leje wiec nie ma mowy o spacerze chociaz Pawelek ostatnie dwa dni na popludniowym sapcerku zawsze zasypia i po okolo pol godziny budzi sie z placzem i musze go niesc na rekach tak placze ze ciezko go uspokoi nigdy taki nie byl.

Zamowilam dla niego kapciuszki w obowniczym bardzo fajne z certyfikatem dobre buty bo akurat Pawelka rozmaiarku nie mieli.

Dziewczyny wy tez dostalyscie w przychodni podarunek na 12 miesiecy jak szczepilyscie dzieciaczki?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 wrz 2007, 09:46

u nas siapi ale musze wyjsc z malym bo zakupow nie ma a obiad sie sam nie wyczaruje :ico_noniewiem:
pojde do najblizszego sklepu a co tam...
a spacerek, no cos malyc bedzie musial sie dzis obejsc bez

wlasnie mi buszuje w kuchniw wszafce z garami, ejju ale to jest rozrywka :ico_haha_01:

ja teraz nie moge narzekac na sen Oskarka bo nocki ma swietne, cale przespane

[ Dodano: 2007-09-28, 09:50 ]
DlA Wikuni i Martynki na kolejny miesiaczek!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 wrz 2007, 09:51

Ewelinko, ja nic nie dostalam z przychodni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 wrz 2007, 10:16

witam :-)

Buziaki dla naszych 13-nasto miesięczniaków Wikuni i Martynki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Widze ze pisałyście o planowaniu rodziny.Ja z moim W chcieliśmy juz dzidzie moze nawet mój mąż bardziej niż ja :ico_wstydzioch: .Ja jak urodziłam miałam 25 lat a mój W 24 :-D
Mimo swojego wieku bo jest to dość młody wiek jak na faceta mój mąż jest bardzo odpowiedzialny i byłam pewno że sprawdzi sie w roli ojca :ico_haha_01:
Mimo tego że przed ślubem nie znaliśmy sie aż tak długo to poznałam go dobrze.Są między nami czasem zgrzyty ale mysle że bez tego w żadnym małżeństwie się nie obejdzie.
Musze wam powiedzić że mój W czasem coś przebąkuje o drugim dziecku :ico_szoking: no ale ja jestm większą realistką niż on i wiem ze teraz nie możemy soibie na nie pozwolić.
Kiedys na pewno bo bardzo bym chceiała mieć drugiego dzidzisia :-D

[ Dodano: 2007-09-28, 10:17 ]
A ja mam wyznaczony termin szczepienia jak Ada skończy 14 miesięcy czyli ide w pażdzierniku :-)

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

28 wrz 2007, 11:54

my też nic nie dostaliśmy w prezencie z przychodni :ico_noniewiem: Ewelinko a Wy co dostaliście??

Wszystkiego najlepszego dla naszych jubilatów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

my teraz idziemy na szczepienie dopiero w lutym czyli jak Oliwka będzie miała 1,5 roczku :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

28 wrz 2007, 14:03

Dostalismy hipoptama do kapieli miarke do miezenia rozmiaru bucika z firmy elefanten pare probek kaszek z nutrici i jakies ulotki o rozwoju dziecka

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 wrz 2007, 14:07

A mnie boli ząb, w poniedzialek jestem zapisana do dentysty... takze Gabrysiu nie jestes sama :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości