lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 wrz 2007, 01:54

Emilka jestes fantastyczna babka :ico_brawa_01: dziewczyny Wy naprawde jestescie kochane ....ja widze,ze bardziej mozna liczyc na Was ,niz na znajomych ,ktorych ja mam tutaj he he Sandrusia sloneczko,jakbym byla w Belfascie to bym juz siedziala z Toba, bardzo mi przykro...mam nadzieje,ze jednak sie wszystko ulozy ....zagladaj do nas

[ Dodano: 2007-09-29, 01:56 ]
kurde,chyba musze isc spac,bo znow mnie bark zaczal bolec :ico_szoking: nie,no trzeba isc do lekarza....nie ma co zwlekac :ico_haha_01: a jutro ide do mojej pracy,pokazac malego,bo sie poobrazali na mnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 wrz 2007, 03:46

hej laski ale ise porobiło :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Sandrusia jak cos potrzebujesz to pisz, ja Ci moge pomóc od strony finansowej albo co innego tylko daj znać kobieto prosze Cię i podaj mi swój nr tel to zadzwonie !!!!!!!!!!! bo teraz nie bede spać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kasik i własnie tego usypiania na rączkach sie obawiam :ico_olaboga: brawa dla Viki za samodzielne siadanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja Wam dopiero napisze jaka ze mnie wyrodna matka :
położyła sie dzis z małym koło 6 na drzemkę bo potem chciałam go kąpac ( wczoraj go nie kąpałam bo był po tym szczepieniu i miał totalne zwłoki wiec zal mi go było budzic)
no i marudził mi długo ale w koncu koło 7 zasnął ( normalnie to by była drzemka bo zasypia nam koło 20.30, ja sie budze, patrze a tu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 2 w nocy :ico_szoking: słyszałam tylko jak mój Jacol kręci sie w pokoju, przebiera go , karmi ale miałam takie zwłoki ze nie mogłam sie obudzić :ico_szoking: pierwszy raz od porodu tak długo spałam :ico_szoking:
Emilka napisz mi na gg co potrzebuje Sandrusia, a jak trzeba to ja jutro podjade do Was i pomoge jak bede mogłą

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 wrz 2007, 04:29

jejku ale sie narobilo :ico_olaboga:
sandrusia strasznie mi przykro kochana dobrze ze nie jestes sama ze sa dziewczyny wszystko sie pouklada


ja juz ukladam scenariusz do nastepnego filmu :ico_sorki: obiecuje bedzie wiecej widac i przekrece ten aparat tak jak trzeba :ico_oczko:

a ja cos kompletnie dzis nie moglam spac i natus tez- znow nas zebole zaatakowaly tym razem cos tam z tylu sie kluje - maly spal z nami i normalnie zaslinil cale lozko ... bidulek

trzymajcie sie kochane dzis kais nie pomacham ani gosi bo lece w druga strone :ico_oczko: ale ale kochane juz od pazdziernika bede srednio 4 razy na miesiac w polsce- co prawda na 20 minut ale sie namacham do was :ico_haha_01: :ico_oczko:

buziaczki...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

29 wrz 2007, 08:23

hey kochane!!!
Nie moglam spac nic a nic,caly czas w glowie mam Sandrusie i KUbusia.
Emilka jestes kobieta o zlotym serduchu,wielkie brawa dla Ciebie :ico_brawa_01: Sandrusia napisz nam kochana cz czegos potrzebujecie z Kubusiem,jak tylko bedziemy mogly to pomozemy Wam...co to sie stalo,o matko...po prostu nie wiem co mam powiedziec...bo jestem dalej w szoku...Sandrusia bedziemy strasznie tesknic,jezeli mozna to chcialabym Twoj numer telefonu,albo jezeli nie masz dostepu do netu to zeby Emilka podala mi jezeli sie na to zgadzasz oczywiscie...dobrze,ze dziewczyny sa w Belfascie,kurcze ja niestety daleko.. :ico_placzek:
Nie martw sie kochana cos poradzimy,wazne zebys Ty byla dzielna dla Swojego skarbenka...zreszta nie watpie nawet,bo jestes super mamuska.. :ico_buziaczki_big:
Vinee z Bablu spia a najlepsze,a ja cala noc sie suwalam po lozku z jednego boku na drugi i oka nie moglam zmruzyc... :ico_noniewiem:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

29 wrz 2007, 09:02

SANDRUSIA my tu wszystkie jestesmy z Toba!!! Nie dzialaj pochopnie, blagam, bo to domena kobiet, pomysl jeszcze nad rozwiazaniem problemu!!!
TRZYMAJ SIE KOCHANA :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

29 wrz 2007, 09:13

O matko, ale się porobiło :ico_szoking: Sandrusiu, kochana jestem z Tobą całym serduszkiem i myslami :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Szkoda, że mieszkacie tak daleko ode mnie, bo u mnie chata cała wolna az na 3 tygodnie i mogłabys sobie pomieszkać... Chyba ze dacie rade do nas zajechac to ja z mężem wszystko załatwię.
Tak strasznie mi przykro, normalnie płakac mi się chce :ico_placzek:

Dziewczyny,
teraz to tak smutnawo ale mimo wszystko

[center]stawiamy

Obrazek


z okazji
5 miesiąca
Vikuli :-D
[/center]

Słodycz bardzo dobra na smutki.

P.S. Ilonka ja mam nr komórki do Sandrusi, ale nie wiem czy moge sobie tak podawać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 wrz 2007, 09:41

hej dziewczyny !!!!
a ja nadal czekam na wieści od Sandrusi albo Emilki i nic nie wiem :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a tak by sie pomogło, Jacol jest w chacie to zostanie z małym a ja moze troche bym sie przydała???
sandrusia Delfina ma racje :ico_olaboga: nie postępuj pochopnie, nie wiem co sie stało, ale ochłoń i przemyśl wszystko a potem zadecyduj
VIKI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ZDRÓWKA ZDRÓWKA ZDRÓWKA !!!!!!!!!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

29 wrz 2007, 09:59

[size=150]Vikusiu kochana moc buziaczko z okazji 5 miesiaczkow!!!!! [/size] :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: duzo zdrowka,radosci i przegonienia tej okropnek alergii na zawsze!!!!
Kasi.k wlasnie wiem,ze tak glupio dac numer bez zgody.... :ico_noniewiem:
Marta my tez czekamy na wiesci!!
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2007, 10:20 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 wrz 2007, 10:15

hej jeszcze jetm w domu L w pracy ja sie tak fatalnie czuje ze nie mam sily nawe malego na rece wziasc :ico_placzek: dziekuje wam bardzo za dobre slowa jestescie kochane napiesze wam moj nr tylko pozniej jak maly zasnie mam tyle na gowie nie wiem co robic z jednej strony bardzo chce odejsc przynajmniej na troche bo mam taka cicha nadzieje ze da to L do myslenia i ze bedzie ok z drugiej strony wiem ze bedzie mi ciezko nawet z tym zeby wziasc malego wszstkierzeczy nie wiem jak sobie poradze no i napewno nie bede w najlepszym stanie boje sie o to jak moje dziecko to odbierze :ico_placzek: najchetniej zostala bym sama polozyla sie do luzka i ryczala ale nie moge tego zrobic :ico_olaboga: nie wiem co bedzie napisze do was jeszcze przed 14

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 wrz 2007, 10:20

Sandrusia mój Jacek nie wie o co chodzi,( ale widzi po mnie ze sie cos dzieje, wiec tylko mu powiedziałam ze jedna dziewczyna ma problemy) ale mówi ze jak masz problemy to przyjezżaj my ci pomozemy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość